Чи можна використовувати контролер PS5 на PS4?

| | 0 Comments| 6:55 AM
Categories:

Ви можете використовувати контролер DualSense, щоб грати в ігри PS4 на консолі PS5, але чи можна використовувати контролер PS5 на консолі PS4?

Ну, проста відповідь – ні. Однак є кілька обхідних шляхів, якими можна скористатися. Ось що вам потрібно знати.

Контролер PS5 і консоль PS4 несумісні

Sony дала зрозуміти в a Повідомлення в блозі PlayStation що контролер DualSense не працюватиме на консолях PS4, оскільки два пристрої несумісні при прямому підключенні. Виробник консолі не вказав причин, чому це так, але це трохи дивно, враховуючи, що контролер PS4 сумісний з PS5 і назад сумісний з PS3.

Однак, якщо у вас є лише консоль PS4 і контролер DualSense (без контролера PS4 для гри), ви можете опосередковано підключити ці несумісні пристрої за допомогою двох посередників: PS Remote Play або адаптера Titan Two.

  Як зробити екран чорно-білим

Як контролери PS5 працюють на PS4 за допомогою Remote Play на ПК?

Якщо ви ввімкнули Remote Play на своїй консолі PS4, ви можете грати через ПК або Mac за допомогою програми PS Remote Play. Використовуючи Remote Play таким чином, ви можете підключити контролер DualSense до ПК, а потім використовувати контролер PS5 на PS4.

Ось як це зробити:

 • Завантажити Додаток PS Remote Play для ПК і Mac на комп’ютері та встановіть його.
 • Увімкніть свою PS4, переконайтеся, що вона підключена до Інтернету та ввійшла у ваш обліковий запис PlayStation Network.
 • Відкрийте програму Remote Play на ПК або Mac, натисніть кнопку «Увійти в PSN» і дотримуйтеся вказівок, щоб увійти у свій обліковий запис PSN.
 • Після входу натисніть значок PS4 праворуч. Це змусить додаток спробувати підключитися до консолі PS4.
 • Після підключення програми Remote Play і PS4 підключіть контролер DualSense до комп’ютера за допомогою кабелю USB-C.
 • Насолоджуйтесь грою.
 • Тепер контролер PS5 працюватиме на вашій PS4, але якщо ви від’єднаєте його від комп’ютера, з’єднання буде втрачено. Тримайте його постійно підключеним.

  Як контролери PS5 працюють на PS4 за допомогою Remote Play на мобільному пристрої?

  Якщо у вас немає комп’ютера, ви також можете завантажити програму Remote Play на App Store або на Google Play і використовуйте це замість цього. По-перше, вам потрібно перевести контролер PS5 у режим сполучення та підключити його до мобільного пристрою через Bluetooth. Ви дізнаєтесь, що сполучено контролер із мобільним пристроєм, коли його індикатор продовжує світитися після вибору контролера в налаштуваннях Bluetooth.

    Як переслати повідомлення в Signal

  Як і на ПК, переконайтеся, що ви підключили PS4 до Інтернету та ввійшли у свій обліковий запис PSN. Крім того, вам потрібно буде підключити телефон до Wi-Fi (мобільні дані не працюватимуть із програмою Remote Play). Потім відкрийте програму Remote Play на своєму пристрої Android або iOS і виконайте наведені нижче дії.

 • Натисніть «Увійти в PSN» і виконайте вказівки, щоб увійти в обліковий запис PSN.
 • Торкніться PS4 для програми, щоб знайти вашу консоль і підключитися до неї.
 • Після підключення програми Remote Play до PS4 ви зможете почати використовувати контролер DualSense.
 • Що чудово в цьому методі порівняно з використанням Remote Play на ПК, так це те, що ви можете використовувати контролер PS5 без проводів.

    Кільце Ultrahuman проти кільця Oura: яке найкраще?

  Як контролери PS5 працюють на PS4 за допомогою адаптера Titan Two?

  Remote Play працює чудово, якщо у вас є пристрій, який його підтримує, але якщо у вас його немає або ви не хочете мати справу з можливою затримкою введення через потокове передавання, ви можете спробувати ще одного посередника: Titan Two від ConsoleTuner.

  Після придбання Titan Two все, що вам потрібно зробити, це підключити його до консолі PS4, а потім підключити DualSense до адаптера за допомогою кабелю USB-C.

  Тепер ви зможете використовувати контролер DualSense на своїй PlayStation 4 без Remote Play.

  Використовуйте контролер DualSense на PS4 нелегко

  На жаль, відповідь на запитання «Чи можна використовувати контролер PS5 на PS4?» це «не безпосередньо». Це не так просто, як підключити DualSense до PlayStation 4, і все готово. Щоб DualSense працював на PS4, вам потрібен пристрій, який підтримує PS Remote Play, або використовуйте адаптер Titan Two як міст для з’єднання двох пристроїв.

  Ці методи можуть бути не найпростішим способом обійти це, і вам, можливо, доведеться мати справу з деякою затримкою введення, коли справа стосується віддаленого відтворення, але вони працюють.