Чи можете ви перездати тест Pottermore House?

Categories:

Розроблений Дж. К. Роулінг, Pottermore був офіційним веб-сайтом Гаррі Поттера. Роулінг і Sony заснували партнерство, щоб запустити його в квітні 2012 року. Користувачі вивчали кожен том Гаррі Поттера від Філософського каменю до завершення Реліквій смерті за допомогою взаємодії з користувачем, включаючи вікторини на початку. Клієнти отримували чарівну паличку і розміщувались у своєму будинку Хогвартс. Якщо ви шукаєте поради щодо точності випробувань Pottermore, залишайтеся з нами до кінця. Ви також дізнаєтеся, який найдурніший будинок Хогвартса і чи відкритий Поттермор.

Чи можете ви перездати тест Pottermore House?

Понад 18 000 слів із величезної літератури Роулінг було опубліковано на Pottermore з моменту його запуску. Ребрендинг для нового покоління та рух далі були рішеннями, прийнятими Pottermore. Менш ніж через десять років після запуску в Інтернеті веб-сайт оголосив, що закриє Pottermore і перейде на нову платформу під назвою The Wizarding World. Було реалізовано ребрендинг, щоб поважати майбутні ініціативи Гаррі Поттера, які можуть не підходити до Pottermore. Однак ви все ще можете взяти участь у тесті будинку Поттермор і дізнатися, до якого будинку ви належите.

Примітка. У жовтні 2019 року веб-сайт Pottermore став неактивним і був замінений на Чарівний світкуди передано значну частину матеріалу.

Більшість заповітних тестів і статей Pottermore також було передано. Понад тисячу років тому Гоґвортс побудували чотири сильні чарівники:

  • Годрік Ґрифіндор,
  • Салазар Слизерин,
  • Ровена Рейвенкло, і
  • Хельга Хаффлпафф.

Вони розділили учнів на чотири будинки, кожен з яких носив своє ім’я та включав молодих чарівників і відьом, які продемонстрували навички та якості, які вони хотіли б розвинути. Ви також можете бути відсортовані в будь-якому з цих будинків, пройшовши тестовий будинок Поттермор. Отже, давайте тепер дізнаємося, як ви можете повторно скласти тест будинку Поттермор далі в цій статті.

Що таке вікторина Pottermore?

Pottermore був офіційним веб-сайтом Гаррі Поттера, розробленим Джоан Роулінг у 2012 році у партнерстві з Sony. Користувачі можуть досліджувати від Філософського каменю до Смертельних реліквій за допомогою взаємодії з користувачем, включаючи дуже гучні тести.

Крім того, будинок зі Школи чаклунства Хогвартс відповідає вашій особистості, а також будуть відкриті відповіді на запитання вікторини «Поттерморський капелюх». На Pottermore є багато інших тестів, пов’язаних із Гаррі Поттером. Найпростіший спосіб пройти тест — це спочатку зареєструвати обліковий запис Pottermore. Виконавши це, ви отримаєте доступ до свого Wizarding Passport і розпочнете тест.

Чи точний тест Pottermore House?

Точність тесту Поттермора залежить від того, як ви відповідаєте на запитання та вашої точки зору щодо чотирьох будинків. Вікторина «Сортування по Поттермору» цікава; це дає деяке уявлення про погляди Дж. К. Роулінг на будинки та може допомогти нам більше дізнатися про себе. Коли ви лягаєте на спину, щоб завершити повне сортування найвищого рангу, це може змусити вас подумати, чому ви вибрали певну відповідь над іншою. Це також може змусити вас задуматися, чи набагато краще бути компліментами чи коханням чи небажано заздрити чи копіювати. Кілька питань ефективно визначають ваші цінності, незважаючи на те, якими випадковими вони можуть здаватися.

Чи можете ви повторно пройти вікторину про дім Поттермор?

Так, ви можете повторно пройти тест про дім Поттермор. Але вам доведеться видалити свій поточний обліковий запис і створити новий, щоб повторно пройти тест у будинку Поттермора.

Будь ласка, зверніть увагу, що деталі та налаштування, які ви зберегли, будуть видалені, якщо ви видалите свій обліковий запис. Усі вікторини чи ігри, які ви вже закінчили, також буде видалено.

Чи помиляється коли-небудь сортувальний капелюх?

