Чи можливо видалити обліковий запис Care.com?

| | 0 Comments| 6:58 AM
Categories:

Care.com — це онлайн-ринок, який представлений у понад 20 різних країнах і налічує понад 35,2 мільйона користувачів. Care.com — це онлайн-платформа, де опікуни можуть зв’язуватися з родинами, які, на їхню думку, можуть допомогти. Тож вони публікують свої послуги, доступність і тарифи в Інтернеті, де сім’ї, які потребують опікунів, можуть їх знайти та зв’язатися з ними. Сім’ї також можуть публікувати будь-які потреби в догляді, і вони можуть зв’язатися з місцевими опікунами, які, на їхню думку, можуть підійти. Care.com досить відомий своїми послугами догляду за дітьми, але він може запропонувати так багато послуг, як-от няні, репетитори, спеціалісти з догляду за літніми особами, а також доглядачі за будинками та домашніми тваринами. Ви користуєтеся Care.com і стикаєтеся з проблемами під час користування Care.com і цікавитесь, які кроки потрібно зробити для видалення облікового запису Care.com? А як приховати свій профіль на Care.com? Якщо ви шукаєте більше інформації про Care.com, ми пропонуємо вам корисний посібник, який розв’яже всі ваші сумніви, наприклад, чи вартий Care.com грошей і як негайно видалити свій обліковий запис Care.com.

Чи можливо видалити обліковий запис Care.com?

Перш ніж перейти до кроків щодо видалення облікового запису Care.com, давайте дізнаємося, як Care.com заробляє гроші та чи вартий Care.com цих грошей.

Примітка. Care.com не дозволяє видаляти обліковий запис через свій мобільний додаток. Отже, Ваш обліковий запис можна видалити лише в браузерах, які використовують офіційний веб-сайт Care.com для комп’ютера.

Як Care.com заробляє гроші?

Care.com має величезну базу користувачів, оскільки понад 32,9 мільйонів людей використовують Care.com у 20 різних країнах. Care.com дотримується бізнес-моделі, яка дозволяє заробляти різними способами.

Чи вартий Care.com своїх грошей?

Так, Care.com надає вам такі послуги, як зв’язок із нянями, репетиторами, спеціалістами з догляду за літніми людьми, доглядачами за будинками та домашніми тваринами та навіть кимось, хто допоможе вам няньчити. На один місяць преміум-членство коштує 39 доларів, на три місяці – 78 доларів (26 доларів на місяць), а на повний рік – 156 доларів (13 доларів на місяць). Отже, Care.com вартий своїх грошей.

Чи легко скасувати Care.com?

Так, скасування облікового запису Care.com є простим процесом. Care.com дозволяє видалити свій обліковий запис назавжди через Офіційний сайт Care.com в будь-якому браузері.

Чи можливо видалити обліковий запис Care.com?

Так, видалити обліковий запис Care.com можна, і ви можете негайно видалити свій обліковий запис Care.com. Care.com дозволяє остаточно видалити обліковий запис. Вам просто потрібно відкрити Офіційний сайт Care.com у будь-якому браузері та легко видаліть свій обліковий запис. Крім того, ви повинні надати Care.com причину видалення вашого облікового запису.

  Виправити код помилки 0xc1800103 0x90002

Чи можете ви видалити обліковий запис Care.com?

Так, ви можете швидко та легко видалити свій обліковий запис Care.com. Ти можеш видалити свій обліковий запис на Care.com за допомогою офіційного сайту компанії в будь-якому браузері. Вам потрібно лише надати Care.com обґрунтування для видалення вашого облікового запису.

Як ви можете негайно видалити свій обліковий запис Care.com?

Якщо ви більше не користуєтеся послугами Care.com і хочете негайно видалити обліковий запис Care.com, вам слід виконати наступні дії.

Примітка 1. Після видалення вся ваша інформація на Care.com буде видалена з перегляду, а ваш профіль буде вимкнено, що означає, що ви більше не зможете наймати чи бути найнятими.

Примітка 2. Перед видаленням облікового запису Care.com, якщо у вас є платна підписка, рекомендується спершу скасувати її, а потім ви зможете продовжити видалення облікового запису Care.com.

1. Відвідайте Сторінка входу на Care.com.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Care.com, використовуючи зареєстровану адресу електронної пошти та пароль.

3. Натисніть значок профілю у верхньому правому куті екрана.

4. У головному спадному меню натисніть опцію «Налаштування та конфіденційність».

5. Потім прокрутіть униз і натисніть опцію Обліковий запис і налаштування на лівій панелі.

6. Клацніть посилання «Закрити обліковий запис» у розділі «Інформація про членство».

7. Виберіть перемикач Ні, дякую, скасувати моє членство та виберіть потрібну причину, чому ви хочете закрити свій обліковий запис Care.com.

8. Натисніть опцію «Продовжити», щоб остаточно видалити свій обліковий запис Care.com.

Це кроки, які вам слід виконати, щоб негайно видалити свій обліковий запис Care.com. Прочитайте з самого початку, щоб дізнатися, чи вартий Care.com своїх грошей. Тепер давайте дізнаємося, як приховати свій профіль на Care.com.

Як можна приховати свій профіль на Care.com?

Ознайомившись із методами видалення облікового запису Care.com, ось посібник, який покаже вам, як легко приховати свій профіль на Care.com.

