Чи може Geek Squad відремонтувати вашу PS4?

| | 0 Comments| 1:22 PM
Categories:

Geek Squad є дочірньою компанією американських і канадських транснаціональних компаній, яка пропонує послуги з ремонту та встановлення ваших електронних аксесуарів, таких як телефони, планшети, ПК, PlayStation та інша побутова техніка. Geek Squad надає послуги вдома, у магазині, онлайн та віддалені/телефонні послуги. Якщо ваша PS4 зламана або не працює належним чином, ви можете звернутися до служби ремонту Geek Squad для подальшої допомоги. Але ви не знаєте, як скористатися послугою, або маєте сумніви щодо послуги? Ця стаття розв’яже всі сумніви, які зазвичай виникають у клієнтів, наприклад, як працює ремонт Geek Squad PS4, чи надають вони якусь гарантію на PS4, чи дорога Geek Squad чи хтось інший отримав ремонт своєї PS4 у Geek Squad. Отже, почнемо!

Чи може Geek Squad відремонтувати вашу PS4?

Geek Squad також надає гарантію на відремонтовані продукти, такі як Play Station, смартфони тощо. Вони також продають нові та вживані товари та купують вживані продукти. Якщо ви живете в Сполучених Штатах, Канаді та Мексиці, ви можете скористатися послугами ремонту своїх продуктів і отримати найперші рішення від їхньої цілодобової телефонної служби. Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися про кроки, які демонструють, як очистити PS4, і зв’яжіться з командою Geek Squad, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Скільки триває гарантія на PS4?

Гарантія на щойно придбану PS4 діє лише один рік. Гарантія поширюється на вашу PlayStation та її контролери. Якщо ваша PS4 або контролер зіпсуються, ви можете відвідати магазин, де ви придбали свою PS4. Якщо ви придбали свою PS4 онлайн, ви можете зв’язатися зі службою підтримки користувачів Sony PlayStation, щоб отримати подальшу допомогу. Якщо ваша PS4 зламалася після закінчення гарантійного терміну, ви можете звернутися в службу ремонту PS4 Geek Squad. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, як ви можете це зробити.

  Сторонні програми для підвищення продуктивності в Mac OS X

Як очистити внутрішню частину PS4?

Щоб очистити PS4 всередині, виконайте такі дії:

Примітка. Переконайтеся, що ви вийняли вставлений диск із PS4, якщо він є.

1. Від’єднайте PS4.

2. Витріть бруд з поверхні.

Зображення InspiredImages з Pixabay

3. Відкрутіть PS4, щоб відкрити її.

4. Очистіть внутрішню пил за допомогою стисненого повітря або вентилятора.

5. Відкрутіть графічну карту, акумулятор і жорсткий диск.

6. Очистіть внутрішні частини окремо.

7. Прикрутіть усі внутрішні частини та прикрутіть зовнішню кришку вашої PS4.

Ваша PS4 повністю очищена як зсередини, так і ззовні.

Чи може команда Geek Squad полагодити PlayStation?

Так, Geek Squad може полагодити PlayStation. Якщо ви коли-небудь зламали свою PlayStation, ви можете відвідати офлайн-магазин Geek Squad або зв’язатися з Сторінка зв’язку з нами Geek Squad для вирішення. Geek Squad може відремонтувати вашу PlayStation навіть після закінчення гарантійного терміну. Коли Geek Squad ремонтує PS4, ви отримаєте стандартну гарантію на якість виготовлення 90 днів. Після закінчення цього гарантійного терміну ви можете придбати інші гарантійні плани, які пропонує служба ремонту Geek Squad.

Чи працює Geek Squad на консолях?

Так, Geek Squad працює на консолях. Ви можете купити нову консоль, замовити установку на вже куплену або відремонтувати зламану незалежно від того, де ви її купили, гарантійний термін чи ні. Geek Squad відремонтує всі типи консолей, і якщо у вас виникнуть проблеми з консоллю, ви можете відвідати Сторінка зв’язку з нами Geek Squad для подальшої допомоги.

Скільки платять Geeks to You за годину?

Geeks Squad може стягувати близько 20–1500 доларів США за годину, залежно від вибраної послуги.

