Чи можете ви скасувати FUBO та отримати відшкодування?

| | 0 Comments| 3:25 PM
Categories:

Fubo — це послуга на основі підписки, яку ви, можливо, вже знаєте. А щоб скористатися підпискою FUBO, вам потрібно відвідати їхній офіційний веб-сайт, зареєструвати обліковий запис, сплатити суму підписки, і все готово. Тепер ви можете дивитися всі свої улюблені телешоу, спорт, новини та фільми на телевізорі, планшеті чи смартфоні. Ви можете керувати своїм обліковим записом FUBO через веб-сайт FUBO або додаток на телефоні. За допомогою свого облікового запису FUBO ви можете керувати методами оплати, змінювати інформацію свого профілю, керувати підпискою та видаляти свій обліковий запис FUBO. Якщо ви прийшли сюди в пошуках допомоги щодо керування обліковим записом FUBO, ця стаття допоможе вам у цьому. Він відповість на різні запитання, пов’язані з FUBO, наприклад, чи можна скасувати FUBO та отримати відшкодування та скільки коштує FuboTV на місяць. Крім того, ви дізнаєтеся, скільки часу потрібно FUBO для повернення коштів і як скасувати свій платіж FuboTV.

Чи можете ви скасувати FUBO та отримати відшкодування?

Продовжуйте читати далі, щоб детально дізнатися, чи можете ви скасувати FUBO та отримати відшкодування.

Скільки коштує FuboTV на місяць?

Вартість підписки на FuboTV коливається від $32,99 до $99,99 плюс відповідні податки та збори. Виходячи з планів, нижче зазначені ціни та переваги всіх планів FuboTV:

  • Професійний план ($69,99): необмежений перегляд, сімейний доступ, 1000 годин DVR і більше 137 каналів.

  • Елітний план ($79,99): необмежений перегляд, сімейний доступ, 1000 годин DVR, понад 130 каналів, додаткові функції Fubo та News Plus.

  • Оптимальний план ($99,99): необмежений перегляд, сімейний доступ, 1000 годин DVR, понад 130 каналів, додаткові функції Fubo, News Plus, Sports Plus і SHOWTIME.

  • Латиноамериканський план ($33,99): 46 іспанських каналів, 250 годин DVR і стандартний спільний доступ до 2 екранів одночасно.

Тепер ви отримали точну суму, скільки коштує FuboTV на місяць.

Чи FUBO безкоштовний на Roku?

Ні, FUBO не є безкоштовним на Roku. Для всіх нових клієнтів FUBO пропонує один місяць безкоштовної пробної версії, після чого вам доведеться сплачувати щомісячну плату залежно від плану, який ви хочете. Оскільки підписка на Roku безкоштовна, ви платите лише за потокові послуги, як-от FuboTV, де місячна підписка на FUBO може коштувати від 39,99 до 99,99 доларів США.

FUBO позбувся безкоштовної пробної версії?

Ні, FUBO не позбувся безкоштовної пробної версії. Усі нові клієнти, які підписуються на Fubo, отримують семиденну безкоштовну пробну версію. Вам потрібно додати свою дебетову або кредитну картку, щоб скористатися безкоштовною пробною версією. Під час безкоштовного пробного періоду, якщо ви хочете, ви можете скасувати підписку. Крім того, безкоштовна пробна версія доступна лише для вибраних планів. Усі користувачі FUBO, які повертаються, мають сплачувати щомісячну плату за підписку, щоб перезапустити службу, вони не отримають жодної безкоштовної пробної версії.

Чи стягується FuboTV після безкоштовної пробної версії?

Так, FuboTV стягується після безкоштовної пробної версії. Після закінчення безкоштовного пробного періоду з вас стягуватиметься плата за підписку на вибраний план. Під час отримання безкоштовної пробної версії вам буде запропоновано додати дебетову/кредитну картку, а після закінчення безкоштовної пробної версії з вас буде стягнено щомісячну плату за підписку залежно від вибраного плану. Якщо ви не хочете продовжувати підписку, ви можете скасувати її протягом пробного періоду, щоб уникнути щомісячної плати за підписку. Ви дізнаєтесь, чи може хтось скасувати підписку на FUBO та отримати відшкодування.

Чи важко скасувати безкоштовну пробну версію FUBO?

Ні, скасувати безкоштовну пробну версію Fubo неважко, це найпростіше. Щоб скасувати безкоштовну пробну версію Fubo, вам потрібно відвідати офіційний веб-сайт FUBO та перейти до розділу «Обліковий запис», щоб скасувати безкоштовну пробну версію.

Як ви керуєте своїм обліковим записом FUBO?

