Чи можете ви повернути видалений обліковий запис IMVU?

IMVU — це найбільша соціальна мережева платформа з віртуальним онлайн-світом на основі аватарів. Понад 7 мільйонів активних користувачів зустрічаються, спілкуються та грають в ігри з іншими користувачами, а також створюють власні 3D-аватари. Користувачі IMVU створюють абсолютно новий соціальний досвід, який виходить за межі звичайних цифрових медіа, у якому онлайн-з’єднання захоплюють, а обміни здаються реальними. Ви можете спілкуватися з людьми з усього світу у віртуальному середовищі IMVU. Ви користувач IMVU і вам цікаво, чи видаляє IMVU неактивні облікові записи? Або чому ваш обліковий запис IMVU було видалено? Якщо ви шукаєте більше інформації про IMVU, ми пропонуємо вам корисний посібник, який розв’яже всі ваші сумніви, наприклад, чи можна відновити видалений обліковий запис IMVU і як розблокувати обліковий запис IMVU.

Чи можете ви повернути видалений обліковий запис IMVU?

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи справді ви можете відновити свій видалений обліковий запис. Але перед цим вам не цікаво, чи є IMVU додатком для знайомств чи ні? Давайте дізнаємося про це в безпосередньому розділі!

Чи є IMVU додатком для знайомств?

Не зовсім. IMVU — це мережева платформа віртуальної реальності без гарнітури, на якій понад 140 мільйонів користувачів веб-сайту щодня розмовляють, досліджують і вступають у соціальну взаємодію. У вас є багато варіантів налаштування, щоб створити унікальний вигляд для себе. Хоча особисто зустрітися з людьми може бути складно та довго, все, що вам потрібно зробити на IMVU, це увійти та почати говорити. Однак цей соціальний ескапізм відкриває світ можливостей для мільйонів самотніх людей використовувати IMVU як додаток для знайомств. Крім того, IMVU пропонує функцію Get Matched, яка підбирає вас із привабливими користувачами, які мають спільні інтереси з вами, і особливо корисна для неодружених, які бажають познайомитися з людьми. Ви також можете приєднатися до однієї з понад 100 000 груп чату, щоб спілкуватися в Інтернеті з іншими користувачами.

Що означає IMVU?

ІМВУ це абревіатура від віртуального всесвіту обміну миттєвими повідомленнями. Це веб-сайт соціальної мережі, де користувачі можуть:

 • Створіть свої 3D-аватарки
 • Зустрічати нових людей
 • Спілкуйтеся з друзями
 • Купуйте віртуальні речі

Він схожий на будь-який інший веб-сайт соціальної мережі, але відмінність у тому, що він використовує доповнену реальність для створення та взаємодії за допомогою своїх 3D-аватар. Тривимірні аватари можна повністю налаштувати, і ви можете показати себе іншим користувачам віртуально. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як відновити видалений обліковий запис IMVU.

Як дізнатися свою електронну адресу для IMVU?

Ось посібник про те, як дізнатися електронну адресу, яку ви використовували для створення облікового запису IMVU.

1. Відвідайте Офіційний сайт IMVU у вашому браузері.

2. Увійдіть у свій обліковий запис IMVU, використовуючи облікові дані свого облікового запису IMVU.

3. На домашній сторінці IMVU клацніть опцію Обліковий запис зверху, щоб відкрити сторінку налаштувань облікового запису.

4. Тепер на сторінці «Параметри та інструменти облікового запису» натисніть «Підтвердити адресу електронної пошти».

5. Тут, у розділі «Налаштування електронної пошти», відображатиметься ваша електронна адреса для облікового запису IMVU, як показано нижче.

Ось як ви можете дізнатися свою електронну адресу для свого облікового запису IMVU.

Чи видаляє IMVU неактивні облікові записи?

Так, IMVU видаляє неактивні облікові записи, які не були активними протягом дуже тривалого часу. Облікові записи, які не використовувалися більше двох років, видаляються, а користувач отримує електронні листи про дії, вжиті IMVU. Облікові записи, які нещодавно були неактивними протягом кількох місяців, тимчасово деактивуються, і користувач може знову увійти, щоб відновити свій обліковий запис.

Чому ваш обліковий запис IMVU було видалено?

Якщо у вас виникають проблеми під час входу в обліковий запис IMVU, існує висока ймовірність того, що ваш обліковий запис IMVU міг бути видалений IMVU. Якщо вам цікаво, чому ваш обліковий запис IMVU було видалено, то ось кілька причин.

 • Ваш обліковий запис також може бути вимкнено, якщо ви кілька разів введете неправильний пароль і заблокуєте себе.
 • IMVU видалить ваш обліковий запис, якщо вони вважають, що ви порушили Загальні положення та умови IMVU або якщо ви здійснюєте підозрілу діяльність, яка може розглядатися як шахрайство чи спам.
 • Якщо ви опублікували щось образливе або у вас є кілька облікових записів IMVU, і хтось повідомляє про вас, IMVU видалить ваш обліковий запис.
 • Також IMVU автоматично видаляє облікові записи, які були неактивними більше року. IMVU завжди надсилає електронний лист перед видаленням вашого облікового запису IMVU.

Чи можете ви повернути видалений обліковий запис IMVU?

Так, ви можете повернути свій видалений обліковий запис IMVU. Коли ви видаляєте свій обліковий запис, IMVU надсилає вам електронний лист із підтвердженням із посиланням для повторної активації, за допомогою якого ви можете повторно активувати видалений обліковий запис IMVU. Отже, вам доведеться перевірити свою поштову скриньку на наявність електронного листа від IMVU. Але якщо ви ніколи не підтверджували свій обліковий запис під час його першої реєстрації, ви можете не отримати цей електронний лист. У такому випадку вам слід звернутися до служби підтримки клієнтів IMVU.

