Чи можете ви поставити розумний дисплей на мікрохвильову піч?

| | 0 Comments| 5:10 AM
Categories:

Розумні дисплеї є чудовими кухонними супутниками: ви можете легко слідувати рецепту, спілкуватися з кимось по відео, поки готуєте їжу, або розважатися, поки прибираєте речі. Але залежно від того, куди ви поставите свій розумний дисплей чи іншу електроніку, у вас можуть виникнути проблеми.

Захист від мікрохвильової печі, пояснення

Мікрохвильові печі працюють, нагріваючи їжу короткими радіохвилями. Ці радіохвилі проходять через невеликий канал, відомий як «хвилевод», до харчового відділення. Поворотний стіл обертає вашу їжу, щоб вона приготувалася якомога рівномірніше, а метал, з якого виготовлена ​​ваша мікрохвильова піч, змушує радіосигнали відбиватися всередині харчового відділення. Молекули всередині вашої їжі починають швидко вібрувати, що і підігріває вашу їжу.

Металевий корпус також виконує роль електромагнітного щита. Мікрохвильова піч випромінює радіохвилі, і екран утримує більшу частину цього всередині харчового відсіку, але екран з часом погіршується. Якщо у вас коли-небудь діяла бездротова мережа, коли ви нагрівали закуски, швидше за все, це тому, що у вас старіша мікрохвильова піч, а екранування стало менш ефективним.

Як перевірити захист від мікрохвиль

Найкращий спосіб перевірити екранування мікрохвильової печі – завантажити програму аналізатора Wi-Fi. Ось що вам потрібно:

Настільний або ноутбук Windows 10, налаштований на підключення на частоті 2,4 ГГц
Аналізатор WiFi з Microsoft Store

Крок перший: змусьте Windows підключитися на частоті 2,4 ГГц

Примусове підключення пристрою до Wi-Fi понад 2,4 ГГц є важливим для тесту, оскільки на цій частоті також працюють мікрохвильові печі. Більшість сучасних пристроїв і мереж автоматично перемикаються між 2,4 ГГц і швидшою частотою 5 ГГц. Мікрохвилі не створюють перешкод у спектрі 5 ГГц, тому нам потрібно позбутися цієї опції, якщо ми збираємося перевірити екранування.

  Як зберегти електронний лист на жорсткому диску

Щоб змусити ваш пристрій Windows використовувати частоту 2,4 ГГц, почніть, клацнувши логотип Windows у нижньому лівому куті. Введіть «пристрій», а потім виберіть «Диспетчер пристроїв».

Виберіть стрілку спадного меню поруч із записом «Мережеві адаптери». Клацніть правою кнопкою миші назву вашого бездротового адаптера. Зазвичай у назві буде «бездротовий адаптер змінного струму» або щось подібне. Бездротовий адаптер у моєму комп’ютері називається «Intel(R) Dual Band Wireless-AC 8265». У контекстному меню, що відкриється, виберіть «Властивості».

У вікні «Властивості» виберіть вкладку «Додатково». Відкрийте спадне меню «Значення», виберіть одне зі значень, які починаються з «2,4 ГГц», а потім натисніть «ОК».

Вам не потрібно перезавантажуватися чи щось інше. Тепер ваша карта Wi-Fi має підключатися лише на частоті 2,4 ГГц.

Крок другий. Використовуйте аналізатор WiFi, щоб перевірити свою мережу

Відкрийте WiFi Analyzer. Угорі ви побачите відомості про свою мережу. Ви повинні побачити частоту, зазначену в діапазоні 2,4 ГГц. Виберіть «Аналізувати» у верхньому лівому куті.

Виберіть «Графік» унизу праворуч.

Графік показує стан вашої мережі в реальному часі, а також перешкоди (якщо такі є), які виникають від використання мікрохвильової печі.

Цей графік показує силу сигналу мережі за певний час. Синя лінія з символом Wi-Fi ліворуч є з’єднанням між нашим маршрутизатором і комп’ютером, тоді як кожна з інших ліній відповідає іншим пристроям 2,4 ГГц поблизу. Потужність сигналу вимірюється в децибелах міліват (дБм), і чим менше число, тим краще сигнал.

  Як змінити швидкість відтворення відео на Netflix

Мій тестовий стенд складається з мого робочого столу, розміщеного на своєму звичайному місці на моєму столі, моєї мікрохвильової печі, розміщеної зліва від столу, і мого маршрутизатора, розміщеного приблизно в шести футах від мікрохвильової печі. З мікрохвильовою піччю, розташованою між робочим столом і маршрутизатором, ми зможемо побачити, чи моя мікрохвильова піч шкодить моїй мережі 2,4 ГГц.

Графік WiFi Analyzer показує приблизно дві хвилини, тому я зробив скріншот двох хвилин нормальної активності без роботи мікрохвильової печі. Ось як це виглядає:

Потім я поставив мікрохвильову піч на дві хвилини, натиснув кнопку «Пуск», а потім подивився на гарні кольори на графіку. Ось як це виглядає з увімкненою мікрохвильовою піччю:

Я запускав мікрохвильову піч ще кілька разів, усе з порівнянними результатами. Це абсолютно нова мікрохвильова піч, тому екран не погіршився настільки, щоб викликати занепокоєння.

І ця проблема стосується лише кількох ваших пристроїв. Якщо ви використовуєте розумний дисплей, високоякісний планшет або ноутбук, щоб дотримуватися рецептів, ймовірно, він підтримує частоту 5 ГГц. Це означає, що навіть якщо екранування вашої мікрохвильової печі почне хилитися, пристрій зможе використовувати іншу частоту для потокової передачі рецептів і фільмів. Якщо у вас є старіший пристрій (і навіть деякі нові планшети низького класу), чіп Wi-Fi всередині нього може дозволяти лише підключення 2,4 ГГц, що змусить захистити мікрохвильову піч.

Якщо екран мікрохвильової печі несправний, це не обов’язково зіпсує ваш гаджет. Але перешкоди, що надходять від мікрохвильової печі, можуть означати, що ваш гаджет не отримує такий потужний сигнал Wi-Fi, тому ваш рецепт, відеодзвінок чи інший вміст можуть бути перервані.

  ОС Chrome стає фрагментованою (і цього разу це вина Google)

Ви все одно не повинні ставити розумний дисплей біля мікрохвильової печі

Крім потенційних перешкод, ще одна чудова причина не тримати електроніку поруч із мікрохвильовою піччю полягає в тому, що мікрохвильові печі можуть легко стати грубими. Ваша мікрохвильова піч має вентиляційні отвори, і нерідко можна знайти жир і частинки їжі зверху та навколо неї. Розміщення смарт-дисплея або планшета зверху просто означає, що пристрій буде покрито брудом, що в кращому випадку буде просто грубим, а в гіршому – ваш пристрій може бути зіпсований.

Найкраще місце для зберігання гаджета

Решта вашої кухонної стійки також може накопичуватися жиром, тому це також може бути не найкращим місцем для розміщення дисплея. Можна покласти планшет на холодильник якщо він має шалено-сильні магніти (або якщо ви не проти купити магнітне кріплення), або дотримуйтесь рецептів на телевізорі у вітальні, якщо це можливо. Або ви можете просто розмістити дисплей на тій частині прилавка, де, як ви знаєте, не буде літати продукти харчування.

Розміщення розумного дисплея або іншого гаджета на кухні вимагає певної уваги, але якщо ви це ідеально розташуєте, ви зможете дивитися та готувати дивовижні рецепти, показувати гарне шоу під час випікання та багато іншого!