Чи можете ви подати заявку на DoorDash після деактивації?

Використовуючи DoorDash, службу доставки їжі на замовлення, ви можете купувати їжу та напої в ресторанах у вашому районі. DoorDash допомагає фрілансерам заробляти гроші, надаючи гнучкий графік роботи та швидкі виплати. Як водій DoorDash ваш обліковий запис може бути деактивовано через порушення контракту та інші порушення. У таких випадках ви можете дізнатися, як працює повторна активація облікового запису DoorDash. Якщо ви хочете знати, як подати заявку на DoorDash після деактивації, ось вам зупинка. Ми пропонуємо корисний посібник, який роз’яснить ваші сумніви щодо цього та кілька інших пов’язаних питань.

Чи можете ви подати заявку на DoorDash після деактивації?

Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, чи можете ви подати заявку на DoorDash після деактивації чи не детально.

  Як відкликати електронну пошту в Gmail

Скільки часу займає апеляція DoorDash?

Обробка апеляції DoorDash може тривати щонайменше 2 тижні після подання. Після подання апеляції вам доведеться зачекати кілька днів, щоб отримати відповідь від DoorDash.

Чи можете ви створити інший обліковий запис DoorDash?

Так, ви можете створити кілька облікових записів DoorDash, використовуючи різні адреси електронної пошти для кожного облікового запису.

Як створити новий обліковий запис DoorDash після звільнення?

Щоб створити новий обліковий запис DoorDash після звільнення або через деактивацію вашого облікового запису, вам потрібно використовувати іншу адресу електронної пошти, поштовий індекс і домашню адресу. Ви не можете використовувати ті самі дані, що й ваш попередній обліковий запис, щоб створити новий обліковий запис.

Чи можете ви створити новий обліковий запис DoorDash?

Так, ви можете легко створити новий обліковий запис DoorDash, використовуючи різні адреси електронної пошти для кожного облікового запису, увійшовши на веб-сайт DoorDash.

Чи можете ви створити кілька облікових записів DoorDash?

Так, ви можете створити кілька облікових записів на DoorDash, використовуючи різні адреси електронної пошти для кожного облікового запису.

Чи можете ви створити новий обліковий запис, якщо вас деактивують на DoorDash?

Так, можна подати заявку або створити новий обліковий запис на DoorDash після того, як ваш попередній обліковий запис буде деактивовано або видалено. Вам потрібна нова електронна адреса для нового облікового запису DoorDash, який ви хочете створити.

  Як зробити теракоту в майнкрафт

Як видалити мою інформацію з DoorDash?

Ви можете видалити свій обліковий запис DoorDash, щоб видалити відповідну інформацію облікового запису. Ви можете легко видалити свій обліковий запис DoorDash, виконавши наведені нижче дії.

1. Увійдіть у свій обліковий запис на DoorDash за допомогою своєї електронної пошти та пароля.

2. Натисніть на значок гамбургера.

3. У наступному меню натисніть Обліковий запис.

4. Натисніть «Керувати обліковим записом».

5. Натисніть «Видалити обліковий запис».

Примітка. Ви також можете надіслати запит на архівування перед видаленням облікового запису. Таким чином ви матимете дані старого облікового запису та зможете подати заявку на новий обліковий запис Doordash, якщо ви підозрюєте, що поточний буде деактивовано.

6. Введіть 6-значний код підтвердження, надісланий на ваш номер мобільного телефону, і натисніть «Надіслати».

7. Потім натисніть опцію «Продовжити».

8. Нарешті натисніть «Видалити обліковий запис», щоб підтвердити процес видалення.

Скільки порушень DoorDash можна отримати?

Згідно з правилами DoorDash, вам дозволено до шести порушень контракту на кожні 100 замовлень. Якщо ви перевищите цей ліміт, вони деактивують ваш обліковий запис.

Чи можна повторно активувати DoorDash?

Так, повторна активація облікового запису DoorDash можлива. Чи можете ви подати заявку на DoorDash після деактивації? Вам потрібно оскаржити свою справу на сторінці підтримки DoorDash.

Як змінити назву драйвера DoorDash?

Зрозумівши, як можна подати заявку на DoorDash після дезактивації, давайте подивимося, як змінити своє ім’я на DoorDash. Щоб змінити назву DoorDash, виконайте наведені нижче дії.

  Як переналаштувати кнопку Bixby на Samsung Galaxy S8/S8+ [No Root]

1. Увійдіть у свій обліковий запис на DoorDash.

2. Натисніть на гамбургер значок.

3. Далі виберіть обліковий запис зі спадного меню.

4. На сторінці профілю змініть ім’я та прізвище та натисніть «Зберегти».

Чи є деактивація DoorDash постійною?

Ні. Якщо ви успішно не подасте апеляцію, усі деактивації облікового запису DoorDash є остаточними. Хоча ви не можете подати апеляцію щодо всіх деактивацій, електронний лист повідомить вас, якщо це можливо. Після цього ви отримаєте інструкції щодо початку процедури.

Як довго ви можете бути дезактивовані на DoorDash?

Ваш DoorDash залишатиметься деактивованим, доки ви не звернетеся до служби підтримки DoorDash.

Як я можу активувати свій обліковий запис DoorDash після деактивації?

DoorDash надає вам форму апеляції, за допомогою якої ви можете вказати причини, чому ваш обліковий запис потрібно повторно активувати. Після того, як ви заповните форму, спеціалізована команда DoorDash розгляне вашу апеляцію та вживе відповідних заходів.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися про те, чи можете ви подати заявку на DoorDash після деактивації. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.