Чи можете ви увійти в Workday з дому?

Categories:

У березні 2005 року було створено Workday, який почав працювати в листопаді 2006 року. Даффілд і компанія венчурного капіталу Greylock Partners надали початкове фінансування. Замість того, щоб продавати технологію напряму, Workday отримує прибуток, продаючи підписки на свої послуги. Workday пропонує інтегровані хмарні рішення для управління фінансами, людськими ресурсами та життям викладачів і студентів – цикли, адаптовані до того, як люди працюють у сучасних компаніях. Після придбання Oracle PeopleSoft у 2005 році Девід Даффілд, творець і колишній генеральний директор ERP-компанії PeopleSoft і колишній головний стратег PeopleSoft Аніель Бхусрі, створив Workday. Якщо ви шукаєте підказки щодо входу в Workday з дому, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас ідентифікатору користувача Workday і тому, як отримати доступ до Workday після того, як ви покинете компанію. Ми також покажемо вам, як активувати мій додаток Workday.

Чи можете ви увійти в Workday з дому?

Далі в цій статті ви дізнаєтеся, чи можна ввійти в Workday з дому. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке робочий день?

А Рахунок робочого дня допомагає отримати доступ до вашої професійної команди за допомогою облікових даних, наданих вашою компанією чи організацією. Для входу в обліковий запис Workday існує окремий процес, і кожен крок вимагає автентифікації. Основною перевагою для працівника, який використовує Workday, може бути єдине доступне зображення керівництва вашої фірми, наприклад її фінансів і персоналу.

Що таке номер робочого дня?

Штаб-квартира Workday розташована в Плезантоні, Каліфорнія, США. Це корпоративне програмне забезпечення для хмарних обчислень, яке має багато офісів у США. Зателефонувати в Workday можна за номерами:

  • (925) 951-9000
  • (1-877-967-5329)
  Як додати друзів у Spotify

Що таке ідентифікатор користувача Workday?

Якщо вам цікаво, що таке ідентифікатор користувача Workday, не хвилюйтеся. Це просто адреса електронної пошти, яку ви використовуєте для своєї організації. Оскільки вони уніфіковані, інтерфейсів додатків більше немає. Навіть бізнес-операції є міжфункціональними. Кожен має схожий, індивідуальний, актуальний погляд і досвід.

Як створити обліковий запис Workday?

Для Workday можна створити два типи облікових записів. Вони докладно пояснюються нижче.

1. По-перше, ви повинні піти в Довідка щодо входу в робочий день.

2. Клацніть Увійти до адаптивного планування робочого дня.

Примітка. Ви також можете вибрати другий варіант, який допоможе вам увійти в Workday Peakon Employee Voice. Це сторінка, на якій вам потрібно буде використовувати ідентифікатор електронної пошти вашої організації, щоб отримати подальший доступ.

3. Введіть облікові дані свого облікового запису та натисніть «Увійти», щоб увійти в адаптивне планування.

Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, чи можна ввійти в Workday з дому.

Де я можу знайти свій робочий день?

Ви можете знайти свій ідентифікатор Workday на сторінці профілю Workday. Перейдіть до зображення профілю > Перегляд профілю > Підсумок > Робота, щоб переглянути деталі вашої роботи, історію, ролі та інші дані. Ваш ID працівника Workday буде вказано в першому рядку.

Як знайти свій ID організації Workday?

Ви можете знайти свій ідентифікатор організації двома способами, тому перевірте їх нижче:

Варіант I: Використовуйте QR-сканування

1. Відкрийте робочий день і торкніться символу QR-сканування.

2. Відскануйте QR-код вашої організації.

Варіант II: через дані облікового запису

1. Увійдіть у свій робочий день і виберіть свій профіль у верхній правій частині екрана.

2. У розділі «Домашня сторінка» виберіть «Мій обліковий запис».

3. Клацніть ідентифікатор організації.

Читайте далі, щоб дізнатися, чи можна ввійти в Workday з дому чи ні.

Як активувати додаток My Workday?

Щоб активувати програму Workday, ви повинні надати свій ідентифікатор організації для підтвердження особи. Виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть до Play Store і завантажте робочий день додаток.

Примітка. Знайдіть програму Workday у Магазин додатків якщо ви користувач iOS.

2. Запустіть програму Workday і торкніться значка шестірні налаштувань у верхньому лівому куті екрана.

3. Введіть свій ідентифікатор організації та веб-адресу вашої компанії у відповідні поля.