Так, Сортувальний Капелюх може помилятися. Але це залежить від ваших відповідей і точки зору. Сортувальний капелюх є одним з найрозумніших магічних предметів, з якими стикається більшість відьом і чарівників. Він може спілкуватися за допомогою розриву біля краю, фізично зберігає інтелект чотирьох засновників і володіє легітимністю, що дозволяє йому проникати в розум користувача та визначати його навички чи темперамент. Точність сортування капелюха залежить від того, як ви відповідаєте на запитання, і від вашої точки зору щодо чотирьох будинків.

Як можна повторно пройти тест про дім Поттермор?

Можуть бути випадки, коли ви надали б неправильну відповідь або неправильно витлумачили запитання й хотіли вибрати інший варіант. У такому випадку ви хотіли б повторити тест або, можливо, ви ще трохи подумали та вирішили, що ваша відповідь буде іншою.

Ось як ви можете повторно скласти тестовий будинок Поттермор:

Примітка 1. Ви повинні видалити свій поточний обліковий запис, щоб повторно пройти тест.

Примітка 2. Вікторину «Дім Поттермора» було перейменовано на вікторину «Сортувальний капелюх» у Wizarding World.

1. Відвідайте Веб-сайт Wizarding World і натисніть УВІЙТИ у верхньому правому куті.

2. Введіть облікові дані для входу та натисніть ПРОДОВЖИТИ.

3. Клацніть значок шестерінки налаштувань у верхньому правому куті.

4. Прокрутіть униз і натисніть «Видалити обліковий запис» внизу.

  Як змінити пароль на Chromebook

5. Введіть і повторно введіть свій пароль, щоб підтвердити його.

6. Натисніть ВИДАЛИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС.

7. Тепер перейдіть до Сторінка реєстрації Wizard World у вашому браузері та натисніть «Зареєструватися зараз».

8. Введіть ДАТУ НАРОДЖЕННЯ та натисніть «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗАРАЗ».

9. Введіть необхідні дані (електронну адресу та новий пароль) і натисніть ПРОДОВЖИТИ.

10. Введіть своє ІМ’Я та ПРІЗВИЩЕ та натисніть ПРОДОВЖИТИ.

11. Після перенаправлення на домашню сторінку чарівницького світу натисніть опцію БУДИНОК, щоб почати тест, як показано нижче.

12. Натисніть «ВОРТУВАТИ ЗАРАЗ», щоб дізнатися про свій будинок після відповіді на певні запитання.

Примітка. Ви можете прийняти участь у церемонії сортування в Хогвартсі доповненої реальності в додатку Fan Club Гаррі Поттера, щоб знати свій дім.

13. Дайте відповіді на запитання та дізнайтеся та відкрийте для вас свій дім Поттермора чи чарівний світ.

Який найдурніший будинок Хогвартса?

На це питання немає точної відповіді. Залежно від точки зору, вони можуть індивідуально мати думку про те, який будинок Гоґвортсу найдурніший. Кожен будинок має певні недоліки.

  • Ґрифіндорці вперті й інколи можуть мати вузький розум і чорно-біле мислення. Вони схильні зосереджуватися на одній темі чи думці, і їх неможливо переконати в іншому. Вони теж гарячі.

  • Однією з найгірших рис хафелпаффців є те, що вони можуть бути боягузами, надмірно залежними від інших і нездатними говорити за себе чи висловлювати власну думку, тому що вони не хочуть образити чи викликати проблеми. Іноді хаффлпаффців називають занадто добрими, хоча вони мають багато проблем, незважаючи на те, що вони виглядають досить добре. Хаффлпафф — це скромний, добрий і гостинний дім, але тут жахливо бракує індивідуальної та групової гордості, яка мала б існувати.
  • Рейвенкловці мають репутацію суворих критиків. Вони володіють холодним, більш замкнутим темпераментом і схильні до контролю. Таким чином, вони критикують інших людей і будинки за те, що вони не такі здібні чи академічно обдаровані, як вони, і можуть бути зарозумілими щодо інтелекту. Прискіпливий характер рейвенкловців може бути шкідливим, оскільки робить їх вибагливими та схильними засмучуватися через дрібниці.