1. Відвідайте Сторінка входу на Care.com.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Care.com, використовуючи зареєстровану адресу електронної пошти та пароль.

3. Натисніть значок профілю у верхньому правому куті екрана.

4. У головному спадному меню натисніть опцію «Налаштування та конфіденційність».

  Як замовити Uber зі свого комп’ютера [Chrome]

5. Потім прокрутіть униз і натисніть опцію Обліковий запис і налаштування на лівій панелі.

6. Потім прокрутіть униз і натисніть Мої послуги.

7. Натисніть посилання «Приховати/показати служби» в меню «Мої служби».

8. Щоб приховати свій обліковий запис Care.com, виберіть «Так» поруч із «Призупинити обліковий запис», а потім натисніть опцію «Продовжити» у спливаючому вікні.

Сподіваємось, виконавши ці прості кроки, ви змогли успішно приховати свій профіль на Care.com.

Чому Care.com закриває ваш обліковий запис?

Може бути кілька причин, чому Care.com закрив або деактивував ваш обліковий запис. У більшості випадків, якщо хтось порушує Загальні положення та умови Care.com або Правила спільноти, Care.com має право вжити таких заходів, як закриття або видалення вашого облікового запису. Правила спільноти окреслюють поведінку, яку очікують як від доглядача, так і від сімей, які їх наймають. Крім того, можливо, якщо Care.com визначить, що ваш профіль або послуги на веб-сайті більше не потрібні та не задовольняють, вони можуть видалити ваш обліковий запис. Деякі інші причини.

  • Якщо особа не відповідає вимогам Care.com, наприклад особа віком до 18 років, яка намагається знайти роботу через Care.com.
  • Крім того, ваш обліковий запис може бути закрито, якщо ви надасте неточну інформацію щодо сертифікації чи освіти.
  • Care.com деактивує або закрити обліковий запис, якщо ви неактивні протягом тривалого періоду та нечасто користуєтеся послугами.
  • Якщо користувач опублікував образливі слова, фрази або вміст на Care.com.
  • Care.com закриє обліковий запис, якщо виявить, що проти користувача висуваються звинувачення у крадіжці, зловживанні, переслідуванні або недбалості.
  • Якщо хтось повідомляє про те, що ваш обліковий запис розміщує спам і виконує шахрайські дії, Care.com має право закрити ваш обліковий запис.

Це основні причини, які можуть призвести до закриття вашого облікового запису Care.com.

Як ви можете повернути свій Care.com після того, як вас заблокували?

Якщо ваш обліковий запис Care.com заблоковано, вам слід якомога швидше зв’язатися з командою Care.com і попросити їх повторно активувати ваш заблокований обліковий запис Care.com. Ось кілька способів зв’язатися з Care.com.

Сподіваємось, ви успішно зв’язалися з Care.com. Після цього поясніть проблему, яка у вас виникла, і попросіть повторно активувати ваш обліковий запис Care.com. Або ви можете просто створити новий обліковий запис Care.com. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб зрозуміти, чи вартий Care.com своїх грошей.

  Як порахувати дні між двома датами в Google Таблицях

Чи безпечний Care.com для соціального забезпечення?

Так, Care.com є безпечним для соціального страхування. Коли ви реєструєтеся як доглядач на Care.com, вони виконують перевірку даних під назвою CareCheck. Ваша CareCheck проводиться з використанням вашого номера соціального страхування, і ви не зможете завершити цю перевірку без номера соціального страхування. Care.com обіцяє, що ваш номер соціального страхування безпечний, вони зберігають усі ваші дані в зашифрованому вигляді. Ваш номер соціального страхування надсилається лише компанії Sterling Talent Solutions, партнеру Care.com із перевірки репутації, для проведення вашої перевірки. Щоб зробити це спілкування і Захищена передача даних, Care.com використовує протокол безпеки транспортного рівня (TLS), галузевий стандарт для безпечного комп’ютерного зв’язку. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи можливо видалити обліковий запис Care.com.

Наскільки безпечним є Care.com?

Care.com — це онлайн-платформа, яка зв’язує людей, які потребують догляду, з навченими опікунами, які можуть запропонувати такий догляд. Але Care.com, на жаль, був сайтом, де траплялися шахрайства, як і практично будь-яка інша інтернет-платформа, яка об’єднує незнайомих людей. Тому завжди були сумніви щодо безпечності Care.com. Коли ви публікуєте вакансію на Care.com, у вас є можливість оцінити резюме та рекомендації кандидатів, а також вимагати перевірки репутації, щоб дізнатися, чи є вони тими, кому ви можете довіряти як опікунам член сім’ї, будинок або домашня тварина.

Care.com надає інструкції щодо того, які якості потрібно шукати в профілях, як провести першу зустріч і як читати перевірку репутації. Це робить Care.com безпечною платформою, але ось деякі запобіжні заходи, які ви повинні вжити, щоб уникнути будь-якого шахрайства як як опікуни, так і як ті, хто шукає допомоги.

  • Перш ніж розпочати концерт, переконайтеся, що ціни узгоджені, і перевірте, чи немає підроблених чеків під час отримання платежів.
  • Людини, яка не підтверджує в прямому ефірі по телефону, слід уникати будь-якої роботи.

***

Сподіваємося, ви зрозуміли кроки для видалення облікового запису Care.com і як приховати свій профіль на Care.com. Ви можете залишати свої запити та пропозиції щодо тем для майбутніх статей у розділі коментарів нижче.