Чи можете ви створити Instagram без Facebook?

Instagram — це платформа соціальних мереж, створена в США в 2010 році Кевіном Систромом і Майком Крігером. Зрештою Instagram був придбаний компанією Facebook Inc., яка тепер відома як Meta Platforms. Деякі люди не хочуть підключати свої облікові записи Facebook до своїх облікових записів Instagram, тому що вони не хочуть, щоб їхні дії в Instagram публікувалися в їхніх облікових записах Facebook або тому, що вони вважають, що це порушить їх конфіденційність. Оскільки ви не отримали пароль під час використання Facebook для створення облікового запису Instagram, це може бути проблематично. Ви повинні змінити свій пароль, щоб увійти, якщо ви хочете використовувати Instagram, не підключаючи його до Facebook. Отже, якщо ви шукаєте поради про те, чи можна створити Instagram без Facebook, ви знаходитесь у правильному місці. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас переглядати Instagram без Facebook і видалити Facebook, але зберегти Instagram. Ви також дізнаєтесь, як ви можете стежити за своїм приватним Instagram.

Чи можете ви створити Instagram без Facebook?

Користувачі програми Instagram можуть завантажувати медіафайли, які можна змінювати за допомогою фільтрів і впорядковувати за допомогою хештегів і геотегів. Публікації або підписники, які вже схвалені, можуть бачити публікації. Крім того, користувачі можуть переглядати трендові матеріали, як-от фотографії, слідкувати за іншими користувачами, щоб додати їхній вміст до особистої стрічки, досліджувати вміст інших користувачів за тегом і місцезнаходженням, а також переглядати вміст інших користувачів за місцезнаходженням і тегом. Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися, чи можна створити Instagram без Facebook і як стежити за своїм приватним Instagram.

Примітка: оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, вони відрізняються від виробника до виробника. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які налаштування на своєму пристрої. Подальші дії були виконані на телефоні OnePlus Nord CE2 для ілюстрації.

Чи можете ви створити Instagram без Facebook?

Так, ви можете створити Instagram без облікового запису Facebook. Ви можете зареєструвати обліковий запис Instagram за допомогою електронної пошти або номера телефону. Тепер давайте подивимося, як можна переглядати Instagram без Facebook.

  Gif не працює в Instagram – що робити

Як можна переглядати Instagram без Facebook?

Ви можете або зареєструвати обліковий запис Instagram, використовуючи адресу електронної пошти або номер телефону. Ось як ви можете переглядати Instagram без Facebook:

1. Перейдіть до Веб-сайт Instagram у вашому браузері.

2. Клацніть опцію «Зареєструватися».

3. Введіть наступні дані та натисніть «Зареєструватися».

 • Номер мобільного телефону або електронна пошта
 • Повне ім’я
 • Ім’я користувача
 • Пароль

4. Додайте свій день народження на наступному екрані та натисніть «Далі».

5. Потім введіть код підтвердження, який ви отримали на свою електронну адресу, і натисніть «Далі».

6. Нарешті, підпишіться на профілі Instagram, на які ви хочете підписатися, і увійдіть у свій новий обліковий запис Instagram без Facebook.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як створити Instagram без Facebook.

Чи Instagram завжди підключений до Facebook?

Ні, Instagram не завжди підключений до Facebook. Якщо ви вирішите пов’язати свій обліковий запис Facebook з обліковим записом Instagram, будуть підключені лише ваші Facebook та Instagram.

Чи можете ви видалити Facebook, але залишити Instagram?

Так, ви можете використовувати Instagram, навіть якщо ви видалили свій обліковий запис Facebook. У вас є один обліковий запис у Facebook і Messenger, тому видалення одного призведе до видалення іншого. Це не вплине на WhatsApp, Instagram та будь-які інші програми, у які ви входили у свій обліковий запис Facebook.

Що станеться з вашим обліковим записом Instagram, якщо ви видалите обліковий запис Facebook?

Оскільки у вас є лише один обліковий запис для Messenger і Facebook, видалення одного призведе до видалення іншого. Якщо ви входите в WhatsApp, Instagram або будь-який інший додаток за допомогою свого облікового запису Facebook, цього не станеться. Усі ваші публікації в Instagram, якими ви поділилися на Facebook, буде видалено, якщо ви видалите свій обліковий запис Facebook, але не обліковий запис Instagram. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, як переслідувати свій приватний Instagram.

Чи можете ви бути в Instagram без відома?

Хоча це можливо, таємно відкрити обліковий запис Instagram може бути складно. Ось деякі пропозиції:

 • Не рекомендується підключати ваші інші профілі в соціальних мережах до вашого облікового запису Instagram.
 • У своєму обліковому записі Instagram не публікуйте особисту інформацію.
 • Будьте обережні, вирішуючи, на кого і на що стежити в соціальних мережах.
 • Вирішіть зробити свій обліковий запис приватним.
 • Якщо ви створюєте обліковий запис, виберіть адресу електронної пошти, яка використовується менше.
 • Пам’ятайте про обережність, публікуючи зображення та відео.

Хочете дізнатися, як створити Instagram без Facebook? Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб знайти докладні кроки.

Який сенс отримувати Instagram?