  • Якщо ви хочете полагодити зламаний електронний гаджет у магазині, це обійдеться вам приблизно в 40–1400 доларів, залежно від послуги та ремонту, якого потребує ваш продукт.
  • Ви можете записатися на прийом у Geek Squad для обслуговування вдома, яке коштуватиме приблизно 80–200 доларів, залежно від послуги.
  • Віддалена служба Geek Squad є найдешевшою, вона може коштувати приблизно 35–150 доларів США, а також може відрізнятися залежно від послуги, якої вимагає ваша система.
  Як додати кілька місць збереження до вашого браузера

Чи дорогий загін Geek Squad?

Ні, Geek Squad не така дорога в порівнянні з офіційним ремонтом, який пропонують бренди вашої техніки чи гаджетів. Вартість ремонту залежатиме виключно від стану виробу, незалежно від того, підлягає він ремонту чи ні. Серйозно пошкоджений продукт може коштувати 1000 доларів США або більше, що не варто витрачати, якщо ви можете купити новий за тією ж ціною.

Як ви можете відремонтувати свою PS4 у Geek Squad?

Щоб полагодити свою PS4 у Geek Squad, ви можете зробити це в автономному режимі за допомогою наведених нижче кроків.

1. Зателефонуйте за номером 1-866-BESTBUY (1-866-237-8289) і забронюйте зустріч для обслуговування в магазині.

2. Віднесіть свою PS4 в магазин.

3. Команда Geek Squad перевірить і оцінить вашу PS4.

4. Після перевірки команда Geek Squad перевірить і вирішить проблему.

5. Нарешті, оплатите ремонт і віднесіть його додому.

Чи можна довіряти Geek Squad Refurbished?

Так, ви можете довіряти відновленим продуктам Geek Squad. Усі оновлені продукти проходять стандартне тестування та отримують сертифікат Geek Squad. Усі оновлені продукти, доступні в Geek Squad, повністю протестовані та сертифіковані Geek Squad. Якщо будь-який продукт не відповідає вимогам тестування, продукт відправляється на переробку.

Скільки коштує ремонт PS4 у Geek Squad?

Ремонт Geek Squad PS4 може коштувати в середньому 180 доларів. Залежно від серйозності проблеми з вашою PS4 вартість ремонту може змінюватися. Іноді просто скидання налаштувань PS4 вирішить проблему. Якщо ні, пошкодження може бути на внутрішніх частинах вашої PS4, що коштуватиме вам трохи або більше грошей.

  Як додати верхні та нижні колонтитули в Google Docs

Чи може GameStop очистити вашу PS4?

Так, GameStop може очистити вашу PS4. GameStop пропонує послуги з ремонту ваших консолей і контролерів. Вони також очистять вашу консоль і контролер. Якщо ви звернетеся до GameStop, вони безкоштовно почистять вашу PS4 і стягнуть з вас плату лише за ремонт. Якщо ви хочете очистити свою PS4, ви можете попросити працівника GameStop почистити вашу PS4. Вони можуть або не будуть стягувати з вас плату за це.

Чи відновлює GameStop консолі?

Так, GameStop ремонтує консолі. GameStop пропонує послуги з ремонту ваших зношених консолей і контролерів. Ви повинні віднести свою консоль до найближчого магазину GameStop і пояснити свою проблему. Вони перевірять вашу PS4 і виправлять її якомога швидше. Якщо гарантія на вашу PS4 закінчилася, GameStop стягне з вас плату залежно від серйозності проблеми.

Скільки GameStop платить за зламану PS4?

GameStop може заплатити близько 100–200 доларів США за вашу зламану PS4. Однак це залежить від стану вашої PS4. Ви також можете продати внутрішні частини вашої PS4, як-от твердотільний накопичувач, відеокарту та контролер, якщо вони працюють ідеально.

***

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам вирішити всі ваші сумніви щодо витрат на очищення та ремонт Geek Squad і GameStop, а також надала вам інформацію про послуги, які пропонують GameStop і Geek Squad, а також про ремонт Geek Squad PS4. Будь ласка, поділіться своїм цінним досвідом прочитання цієї статті. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, залишайте їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.