Чи можете ви отримати FaceTime для Android? Ось відповідь

| | 0 Comments| 3:05 PM
Categories:

Ключові висновки

  • FaceTime — це служба відео- та аудіодзвінків від Apple, доступна на сумісних пристроях Apple, що дозволяє користувачам здійснювати відеодзвінки з усіма, хто володіє iPhone, iPad, Mac або iPod touch.
  • Хоча FaceTime тепер доступний на Android, він не має спеціальної програми. Натомість користувачі Android можуть приєднуватися до дзвінків FaceTime через веб-інтерфейс, клацнувши посилання із запрошенням, надіслане користувачем пристрою Apple.
  • Google Meet, WhatsApp і Skype є популярними альтернативами FaceTime для користувачів Android, пропонуючи схожі функції та функції відеодзвінків. Google Meet особливо підходить для користувачів Android і також дозволяє здійснювати відеодзвінки з користувачами iPhone.

Заздрили друзям, які володіють iPhone і які можуть спілкуватися FaceTime один з одним? Вам цікаво, як можна встановити FaceTime на свій телефон Android, або хочете знайти еквівалент FaceTime для Android?

Ми обговоримо всі ці та інші теми в нашому посібнику з FaceTime для Android.

Що таке FaceTime?

Спочатку ми повинні розглянути, що таке FaceTime і як він працює.

FaceTime — це служба відео- та аудіодзвінків Apple. Він був запущений у 2010 році для iPhone, а в 2011 році для Mac. Це безкоштовна послуга для всіх сумісних пристроїв Apple, включаючи iPhone, iPad, Mac і iPod touch. Будь-хто з цими пристроями може зателефонувати будь-кому іншому на сумісному пристрої, якщо вони мають номер телефону або адресу електронної пошти, прив’язану до Apple ID іншої сторони.

Хоча FaceTime — це в основному програма для відеодзвінків, включена функція FaceTime Audio також підтримує лише голосові дзвінки. Це забезпечує альтернативу телефонним дзвінкам, коли це потрібно. Ви також не обмежені чатами один на один; також підтримуються групові виклики FaceTime до 32 учасників.

Ви навіть можете поділитися екраном свого Mac через FaceTime, а спільний доступ до екрана на iPhone підтримується в iOS 15.1 і новіших версіях.

FaceTime дуже зручний, тому що він попередньо встановлений на кожному iPhone та Mac. Під час налаштування iPhone наполегливо рекомендуємо вам увійти в обліковий запис Apple ID або зареєструватися для нього, а це означає, що відеодзвінок із усіма вашими знайомими, хто є власником iPhone, доступний лише одним дотиком. Вам не потрібно возитися з налаштуванням нових облікових записів або завантаженням іншої програми.

  10+ найкращих програм Aptitude для Android 2023 – [Top List Test]

Чи можу я використовувати FaceTime на Android?

FaceTime — це запатентована програма, що означає, що Apple контролює, де ви можете її використовувати. Довгий час FaceTime був доступний лише на пристроях Apple. Однак дивним кроком для Apple є те, що компанія тепер надає можливість використовувати FaceTime на Android, Windows та інших платформах.

Станом на вересень 2021 року FaceTime доступний на Android. Однак ви не знайдете програму FaceTime, доступну для завантаження в Google Play Store або інших магазинах програм.

Натомість хтось із пристроєм Apple має створити посилання, щоб запросити вас до виклику FaceTime. Якщо відкрити це посилання в Chrome або Microsoft Edge, ви зможете приєднатися до виклику через веб-інтерфейс. На жаль, ви не можете почати сеанс FaceTime на Android, щоб зателефонувати на iPhone; ви можете приєднуватися до дзвінків, які вам надсилає користувач Apple.

Основні функції працюють, але не все у FaceTime доступне для пристроїв Android. Ця веб-версія дозволяє вимкнути мікрофон і відео, використовувати повноекранний режим і перемикатися між передньою та задньою камерами. Ви також можете змінити розташування учасників дзвінка. Однак такі розширені функції, як SharePlay, яка дозволяє переглядати медіафайли разом із друзями через FaceTime, обмежені пристроями Apple.

Подивіться, як використовувати FaceTime на Android, а також як почати дзвінок FaceTime з користувачами Android на вашому iPhone, щоб отримати повні інструкції щодо всього, що вам потрібно знати.

