Чи можете ви пропустити геодезист і знайти межі своєї власності за допомогою LandGlide?

| | 0 Comments| 10:59 AM
Categories:

Якщо вам потрібно знайти межі своєї власності, ви можете найняти геодезиста. Традиційно це єдиний спосіб визначити, де починаються і де закінчуються межі вашої власності. Однак опитування дорогі — інколи вони коштують тисячі доларів. Можливо, є інший спосіб.

Додаток LandGlide розроблений, щоб допомогти людям знаходити свої об’єкти за допомогою смартфонів. Завдяки розширеним даним посилок і GPS на вашому пристрої LandGlide містить актуальні дані, які можуть показати вам, де знаходяться ваші межі власності.

Як знайти межі своєї власності за допомогою LandGlide

За допомогою LandGlide легко знайти межі своєї власності. Щоб почати, просто завантажте програму та вставте свою адресу вгорі, коли вона відкриється. LandGlide знайде вашу власність і покаже вам лінії власності.

Якщо у вас немає адреси або вільної ділянки землі, ви можете ввести інформацію про власника або земельну ділянку, щоб отримати рядки власності. Ви також можете використовувати своє поточне місцезнаходження, якщо ви намагаєтеся дізнатися таку інформацію, як номер посилки. Крім того, ви можете скористатися картою та знайти посилку вручну.

Якщо ви ще не купили будинок, пам’ятайте, що існують програми, які допоможуть вам знайти будинок вашої мрії.

  Як зробити біг або поїздку приватним на Strava

LandGlide має супутникову функцію, яка може допомогти вам визначити, де знаходяться межі вашої власності. Хоча Google Maps також має межі, LandGlide точніший. Карти Google не показують усі карти/межі ділянок, як LandGlide.

LandGlide отримує інформацію безпосередньо з округу. Ви також можете використовувати функцію GPS, щоб показати, де ви перебуваєте відносно ліній вашої власності. Коли ви прогулюєтеся, ви можете дізнатися, наскільки близько ви знаходитесь до своєї межі власності, і позначити це самостійно.

Ви також можете використовувати LandGlide, щоб знайти геодезичні штирі, щоб отримати лінію власності. Це корисно, якщо вам потрібно знати, де проходить лінія паркану чи будівлі.

Щоб знайти геодезичну шпильку за допомогою LandGlide, вам просто потрібен металошукач. Потім відкрийте програму та почніть сканувати межі власності. Булавка Surveyor буде поруч і виглядатиме як маленький шматок заліза на металошукачі. Геодезичні шпильки зазвичай знаходяться на відстані 10 футів від вулиці та виготовлені з чистого заліза.

Хоча LandGlide каже, що пропонує «досить точні» лінії посилок, на них не варто покладатися для будь-яких юридичних цілей. Для цього ще потрібен геодезист.

Як знайти власника нерухомості за допомогою LandGlide

Якщо вам потрібно зв’язатися з сусідом або вам цікаво дізнатися, хто є власником нерухомості, ви можете зробити це за допомогою LandGlide. Оскільки LandGlide містить дані щодо земельних ділянок для більшості властивостей у Сполучених Штатах, ви також можете знайти контактну інформацію власника.

  Як захистити свій Mac від програм-вимагачів

Це корисно, якщо поруч із вашим є вільна нерухомість і вам потрібно зв’язатися з власником. Деякі люди використовують цю функцію, щоб зв’язатися з власником і зробити пропозицію щодо розширення своєї власності. Він також відобразить інформацію про площу, вартість, висоту тощо.

Щоб знайти власника, достатньо натиснути на посилку в додатку LandGlide. Це відкриє їх інформацію. Це також корисно для ріелторів та інвесторів у нерухомість. LandGlide, разом із цими додатками, які необхідно мати ріелторам, можуть допомогти розвинути ваш бізнес.

Окрім версій для iOS та Android, LandGlide також пропонує веб-додаток, який чудово підходить для перевірки інформації про власника.

Завантажити: LandGlide для iOS | Android | Інтернет ($9,99/місяць або $99/рік, доступна безкоштовна пробна версія)

Геодезисти пішли в минуле?

З такими програмами, як LandGlide, можна легко подумати, що геодезисти нам не будуть потрібні в майбутньому, але це далеко не так. Хоча дані GPS про ділянку допомагають вам знайти приблизні лінії власності, не наймаючи геодезиста, сама LandGlide заявляє, що її правильні лінії «не рекомендується використовувати для законних цілей».

  Функції та порівняння продуктивності у 2022 році

Це пов’язано з тим, що карти податків і земельних ділянок, на які покладається LandGlide, можуть не збігатися з актом власності, який є юридичною лінією власності. Незважаючи на це, опитування є дорогими і займають тижні, тому LandGlide може запропонувати швидке та просте рішення для незначних питань. Але ви не повинні покладатися на це набагато більше, ніж це.

Якщо ви та ваш сусід маєте майновий спір, дані земельної ділянки LandGlide не приймаються в судових справах. Для цього вам знадобиться реальне опитування. LandGlide також доступний лише для тих, хто проживає в США. Хоча 95 відсотків населення США охоплено, якщо ви належите до п’яти відсотків, які цього не охоплюють, це не допоможе.

У будь-якому випадку програма LandGlide є чудовим варіантом для деяких випадків, і вам може взагалі не знадобитися геодезист, якщо ви не берете участь у судовому спорі. Перш ніж витрачати час і гроші на опитування, спочатку спробуйте LandGlide.