  • Жорстокість, грубість і відсутність співчуття — це риси, які, хоча й не поділяють усі слизеринці, безсумнівно переважають у цьому домі. Вони жадібні і зрештою думають лише про себе — або принаймні про себе та близьких. Вони будуть використовувати будь-які засоби, необхідні для досягнення успіху, що є однією з найбільш поширених поганих рис будинку. Вони також надзвичайно помпезні, але не в манері Ґрифіндору чи Рейвенкло; натомість вони зарозумілі, задерши носа перед тими, хто, на їхню думку, не заслуговує їхньої присутності, а це буває багато людей.

Що це означає, якщо ти в Гаффлпаффі?

Серед чотирьох будинків Школи чаклунства Хогвартс був Хаффлпафф. Його творцем була Хельга Хаффлпафф, відьма середньовіччя. Це найбільш відкритий з чотирьох будинків. «Хаффлпафф» цінував такі риси характеру, як старання, наполегливість, вірність і чесну гру, аніж конкретні навички своїх учнів. Бути в Хаффлпаффі означає бути старанним, привітним, надійним, чесним і неупередженим.

Хаффлпаффці могли бути не такими конкурентоспроможними, як інші будинки, і, можливо, були більш скромними щодо своїх успіхів завдяки своїм ідеалам. Було добре відомо, що хафелпаффці мали сильний моральний компас і усвідомлювали право і зло. Здебільшого хаффлпаффці були гостинні до всіх. Студенти Хаффлпаффа цінували всіх і ставилися однаково.

Як потрапити в Ґрифіндор на Поттермор?

Ви повинні враховувати риси характеру Ґрифіндора, зокрема хоробрість, вірність і любов, якщо прагнете приєднатися до Ґрифіндору. Ви, мабуть, повністю Ґрифіндорець. Якщо чесно відповісти на запитання вікторини, ви потрапите в дім. Питання, які задають у тестовому будинку Pottermore, вибираються з набору запитань. Вам зададуть лише 8 із набору питань. Ось аналіз, заснований на поширених питаннях вікторини, який допоможе вам потрапити в Ґрифіндор.

Спочатку вас попросять вибрати один із двох варіантів.

1. Виберіть Світанок із двох варіантів: Світанок або Сутінки.

Примітка: також виберіть Світанок для Рейвенкло. Виберіть Сутінки для Хаффлпаффа та Слизерина.

2. Виберіть опцію «Ліс» із двох варіантів: «Ліс» або «Річка», щоб відкрити для вас будинок у Поттерморі чи Чарівному світі.

Примітка: виберіть Ліс для Рейвенкло. Виберіть річку, якщо вам потрібно, щоб ваш будинок був Хаффлпаффом і Слизерином.

3. Виберіть Зірки з двох варіантів: Місяць або Зірки.

Примітка: виберіть Місяць для Рейвенкло та Слизерина. Крім того, виберіть Зірки для Хаффлпаффа.

4. Потім виберіть Чорний із двох варіантів: Чорний або Білий.

Примітка: виберіть Чорний для Слизерина і Білий, якщо вам потрібно, щоб ваш будинок був Рейвенкло і Хаффлпаффом.

5. Виберіть «Хвости» з цих двох варіантів: «Орел» або «Решка», щоб отримати точні відповіді на тест будинку Поттермора.

Примітка. Виберіть Голови, якщо вам потрібно, щоб ваш будинок був Рейвенкло, Хаффлпафф і Ревостати для Слизерина.

6. Виберіть праворуч із двох варіантів: ліворуч або праворуч.

Примітка. Виберіть ліворуч для Рейвенкло та Слизерина та праворуч для Хаффлпафа як відповідь.

7. Виберіть смугастого кота, щоб вибрати його своїм улюбленцем.

Примітка: виберіть Пугача для Рейвенкло, Звичайну жабу для Хаффлпаффа та Сіамського кота для Слизерина, щоб допомогти вам відкрити будинок Поттермора або Чарівного світу.

8. Виберіть «Сміливий» як відповідь на запитання «Як би ви хотіли, щоб про вас дізналася історія?» вікторина.

Примітка: виберіть Мудрий для Рейвенкло, Добрий для Хаффлпаффа та Великий для Слизерина.

9. Виберіть «Витягни паличку» та спробуй знайти джерело шуму для цього тесту: пізно вночі, прогулюючись на самоті вулицею, ти чуєш особливий крик, джерело якого, на вашу думку, магічне. Чи ти?