4. Натисніть на значок галочки у верхньому правому куті після заповнення деталей.

Ви можете сказати, що це те, як активувати мій додаток Workday.

Як увійти в систему My Workday?

Ви можете отримати доступ до зручного інтерфейсу Workday як працівник, щоб виконувати широкий спектр дій, зокрема переглядати або шукати відпустку, заповнювати свій розклад, подавати нарахування, реєструватися та виходити з роботи та переглядати свою зарплату. Ви навіть можете використовувати свій смартфон або планшет, щоб читати профілі колег, переглядати набір навичок вашої організації та навіть записуватися на курси.

Щоб отримати доступ до своєї системи Workday через ПК, потрібно перейти на платформу Workday, призначену вашою організацією. За допомогою цих трьох кроків ви можете досягти саме цього:

1. Виконайте пошук за наступною URL-адресою у своєму браузері.

https://www.myworkday.com/(enter your organization)

2. Введіть своє ім’я користувача та пароль на завантажена сторінка.

3. Після введення даних натисніть «Увійти», щоб перейти до системи Workday.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як увійти в Workday з дому.

Як отримати доступ до свого робочого дня з дому?

Workday переосмислює бізнес-програми, щоб сприяти безперебійному функціонуванню організації. Завдяки новій креативній основі та хмарній стратегії розподілу робочий день може з часом розвиватися та змінюватися разом із вашою організацією.

Ваша організація може внести певні зміни, щоб зробити робочий день доступним для ваших офісних цілей, навіть коли ви перебуваєте поза нею. Це можна зробити за допомогою мобільного додатку (Android або iOS) або Сайт робочого дня. Як згадувалося, вам знадобляться облікові дані вашої організації, щоб увійти в Workday з дому. Ви також можете звернутися до Ресурсний центр робочого дня щоб знайти відповіді на всі ваші запитання.

Виконайте наведені вище дії, щоб увійти в Workday з дому.

Чи можете ви увійти в Workday з дому?

Так. Звичайно, ви можете увійти в Workday з дому. Поки ваш роботодавець дозволив вам працювати вдома, ви можете отримати доступ до Workday через веб або мобільний додаток, незалежно від того, куди ви йдете.

Чи можу я отримати доступ до Workday після звільнення з компанії?

Так, ви можете отримати доступ до Workday після виходу з компанії. Обліковий запис Workday залишатиметься активним до кінця фінансового року, протягом якого відбувається розрив, і до наступного січня. Доступ працівника до Workday буде вимкнено, доки його трудові відносини не закінчаться. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як активувати мій додаток Workday.

Як увійти в Workday після звільнення?

Ваша організація може надати вам доступ до Workday після звільнення, щоб отримати останню платіжну відомість і навіть певною мірою внести зміни або оновити вашу особисту контактну інформацію, а також переглянути ваш статус зайнятості в цій організації.

Для цього необхідно послідовно виконати такі дії:

1. Перейдіть на призначений портал входу в Workday або сторінку входу, надану вам, щоб отримати доступ до інформації у вашій організації.

Примітка. Це може виглядати приблизно так: https://wd5.myworkday.com/wday/authgwy/(назва організації)/login.htmld

2. Натисніть опцію «Забули пароль» під опцією «Увійти».

3. На сторінці «Забули пароль» введіть своє ім’я користувача та ідентифікатор електронної пошти та натисніть «Надіслати».

Примітка. Ваша особиста адреса електронної пошти має бути у ваших записах працівників у базі даних Workday.

4. Перейдіть до своєї особистої електронної пошти та дотримуйтесь інструкцій на екрані, наведених за посиланням, щоб скинути свій пароль на новий. Вам знадобиться цей новий пароль, щоб знову отримати доступ до Workday.

Примітка: Параметр скидання пароля дійсний лише протягом 1 години.

5. Знову перейдіть на сторінку входу в систему Workday і ввійдіть, використовуючи ім’я користувача організації та новий пароль.

Ви отримаєте свої дані, щойно ввійдете таким чином.

Як увійти в Workday як колишній співробітник?

Ваша організація зазвичай надає посилання для доступу до ваших даних колишнього або пенсіонера відразу після звільнення. Це гарантує, що ви можете отримати дані про свою зарплату та податки та отримати доступ до вашої особистої інформації. Ви можете звернутися за допомогою до служби підтримки співробітників або відділу кадрів.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, чи можете ви увійти в Workday з дому та отримати доступ до Workday після того, як залишили компанію. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.