Чи можете ви почати заново з TurboTax?

TurboTax — це податковий програмний пакет, який використовується для підготовки податкових декларацій США. TurboTax можна використовувати на Windows, Macintosh, iOS та Android. TurboTax онлайн пропонує зручність підготовки та електронного заповнення податкової декларації практично з комп’ютера або мобільного пристрою через Інтернет. Крім того, усі дані зберігаються в базі даних TurboTax, яка є безпечною та зашифрованою, щоб ніхто не міг ними маніпулювати чи викрасти. Якщо ви хочете скористатися послугами TurboTax для декларацій про прибуток, ця стаття допоможе вам дізнатися більше про це. Це допоможе вам зрозуміти, як почати заново TurboTax і чи можна двічі подати заявку на TurboTax. Крім того, ви дізнаєтеся, чи можна перезавантажувати податкову декларацію в TurboTax і, зрештою, як видалити свій обліковий запис TurboTax. Давайте зануримося!

Чи можете ви почати заново з TurboTax?

TurboTax пропонує безкоштовну версію лише для простих податкових декларацій, за допомогою якої ви можете подати форму 1040, вимагати податкового кредиту на зароблений прибуток, звірити ваші розширені податкові кредити на дитину та вирахувати відсотки за студентську позику. Якщо ви придбаєте план із повним набором послуг, агент підготує всі ваші документи, підкаже, як ви можете заощадити на податках, і подасть декларацію за вас. Продовжуйте читати цю статтю далі, щоб детально дізнатися, як почати роботу з TurboTax.

  Roblox видаляється?

Скільки повернень можна подати за допомогою TurboTax?

У TurboTax онлайн ви можете підготувати та подати в електронній формі одну федеральну декларацію та до п’яти пов’язаних державних декларацій за допомогою одного облікового запису TurboTax. Ви можете використовувати одну адресу електронної пошти, щоб подати до п’яти федеральних декларацій. Якщо ви хочете подати кілька декларацій, ви повинні використовувати компакт-диск/завантажену версію TurboTax, де ви можете підготувати скільки завгодно декларацій, але ви можете подати в електронній формі лише до п’яти декларацій. Для кожної унікальної федеральної податкової декларації вам знадобиться окремий рахунок TurboTax.

Чи можете ви двічі подати заявку на TurboTax?

Ні, ви не можете двічі подати заявку на TurboTax. Після того як ви подасте декларацію, ви не зможете подати нову декларацію з тим самим номером соціального страхування. Навіть якщо ви спробуєте, ви не зможете цього зробити. Якщо ваше повернення буде відхилено, ви зможете подати нову декларацію лише тоді, якщо ви не зможете подати той самий файл повернення двічі на TurboTax. Використовуючи одну електронну пошту, ви можете надіслати електронною поштою кілька звітів, але не більше п’яти, і кожне повернення має бути унікальним із унікальними обліковими даними для входу.

Чи можете ви почати заново з TurboTax?

Так, ви можете почати заново на TurboTax. Якщо ви зробили будь-які помилки або не впевнені щодо декларації, яку збираєтеся подати, у такому випадку ви можете очистити дані декларації та почати все спочатку та подати нову нову декларацію. Оскільки ви не можете видалити свій обліковий запис TurboTax, ви можете або деактивувати його, або очистити повернення та почати заново.

Чи можете ви відновити свою податкову декларацію на TurboTax?

Так, ви можете повторно почати свою податкову декларацію на TurboTax. Поки ви не подали жодного платежу, не вирахували комісію TurboTax із відшкодування або не зареєструвалися, ви можете вільно повторно подавати податкову декларацію на веб-сайті та в додатку TurboTax. Ви не можете видалити свій обліковий запис TurboTax, але можете лише перезапустити або очистити повернення.

  Як керувати використанням пам’яті Microsoft Teams

Як ви можете видалити прогрес у TurboTax?

Щоб видалити прогрес або почати заново на TurboTax, виконайте наступні кроки:

1. Відвідайте Сторінка входу в TurboTax у вашому браузері.

2. Введіть адресу електронної пошти, ідентифікатор користувача або номер телефону та натисніть «Продовжити».

3. Введіть код підтвердження, якщо отримано, і натисніть «Продовжити».

4. Введіть пароль і натисніть «Увійти».

5. Натисніть на повернення, щоб відкрити його.

6. У меню панелі ліворуч натисніть Інструменти оподаткування.

7. Потім натисніть «Очистити та почати заново».

8. Натисніть «Так», щоб видалити повернення.

Ось як ви можете почати заново на TurboTax.

Як ви можете видалити податкову декларацію на TurboTax?

Щоб видалити податкову декларацію на TurboTax, просто виконайте такі дії:

1. Запустіть свій браузер і увійдіть у свій Обліковий запис TurboTax.

2. Відкрийте повернення.

3. Натисніть Інструменти оподаткування > Очистити та почати спочатку.

4. Щоб стерти повернення, натисніть Так.

Чи можете ви скасувати свою податкову декларацію та почати все спочатку?

Так, ви можете скасувати свою податкову декларацію та почати все спочатку, але лише якщо ви не зареєструвалися, не подали жодних платежів або не вирахували комісію TurboTax із відшкодування. Якщо ви зробили помилку під час подання декларації, ви можете легко скасувати свою податкову декларацію, увійшовши у свій обліковий запис TurboTax. Тепер ви знаєте, чи можете ви почати заново з TurboTax.

Чи можете ви створити новий рахунок TurboTax?

Так, ви можете створити новий обліковий запис TurboTax. Вам знадобиться лише електронна адреса, номер телефону, банківський рахунок для повернення коштів, якщо він у вас є, та деякі інші необхідні документи, необхідні для подання декларації. Під час створення облікового запису вам потрібно ввести свою електронну адресу або номер телефону, ввести деякі дані, ввести новий пароль і просто зареєструватися, щоб подати декларацію. Також ви можете придбати послугу, щоб агент подбав про ваше повернення.

  Як видалити сторінку в Word 2010

Як видалити обліковий запис TurboTax?

Ви не можете видалити обліковий запис TurboTax, а можете лише деактивувати його. Ви можете надіслати запит на деактивацію з поважною причиною за адресою [email protected] Після того як ви надішлете електронний лист, представники Intuit зв’яжуться з вами, щоб почати процес деактивації TurboTax.

Як можна видалити все в TurboTax?

Щоб відповісти на запитання про те, як почати роботу з TurboTax заново, потрібно виконати наступні кроки:

1. Перейдіть до Сторінка входу в TurboTax і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Клацніть декларацію > Інструменти оподаткування.

3. Потім натисніть «Очистити та почати заново» > «Так».

Чому ви не можете очистити та почати заново на TurboTax?

Ось кілька причин, чому ви не можете очистити та почати заново TurboTax:

  • Ви зареєструвалися або подали декларацію.
  • Ви подали платіж за подання звітності.
  • Ви вирахували комісію TurboTax з рахунку відшкодування.
  • Це може статися через певну проблему з сервером чи мережею або через помилку веб-сайту чи програми.
  • Ваше повернення триває і не було відхилено.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, як можна почати заново на TurboTax. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.