Instagram — це платформа соціальних мереж, яка дозволяє користувачам публікувати фотографії та відео зі своїми зв’язками. Багато молодих людей (та людей старшого віку) користуються додатком, який можна безкоштовно завантажити з магазинів додатків. Вся суть Instagram полягає в підтримці творців, одночасно надаючи платформу для творчості в медіа та сфері розваг. Одним із факторів, що сприяє зростанню популярності фотографії, ймовірно, є Instagram. Більшість користувачів програми, безсумнівно, чудово використали можливість, яку вона надає молодим людям, щоб висловити своє життя за допомогою смішних, відфільтрованих фотографій, хештегів або невеликих відео. Можливість стежити за впливовими людьми в додатку та бути в курсі новин, відкриття бізнесу та спілкування в соціальних мережах — ще одна перевага, яка приваблює молодих людей.

  Як отримати 2016 Best Nine в Instagram

Як ви можете переслідувати свій приватний Instagram?

Існують додаткові веб-сайти третіх сторін, де ви можете переслідувати приватні облікові записи. Вам потрібно просто ввести потрібний ідентифікатор облікового запису Insta особи, яку ви хочете стежити за такими веб-сайтами, щоб переглянути її профіль. Доступ до цих веб-сайтів можна отримати з будь-якого браузера на будь-якому пристрої.

Через бажання користувача контролювати, хто може отримувати доступ до його інформації та взаємодіяти з ним, приватні облікові записи Instagram встановлюються як приватні, а не як публічні. Деякі люди роблять це, щоб обмежити свою мережу зв’язків із близькими родичами та друзями. Деякі люди просто хочуть такого рівня безпеки для свого профілю, тому що він приватний. Якщо приватний обліковий запис не прийняв ваш запит, Instagram не дозволяє перевірити його. Ви можете слідувати нашому посібнику про 16 найкращих приватних програм для перегляду Instagram без перевірки людиною, щоб дізнатися про деякі з цих веб-сайтів, щоб стежити за вашим приватним Instagram. Прочитайте цей посібник із самого початку, щоб зрозуміти, як створити Instagram без Facebook.

Примітка. Ні в якому разі не бажано порушувати конфіденційність людей та їхні приватні облікові записи в Instagram. Інші користувачі платформи повинні поважати рішення мати приватний обліковий запис і приховувати публікації та медіафайли певного користувача.

Як ви можете побачити приватний обліковий запис Instagram?

Не рекомендується порушувати конфіденційність будь-якого власника приватного облікового запису Instagram. Але все ж в Інтернеті існує кілька обхідних шляхів для будь-кого, щоб виконати таку дію з будь-якої причини. Ви можете прочитати та дотримуватися нашого посібника «Як переглянути приватний обліковий запис Instagram», щоб дізнатися про різні методи, які можна використовувати для перегляду приватного облікового запису Instagram.

Чому ви повинні видалити Facebook?

Видалення Facebook може мати кілька причин, пов’язаних із забезпеченням безпеки програми Facebook. Деякі з причин можуть бути:

 • Facebook збирає значну кількість даних про вас: Facebook завжди збирав масу інформації про вас, яка не є секретом. Просто подивіться на дані, наведені на позначці конфіденційності Apple в App Store, щоб побачити, наскільки соціальна мережа стежить за вами, поки ви користуєтеся своїм iPhone. Ваша історія веб-переглядача, місцезнаходження та історія пошуку є одними з даних, які Facebook збирає, і багато людей хочуть, щоб ці елементи залишалися приватними.

 • Facebook отримує вашу інформацію WhatsApp: коли Facebook оголосив про придбання WhatsApp у 2014 році, він зобов’язався зберегти незалежність платформ. Тепер, коли стало очевидно, що це не так, кілька користувачів WhatsApp засмучені та погрожують припинити використання програми.

 • Facebook стежить за вашою активністю в Інтернеті, коли ви використовуєте інші програми та веб-сайти: Facebook стежить за вашою активністю в Інтернеті, коли ви використовуєте інші програми та веб-сайти, окрім збору даних про вас. Це призвело до конфлікту між Facebook і Apple, яка незабаром запровадить функцію захисту від відстеження, яка покладе кінець можливості маркетологів ідентифікувати користувачів.

Ви можете прочитати цю статтю з самого початку, щоб зрозуміти, як створити Instagram без Facebook.

Як можна позбутися Facebook?

Ви можете позбутися свого облікового запису Facebook за допомогою наступних кроків. Крім того, ви можете ввійти та скопіювати свої дані (наприклад, зображення та публікації) з Facebook, перш ніж скасувати свій обліковий запис. Не хвилюйтеся, ваше бажання збулося. Виконайте наведені нижче дії, щоб позбутися свого облікового запису Facebook і завантажити свої дані.

Примітка. Ви не зможете повернути нічого, що додали, після того як ваш профіль Facebook буде деактивовано.

1. Натисніть значок стрілки вниз у верхньому правому куті екрана.

2. Натисніть Налаштування та конфіденційність.

3. Натисніть Налаштування.

4. Потім клацніть опцію Ваша інформація у Facebook.

5. Клацніть «Перегляд» для параметра «Деактивація та видалення».

6. Потім виберіть перемикач «Видалити обліковий запис» і натисніть «Продовжити до видалення облікового запису».

7. Натисніть «Видалити обліковий запис».

8. Введіть пароль і натисніть «Продовжити».

9. Знову натисніть опцію Видалити обліковий запис у спливаючому вікні.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як створити Instagram без Facebook і переглядати Instagram без Facebook з детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.