Чи можна використовувати Midjourney безкоштовно? Ні, але воно того варте

Ключові висновки

  • Контроль Midjourney дозволяє створювати фантастичні дизайни, від коригування співвідношення сторін до масштабування високої роздільної здатності.
  • Рекомендується базова підписка в розмірі 10 доларів США для достатнього часу GPU; також доступні різні місячні та річні плани.
  • Безкоштовні пробні версії іноді доступні після запуску нових моделей; слідкуйте за оголошеннями на X для оновлення.

Незважаючи на те, що Midjourney коштує дорого, він залишається одним із найпопулярніших генераторів ШІ — і не дарма! Отримайте недорогий тарифний план або скористайтеся безкоштовною пробною версією, коли Midjourney випустить свою наступну модель.

Що відрізняє Midjourney від альтернатив?

Є багато альтернативних генераторів штучного інтелекту, якими можна користуватися безкоштовно, але люди все одно вирішують платити Середня дорога.

Що робить підписку вартою, так це рівень контролю, який ви маєте для створення справді особливих дизайнів. Це включає в себе можливість змінювати співвідношення сторін, створювати кілька версій підказок за один раз і масштабувати зображення до набагато вищої роздільної здатності.

  Як змінити організатора наради в Zoom

Одним із потенційних зависань є те, що Midjourney розміщено на соціальній платформі під назвою Discord. Це може заплутати нових користувачів, особливо тому, що більшість генераторів зображень AI можна використовувати у веб-браузері.

Але, з іншого боку, це рішення допомогло створити процвітаючу спільноту людей, які створюють мистецтво ШІ. З веб-сайтом у розробці також незабаром Midjourney стане доступнішим.

Набір інструментів Midjourney і процвітаюча творча спільнота надихнуть вас на створення власного фону робочого столу за допомогою ШІ або створення захоплюючих автопортретів ШІ.

Розбивка цін Midjourney

Ми рекомендуємо почати з базової підписки, яка коштує 10 доларів США. У нього достатньо швидкого графічного процесора, щоб створити сотні зображень.

  Як створити власні швидкі частини в MS Word

Ось огляд різних планів Midjourney:

Базовий план

Стандартний план

Про план

Мега план

Вартість місячної підписки

10 доларів

30 доларів США

60 доларів США

120 доларів США

Вартість річної підписки

96 доларів (8 доларів на місяць)

$288 ($24 / місяць)

$576 ($48 / місяць)

$1152 ($96 / місяць)

Швидкий час GPU

3,3 год/міс

15 год/міс

30 год/міс

60 год/міс

Відпочинок GPU Time

Необмежений

Необмежений

Необмежений

Придбайте додатковий час GPU

$4/год

$4/год

$4/год

$4/год

Працюйте самостійно у своїх прямих повідомленнях

Режим скритності

Максимальна кількість одночасних завдань

3 завдання, 10 завдань в черзі

3 завдання, 10 завдань в черзі

12 швидких завдань, 3 невимушених завдання, 10 завдань у черзі

12 швидких завдань, 3 невимушених завдання, 10 завдань у черзі

Оцінюйте зображення, щоб заробити безкоштовний час GPU

Права користування

Загальні комерційні умови

Загальні комерційні умови

Загальні комерційні умови

Загальні комерційні умови

  11 найкращих програм для продажу одягу онлайн

Слідкуйте за безкоштовними пробними версіями в майбутньому

Якщо у вас є гострий погляд і ви не проти почекати, ви можете зачекати на безкоштовну пробну версію. У минулому Midjourney анонсувала безкоштовні пробні вихідні, щоб відзначити вихід нової моделі.

Ви можете стежити за Проміжний рахунок на X (раніше Twitter), щоб відстежувати несподівані повідомлення про безкоштовні пробні версії.

З моменту запуску Midjourney у липні 2022 року він заслужив репутацію одного з найкращих генераторів зображень штучного інтелекту. Якість зображень, створених за допомогою Midjourney, фантастична, існує багато способів створення різних художніх стилів, а постійні оновлення моделі дійсно забезпечують те, що хоче бачити спільнота.

Ні, Midjourney не безкоштовний, але якщо є якийсь генератор зображень штучного інтелекту, на який варто придбати підписку, то це цей.