Щоб керувати своїм обліковим записом Fubo, просто виконайте такі дії:

1. Відвідайте Веб-сайт FuboTV у вашому браузері.

2. Натисніть «УВІЙТИ» у верхньому правому куті екрана.

3. Введіть адресу електронної пошти та пароль і натисніть «Увійти».

Примітка. Для входу також можна використовувати облікові записи Google, Apple або Facebook.

4. Увійшовши в систему, натисніть «Мій профіль» > «Мій обліковий запис».

5. Перейдіть до наступних розділів, щоб керувати різними налаштуваннями свого облікового запису FUBO:

  • Обліковий запис
  • Підписка та виставлення рахунків
  • Управління надбудовами

Ось як ви можете керувати своїм обліковим записом Fubo на веб-сайті Fubo. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи хтось може скасувати FUBO та отримати відшкодування.

Як видалити обліковий запис FuboTV на Roku?

Щоб видалити обліковий запис FuboTV на Roku, виконайте такі дії:

Примітка: переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис FuboTV.

1. Натисніть кнопку «Додому» на пульті дистанційного керування, щоб відкрити головний екран пристрою Roku.

2. На головному екрані Roku виберіть канал FuboTV.

3. Натисніть кнопку зі зірочкою на пульті дистанційного керування, щоб відкрити меню параметрів.

4. Виберіть у меню опцію «Керувати підпискою».

5. Тепер виберіть опцію «Скасувати підписку».

6. Ще раз виберіть опцію «Скасувати підписку», підтверджуючи процес скасування.

7. Після завершення процесу скасування виберіть опцію Готово. Ось як скасувати FuboTV на Roku.

Ось як ви можете видалити свій обліковий запис FuboTV з Roku. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи можете ви скасувати FUBO та отримати відшкодування.

Як скасувати оплату FuboTV?

Ви можете скасувати оплату або підписку на FuboTV, виконавши такі дії:

1. Перейдіть до Веб-сайт FuboTV у вашому браузері Увійдіть у свій обліковий запис.

2. Потім натисніть Мій профіль.

3. Натисніть «Мій обліковий запис».

4. Натисніть Підписка та виставлення рахунків на лівій панелі.

5. Прокрутіть вниз і натисніть «Скасувати підписку».

6. Натисніть Повне скасування > Ні, дякую, просто скасувати > Так, скасувати > OK.

7. Виберіть потрібну причину успішного скасування.

Ось як ви можете скасувати свій платіж FuboTV за допомогою свого облікового запису FUBO.

Як скасувати FUBO без дзвінка?

Ви можете виконати наведені вище дії, щоб скасувати підписку на FUBO, не телефонуючи представникам FuboTV.

Чи легко скасувати FUBO?

Так, скасувати FUBO легко і надзвичайно просто. Оскільки FUBO — це послуга на основі передплати, тож ви можете будь-коли змінити свій місячний план передплати або скасувати його відповідно до свого використання. Ви можете відвідати веб-сайт FUBO або додаток на своєму смарт-телевізорі, щоб скасувати підписку.

Чи можете ви скасувати FUBO та отримати відшкодування?

Ні, ви не можете скасувати FUBO та отримати відшкодування. Скасувати FUBO та отримати відшкодування – це дві різні умови. У разі скасування місячної підписки FUBO ви не отримаєте відшкодування. Але натомість вам дозволено дивитися FuboTV, доки не закінчиться ваш поточний розрахунковий період, і з вас не стягуватиметься плата за наступний місяць. Крім того, FUBO не має політики повернення коштів у разі скасування. Якщо ви хочете припинити підписку на FUBO, зробіть це за кілька днів до поновлення поточного плану, щоб з вас не стягувалися кошти за наступний місяць. Тепер ви знаєте, чи можете ви скасувати FUBO та отримати відшкодування.

Скільки часу потрібно для повернення коштів FUBO?

FUBO не надає жодних відшкодувань у разі скасування підписки. Під час налаштування способу оплати на FUBO з вас буде стягнуто комісію в розмірі 1 долара США, яку вам буде повернено. Це відшкодування може тривати від 7 до 10 робочих днів, залежно від вашої дебетової/кредитної картки. Якщо FUBO стягує деякі додаткові комісії, окрім комісії за тарифний план і податкового збору, ви можете повідомити про це в службу підтримки клієнтів FUBO та подати запит на відшкодування, що триватиме щонайбільше 10 робочих днів. Саме стільки часу потрібно Fubo, щоб повернути вашу плату.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, чи можете ви скасувати Fubo та отримати відшкодування з детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.

  Як утримувати об’єктиви камери в чистоті