Примітка: виберіть «Відійти в тінь», щоб дочекатися розвитку подій для Рейвенкло, продовжуйте обережно, тримаючи одну руку на прихованій чарівній паличці для Хаффлпафа. Витягнути чарівну паличку й стояти на своєму? для Слизерину.

10. Якби ви могли мати будь-яку силу, яку б ви вибрали?: Виберіть Силу невидимості.

Примітка: Виберіть Силу змінювати свій зовнішній вигляд за бажанням для Рейвенкло, Силу надлюдської сили для Хаффлпафа та Силу змінити минуле для Слизерина, щоб відкрити для вас дім Поттермор.

11. Троль збожеволів у кабінеті директора Гоґвортсу. Він збирається розтрощити, розчавити і порвати кілька незамінних предметів і скарбів. У якому порядку ви б врятували ці об’єкти з клубу тролів, якби могли?: Виберіть таємничу рукописну книгу, повну дивних рун, студентський рекорд 1000-річної давнини та вдосконалені ліки від драконячої віспи.

Примітка. Виберіть таємничу рукописну книгу, повну дивних рун, вдосконалені ліки від драконячої віспи та таємничу рукописну книгу Рейвенкло за 1000 років тому, студентську історію за 1000 років, вдосконалені ліки від драконячої віспи та таємничу рукописну книгу, повну дивні руни для Хаффлпаффа та студентські записи 1000 років тому, таємнича рукописна книга, повна дивних рун, і вдосконалені ліки від драконячої віспи для Слизерина, щоб відкрити цей дім Поттермор.

12. Перед вами стоять чотири коробки. Яку б ви спробували відкрити?: Виберіть маленьку олов’яну скриньку для Ґрифіндору.

Примітка: виберіть вишукану золоту скриньку для Рейвенкло, маленьку черепахову скриньку для Хаффлпафа та блискучу чорну скриньку для Слизерина.

13. Вам і двом друзям потрібно перетнути міст, який охороняє річковий троль, який наполягає на тому, щоб битися з одним із вас, перш ніж він дозволить вам усім пройти. Ви?: Виберіть добровольця для боротьби за Ґрифіндор.

Примітка: виберіть «Спроба заплутати троля» для Рейвенкло, «Запропонуйте жеребкування для Хафелпафа» та «Запропонуйте всім трьом битися за Слизерин».

14. Раз на століття кущ Флаттербі дає квіти, які адаптують свій аромат, щоб привабити необережних. Якби це привабило вас, то пахло б: Виберіть Потріскуюче колодяще.

Примітка: виберіть «Свіжий пергамент» для «Рейвенкло», «Дім» для «Гаффлпафа» та виберіть «Море» для «Слизерина».

15. Один із ваших товаришів по дому шахраював на іспиті в Гоґвортсі, використовуючи перо для самостійного написання. Тепер він став першим у класі в Charms, випередивши вас на другому місці. Професор Флитвік підозрює те, що сталося. Після уроку він відводить вас убік і питає, чи не користувався ви вашим однокласником забороненим пером. Що ти робиш?: виберіть «Скажи професору Флитвіку запитати відповідь у свого однокласника, щоб отримати точні відповіді на тест у будинку Поттермора».

Примітка: виберіть «Скажи професору Флитвіку правду» для «Рейвенкло», «Брехніть і скажи, що не знаєш» для «Гаффлпаффа», а також виберіть «Не чекай і скажи до початку іспиту», щоб «Слизерин» відкрив ваш будинок Поттермор.

16. З чим із наведеного вам найважче впоратися?: Виберіть Самотність чи Нудьгу.

Примітка: виберіть Голод або Ігнорування для Рейвенкло, Голод, Холод або Самотність для Хаффлпафа, Холод, Нудьга або Ігнорування для Слизерина, щоб відкрити цей будинок Поттермора.

17. Ви потрапляєте в зачарований сад. Що було б найцікавіше розглянути спочатку?: Виберіть статую старого чарівника.

Примітка: виберіть Дерево зі срібним листям для Рейвенкло, Жовті червоні мухомори для Хаффлпаффа та Бурлячий басейн для Слизерина.