Що ви можете зробити, якщо ваш обліковий запис IMVU вимкнено?

Якщо ваш обліковий запис IMVU вимкнено, оскільки ви порушили їх Умови використання, прочитайте цей розділ, щоб отримати відповіді. Можливо, хтось повідомив про вас з будь-якої іншої причини, і вам цікаво, якими мають бути кроки, щоб якомога швидше розблокувати ваш обліковий запис IMVU. Ось інструкція щодо того, що робити, коли ваш обліковий запис IMVU вимкнено.

Варіант I: Електронна пошта для повторної активації від IMVU

Ваш обліковий запис також може бути вимкнено, якщо ви неодноразово вводите неправильний пароль і блокуєте себе або якщо ви навмисно вимкнули свій обліковий запис. IMVU надішле вам електронний лист із підтвердженням із посиланням для повторної активації, за допомогою якого ви зможете повторно активувати свій вимкнений обліковий запис IMVU. Тож перевірте свою поштову скриньку на електронний лист від IMVU. Однак якщо ви ніколи не підтверджували свій обліковий запис під час його першої реєстрації, ви можете не отримати цей електронний лист. У такому випадку вам слід звернутися Підтримка клієнтів IMVU якнайшвидше.

Давайте подивимося інший спосіб повернути ваш видалений обліковий запис IMVU.

Варіант II: використання квитка для подання справи

Якщо ви не отримали електронного листа про повторну активацію від IMVU або з якоїсь причини вам не вдалося повторно активувати свій обліковий запис за допомогою посилання для повторної активації, ви можете надіслати запит на повторну активацію свого облікового запису, використовуючи заявку, щоб подати запит до IMVU. Для цього спочатку вам потрібно створити новий обліковий запис IMVU, використовуючи нову адресу електронної пошти. Після цього ви створили та успішно ввійшли у свій новий обліковий запис. Ось кроки, які вам слід виконати.

1. Натисніть значок профілю у верхньому правому куті екрана.

2. Клацніть Довідковий центр у спадному меню.

3. Потім натисніть Live Chat With Support.

Примітка. Якщо у вас є VIP-акаунт, ви матимете можливість спілкуватися в прямому ефірі та в Інтернеті з керівником служби підтримки клієнтів. Якщо ні, ви повинні натиснути посилання надіслати запит, щоб надіслати електронний лист.

4. Заповніть форму в розділі СТВОРИТИ ЗАПИС, надавши всі деталі та запит на повторну активацію вашого видаленого облікового запису.

Примітка. Незалежно від того, чи ви виберете чат у прямому ефірі чи опцію запиту в службу підтримки, переконайтеся, що ви готові отримати всю інформацію, пов’язану з вашим старим вимкненим обліковим записом IMVU.

IMVU розгляне вашу справу, і ви можете очікувати, що IMVU отримає відповідь щодо результатів цього поданого звіту, швидше за все, електронною поштою. Ось як ви можете повернути видалений обліковий запис IMVU. Якщо ні, ви завжди можете скористатися своїм новим обліковим записом IMVU, якщо вам не вдасться.

Як розблокувати обліковий запис IMVU?

IMVU може вимкнути ваш обліковий запис, якщо ви порушили його Умови використання або якщо хтось повідомив про вас з будь-якої іншої причини. І якщо вам цікаво, якими мають бути кроки, щоб якомога швидше розблокувати ваш обліковий запис IMVU, прочитайте та виконайте наведені вище кроки, щоб зробити це.

Чому ви не можете увійти в IMVU?

Причини, чому ви не можете увійти в обліковий запис IMVU:

 • Використання неправильного пароля під час входу
 • Кілька спроб входу
 • Порушено Умови надання послуг IMVU

Скільки вам потрібно чекати, щоб увійти знову в IMVU?

Коли ви намагаєтесь увійти у свій обліковий запис IMVU з неправильним паролем, ви повторюєте цей процес кілька разів. Тоді після кількох спроб входу з неправильними обліковими даними ваш обліковий запис IMVU буде тимчасово заблоковано, і з’явиться сповіщення про забагато спроб входу. Через 15 хвилин ви зможете відновити доступ до свого облікового запису та спробувати ввійти за допомогою правильного пароля або встановити новий пароль за допомогою посилання «Забули пароль».

Як дізнатися, хто повідомив про вас на IMVU?

На IMVU не можна дізнатися, хто на вас повідомив. Ви можете повідомити про будь-який обліковий запис IMVU, і ніхто ніколи не дізнається, хто це зробив, оскільки вони зберігають цю функцію звітування анонімною. IMVU не оприлюднює цю інформацію, і єдиний спосіб отримати уявлення про те, хто повідомив про вас у IMVU, це переглянути ваші останні взаємодії, чати та завантажені дописи.

Що означає пенсія на IMVU?

Акаунти IMVU, які не використовуються тривалий час, більше двох років, позначаються як відключені облікові записи, а їхні аватарки — відключеними. Вилучені облікові записи автоматично видаляються, а ім’я користувача аватара може використовуватися іншим новим обліковим записом IMVU. Усі неактивні облікові записи не є вилученими, а лише ті, які не використовувалися або не були активними протягом тривалого часу.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, як можна відновити видалений обліковий запис IMVU, а також як розблокувати обліковий запис IMVU. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.