Чи можете ви побачити, хто переглядає ваші опубліковані відео на Facebook?

Facebook — це онлайнова соціальна медіа та мережевий сайт, який дозволяє нам спілкуватися з людьми з будь-якого куточка світу та людьми, яких ми знаємо та любимо. Це дозволяє користувачам переглядати, лайкати, ділитися та коментувати фотографії, опубліковані іншими користувачами. Прокручуючи відео на Facebook, ви можете задуматися про те, хто все переглядав опубліковані вами відео. У вас можуть виникнути всілякі запитання, наприклад, чи можете ви побачити, хто переглядає ваші опубліковані відео на Facebook тощо. Якщо ви цікавитеся такими речами та маєте певні сумніви щодо того, хто дивився моє відео на Facebook, ви прийшли на правильне місце! Ця стаття допоможе вам знайти рішення таких питань.

Чи можете ви побачити, хто переглядає ваші опубліковані відео на Facebook?

Із запуском Facebook переважаюча технологія світової телекомунікаційної галузі була перевернута з ніг на голову. Це змінило погляд усього світу на спілкування. Люди могли не лише спілкуватися з людьми по всьому світу, але й публікувати фотографії, відео, живі стрічки, статуси тощо. Facebook надає програму обміну повідомленнями для спілкування з іншими людьми та дозволяє людям бути в курсі останніх новин. Відтоді Facebook перебуває на піку свого розвитку.

  Отримайте темну тему для Facebook Messenger у Chrome

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як ви можете побачити, хто переглядає ваші опубліковані відео на Facebook, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи зараховується прокручування повз відео на Facebook як перегляд?

Ні, на жаль, прокручування повз відео на Facebook не зараховується як перегляд, якщо будь-який користувач не відтворює відео принаймні 3 секунди. Це збільшить кількість переглядів вашого завантаженого відео. Багато разів під час швидкого прокручування стрічки Facebook, хоча користувач не переглядає ваше відео, відео автоматично відтворюється протягом частки секунди в стрічці. У такому випадку перегляд не зараховується, і цей перегляд не відображає вашу кількість переглядів завантаженого відео.

Чи може хтось побачити, чи ви переглянули їх відео на Facebook?

Ні, Facebook не надає функції, щоб побачити, хто переглядав ваше відео на Facebook. Натомість, якщо користувач перегляне ваше відео, це лише збільшить кількість переглядів завантаженого вами відео. Єдиний спосіб дізнатися, чи хтось переглянув ваше відео, це поставити йому лайк або прокоментувати це відео. Отже, ніхто не зможе побачити чи дізнатися, чи ви переглядали його відео, доки ви не поставите лайк чи не опублікуєте коментар до цього відео.

Чи можете ви побачити, хто переглядає ваші опубліковані відео на Facebook?

Ні, ви не можете бачити, хто переглядав відео, які ви завантажили на Facebook. Як згадувалося раніше, це однаково працює в обох напрямках, і ви можете дізнатися, хто переглядав ваші відео, лише якщо їм сподобалося це відео або залишили коментар до цього відео; інакше ви ніколи не побачите, що переглядали свої відео на Facebook. Єдине, що ви побачите, це збільшення кількості переглядів вашого відео.

Чи можете ви побачити, хто переглянув ваше відео на Facebook? Чи можете ви побачити, хто переглядає ваші відео на Facebook?

Ні, ви ніколи не зможете точно побачити, хто переглядав ваші відео. Причина цього полягає в тому, що Facebook дотримується певної політики конфіденційності, яка захищає конфіденційність користувачів, які підписалися на вас, і тих, хто не підписується на вас, приховуючи облікові записи тих, хто переглянув ваше відео. Тим не менш, ви завжди можете бачити, хто дивиться вашу пряму трансляцію, поки ви не почнете транслювати відео в прямому ефірі. Після завершення прямої трансляції ви більше не зможете бачити, хто переглядав ваше відео. Єдине, що ви бачите, це кількість переглядів.

  Як змінити пароль Facebook без старого пароля

Чи можете ви побачити, хто переглядає ваш Facebook? Чи можу я побачити, хто дивився моє відео на Facebook?

Ні, ви також не можете побачити, хто переглядав ваш Facebook. Наразі Facebook не може показати, хто переглядав профіль Facebook і хто дивився ваше відео на Facebook. Це не дозволяє відстежувати таку інформацію. Навіть жодна інша програма не може надати вам таку інформацію.

Як ви можете побачити, хто переглянув ваше відео на Facebook? Як дізнатися, хто переглядав ваше відео на Facebook?

Немає способу побачити, хто дивився ваше відео на Facebook, доки вони не отримають оцінку “подобається” або не опублікують коментар до цього відео. Отже, ці кроки допоможуть вам побачити, хто поставив лайк і прокоментував це відео.

Примітка: Для обох Android і iOS пристроїв.

1. Запустіть програму Facebook на смартфоні.

2. Прокрутіть свою стрічку FB.

3. Торкніться емодзі над кнопками «подобається» та кнопками коментарів.

Ви можете виконати ці три прості кроки, щоб дізнатися, хто поставив лайк і прокоментував ваше відео.

Як можна переглянути перегляди відео у Facebook?

Ви ніколи не можете побачити перегляди відео у Facebook. Натомість ви можете бачити лише кількість переглядів цього відео у Facebook. Як згадувалося раніше, ви можете побачити, хто переглядав ваші відео, лише за допомогою лайків і коментарів.

  Як вимкнути сповіщення Facebook Marketplace

Як переглянути перегляди відео на Facebook Mobile?

Як зазначалося вище, неможливо побачити перегляди відео на мобільному пристрої Facebook. Оскільки видимість переглядів збільшить складність, досі не створено такого алгоритму для вирішення цієї проблеми. Єдине, що вам доступно, це підрахунок переглядів. Єдине, що ви бачите, це кількість переглядів. Нижче наведено кілька кроків, щоб перевірити кількість переглядів будь-якого відео.

1. Відкрийте програму Facebook і прокрутіть свою стрічку.

2. Призупиніть будь-яке відео у своїй стрічці Facebook.

3. У нижньому правому куті відео ви зможете побачити кількість переглядів цього відео, як показано нижче.

На сьогоднішній день немає способу перевірити кількість переглядів ваших відео. Ця функція ускладнить і порушить політику конфіденційності користувачів, які не хочуть розкривати свої облікові записи під час перегляду вашого відео. Отже, Facebook ще не придумав жодного алгоритму для виконання таких завдань.

***

Сподіваємося, що ця стаття була для вас корисною та надала відповіді на ваше запитання, чи можете ви побачити, хто переглядає ваші опубліковані відео на Facebook. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.