18. Перед вами стоять чотири кубки. Що б ви вибрали для пиття?: Виберіть золоту рідину.

Примітка. Виберіть Піниста срібляста рідина для Рейвенкло, Гладкий густий насичено-фіолетовий напій для Хаффлпафа та Таємнича чорна рідина для Слизерина.

19. Який інструмент найбільше подобається вашому слуху?: Виберіть барабан.

Примітка: виберіть «Фортепіано» для «Рейвенкло», «Труба» для «Гаффлпафа» та «Скрипка» для «Слизерина», щоб отримати точні відповіді на іспит Поттерморського будинку.

20. Що з наведеного нижче ви б найбільше не хотіли, щоб вас називали?: Виберіть «Боягузливий», щоб отримати точні відповіді на тест будинку Поттермора.

Примітка. Виберіть «Неосвічений» для Рейвенкло, «Егоїст» для «Гаффлпаффа» та «Звичайний» для «Слизерина» як відповіді на тестову вікторину Поттермора.

21. Після вашої смерті, що б ви найбільше хотіли, щоб люди робили, коли чули ваше ім’я?: Виберіть «Запитувати більше історій про ваші пригоди».

Примітка: виберіть Думайте із захопленням про свої досягнення для Рейвенкло, сумую за вами, але посміхайтеся для Хаффлпафа, і мені байдуже, що люди думають про мене для Слизерина.

22. Що ти найбільше хочеш дізнатися в Гоґвортсі?: Виберіть «Секрети про замок».

Примітка: виберіть «Усі області магії, які я можу» для «Рейвенкло», «Усе про магічні істоти» для «Гаффлпафа» та «Прокляття та прокляття» для «Слизерина».

23. Яка дорога спокушає вас найбільше?: Виберіть звивисту, всипану листям стежку через ліс.

Примітка. Щоб відкрити цей будинок Поттермора, оберіть бруковану вулицю, обсаджену старовинними будівлями, для Рейвенкло, Широку, сонячну, трав’янисту смугу для Хаффлпаффа та Вузьку, темну, освітлену ліхтарями алею для Слизерина.

24. Ким би ви віддали перевагу?: Виберіть похвалу.

Примітка. Виберіть «Імітований» для «Рейвенкло», «Подобається» для «Гаффлпафа» та «Боїться?» щоб Слизерин отримав точні відповіді на тест дому Поттермор.

25. Магл протистоїть вам і каже, що вони впевнені, що ви відьма або чарівник. Ви: Виберіть «Погоджуюсь» і підіть.

Примітка. Виберіть «Запитати, чому вони так думають?» для Рейвенкло, скажіть їм, що ви турбуєтеся про їхнє психічне здоров’я для Хаффлпаффа, і погодьтеся, і запитайте, чи хочуть вони отримати безкоштовний зразок Джинкс? для Слизерину.

26. З огляду на вибір, ви б воліли винайти зілля, яке гарантувало б вам: Вибери Славу.

Примітка: вибрати Мудрість для Рейвенкло, Любов для Хаффлпаффа та Силу? щоб Слизерин відкрив Поттермор або дім Чарівного світу.

27. Що з наступного ви б, швидше за все, вивчали?: Виберіть Привиди.

Примітка: виберіть гоблінів для Рейвенкло, тролів для Хаффлпаффа та вампірів для Слизерина.

28. Який кошмар налякає вас найбільше?: Виберіть «Око в замковій щілині темряви».

Примітка: для Рейвенкло виберіть «Стояти на вершині чогось дуже високого», «Прокинутися й виявити, що ані ваші друзі, ані ваша сім’я не знають, ким ви є для Хафелпафа», а «Бути змушений говорити таким дурним голосом» для «Слизерина».

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи відкритий Pottermore чи ні.

Які відповіді, щоб отримати Рейвенкло на Поттермор?

Ось аналіз деяких питань, які задають у тестовому домі Поттермор, щоб потрапити до Рейвенкло:

1. Світанок чи сутінки?: Виберіть Світанок.

2. Ліс чи річка?: Виберіть Ліс.

3. Місяць чи зірки?: виберіть Місяць.

4. Чорний чи білий?: Виберіть білий.

5. Голова чи решка?: Виберіть Голову, щоб отримати точні відповіді на тест будинку Поттермора.

6. Ліворуч чи праворуч?: Виберіть Ліворуч.

7. Якби ви навчалися в Гоґвортсі, яку тваринку ви б узяли з собою?: Виберіть сову.

8. Як би ви хотіли, щоб вас знали історія?: Виберіть «Мудрий», щоб отримати точні відповіді на тест будинку Поттермора.

9. Пізно ввечері, йдучи на самоті вулицею, ви чуєте особливий крик, який, на вашу думку, має магічне джерело. Ви: виберіть Відійти в тінь, щоб очікувати розвитку подій.

10. Якби ви могли мати будь-яку владу, яку б ви вибрали?: Оберіть силу, щоб змінити свій зовнішній вигляд за бажанням.

11. Троль збожеволів у кабінеті директора Гоґвортсу. Він збирається розтрощити, розчавити і порвати кілька незамінних предметів і скарбів. У якому порядку ви б врятували ці предмети з клубу тролів, якби могли?: Виберіть таємничу рукописну книгу, повну дивних рун, досконалі ліки від драконячої віспи та студентський рекорд 1000 років тому.

12. Якщо перед вами лежать чотири коробки, яку б ви відкрили?: Виберіть вишукану золоту скриньку.

13. Вам і двом друзям потрібно пройти через міст, який охороняє річковий троль, який хоче битися з одним із вас, перш ніж він зможе пропустити вас усіх. Що ти робиш?: Виберіть Спроба заплутати троля.

14. Раз на століття кущ Флаттербі дає квіти, які адаптують свій аромат, щоб привабити необережних. Якби це привабило вас, воно б пахло: Виберіть свіжий пергамент для цієї тестової вікторини Поттермор.

15. Один із ваших товаришів по дому шахраював на іспиті в Хогвартсі, використовуючи перо для самостійного написання. Тепер він став першим у класі в Charms, випередивши вас на другому місці. Професор Флитвік підозрює те, що сталося. Після уроку він відводить вас убік і питає, чи не користувався ви вашим однокласником забороненим пером. Що ви робите?: Виберіть «Скажи професору Флитвіку правду».

16. З чим із наведеного вам найважче впоратися?: Виберіть «Голод» або «Ігнорування», щоб продовжити свій шлях до відкриття цього будинку Поттермора чи Чарівного світу.

17. Ти переступаєш поріг зачарованого саду. Що ви хотіли б уважно розглянути в першу чергу?: Виберіть дерево зі сріблястим листям.

18. У вас є 4 кубки. З якого ви будете пити?: Оберіть Рідина, що піниться, піниться, срібляста.

19. Який інструмент найбільше подобається вашому вуху?: Виберіть фортепіано, щоб отримати точні відповіді на тест Поттермора.

20. Що вам не сподобається, коли вас називатимуть?: Виберіть відповідь «Невіглас».

21. Після вашої смерті, що б ви найбільше хотіли, щоб люди робили, коли чули ваше ім’я?: Виберіть Виберіть Думайте із захопленням про Ваші досягнення.

22. Що ти найбільше хочеш навчитися в Гоґвортсі?: Оберіть кожну область магії, яку я можу.

23. Яка дорога спокушає вас найбільше?: Оберіть бруковану вулицю, обсаджену старовинними будівлями.

24. Ким би ви віддали перевагу?: Виберіть Імітований.

25. Магл протистоїть вам і каже, що вони впевнені, що ви відьма або чарівник. Ви: Виберіть Запитайте, чому вони так думають?

26. З огляду на вибір, чи краще б ви винайшли зілля, яке гарантувало б вам: Вибери Мудрість.

27. Що з наступного ви б, швидше за все, вивчали?: Виберіть Гобліни.

28. Який кошмар налякає вас найбільше?: Виберіть Стоячи на вершині чогось дуже високого.

Поттермор все ще відкритий?

Ні. У жовтні 2019 року веб-сайт Pottermore став неактивним і його замінив Wizarding World, куди було передано значну частину матеріалу. Вікторина «Сортувальний капелюх» замінила будинок випробувань Поттермор. Це дасть відповідь на ваше все ще відкрите запитання Pottermore.

Чи можете ви бути в двох будинках Хогвартса?

Ні, ти не можеш бути в двох будинках Хогвартса.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися про будинок тестів Поттермор і найдурніший будинок Хогвартса. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.