Якщо вам недостатньо цієї версії FaceTime або ви віддаєте перевагу програмі, схожій на FaceTime, створеній для Android, ви знайдете багато альтернатив FaceTime, які чудово працюють на вашому пристрої.

Що таке версія FaceTime для Android?

Давайте подивимося на деякі з найкращих програм, схожих на FaceTime, які можна використовувати на Android. Якщо вони вам не підходять, перегляньте найкращі програми для відеодзвінків Android.

Google Meet (раніше Google Duo)

Google Duo, випущений у 2016 році, був найближчою заміною, яку Google пропонував для FaceTime на Android. У 2022 році Google відмовився від Duo на користь Google Meet, що призвело до плутанини з назвою, оскільки Google Meet раніше був додатком лише для корпоративного використання. На сьогоднішній день існує дві пропозиції Google Meet, переглянута з яких підтримує зменшений інтерфейс Duo з упором на відеодзвінки, наприклад FaceTime.

Зустрічайте набори зручних функцій, як-от субтитри в реальному часі та автоматичне регулювання освітлення. Він підтримує групові дзвінки до 100 осіб протягом 60 хвилин, а також можливість залишити коротке повідомлення, якщо інша особа не підніме трубку.

  Як видалити Android TV Box

Meet також підтримує використання телефонних номерів для контактів, що робить вашим друзям зручнішим приєднуватися, оскільки їм не потрібно реєструвати обліковий запис Google. Якщо вам не потрібен повний відеодзвінок, ви будете раді дізнатися, що аудіодзвінки підтримуються. У Google Meet також є функція під назвою «Knock Knock», яка дозволяє переглядати кілька секунд прямого відео співрозмовника, коли хтось вам дзвонить. Нарешті, виклики Meet мають наскрізне шифрування, що захищає ваші чати.

Загалом, Meet є найближчою програмою до версії FaceTime для Android. Це не універсальний месенджер, але ця простота приваблює деяких. Ви також можете завантажити Google Meet для iPhone і використовувати його в Інтернеті, тож якщо ваші друзі, які володіють iPhone, не проти встановити іншу програму, вони зможуть легко зателефонувати вам.

Список «Google Meet (оригінал)» у магазині Play (із зеленим значком) – це програма, орієнтована на бізнес, тому пропустіть це та використовуйте багатоколірний значок Google Meet для найкращого досвіду.

Завантажити: Google Meet для Android | iOS (безкоштовно)

WhatsApp

WhatsApp є найпопулярнішим у світі месенджером, і це хороший вибір незалежно від того, як ви любите спілкуватися. Він підтримує відеодзвінки з наскрізним шифруванням, включаючи групові дзвінки до 32 осіб. Також є підтримка аудіодзвінків, голосових повідомлень тощо, коли відео недоступне.

Цілком ймовірно, що хтось із ваших знайомих використовує WhatsApp, тому його шалена популярність і різноманітність варіантів підключення означає, що його варто мати. Перегляньте наш посібник із відеодзвінків WhatsApp, якщо вам це цікаво.

Завантажити: WhatsApp для Android | iOS (безкоштовно)

Skype

Старий добрий Skype був першим популярним додатком для відеодзвінків. Хоча він працює чудово, немає особливих причин вибирати його замість Google Meet або WhatsApp, якщо всі ваші друзі не використовують лише Skype. Meet краще інтегрований з Android, тоді як Skype вимагає використання облікового запису Microsoft. Крім того, деякі зміни дизайну Skype не були чудовими. Але це гідний варіант, якщо нічого іншого вам не здалося правильним.

Завантажити: Skype для Android | iOS | Інтернет (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Найкраще рішення FaceTime для Android

Найкращим варіантом для FaceTime ваших друзів, які володіють iPhone, під час використання телефону Android є використання офіційного методу Apple. Просто попросіть свого друга з iPhone створити посилання на новий виклик і надіслати його вам, а потім ви зможете приєднатися до нього у своєму браузері.

  Як не вимикати екран телефону Android

Якщо ви часто телефонуєте іншим за допомогою Android або в Інтернеті, Google Meet також варто мати поруч. Його легко налаштувати, тож якщо ви намагаєтеся поспілкуватися у відеочаті з родичем, який не розбирається в техніці, йому не потрібно багато робити, щоб почати. Прив’язування профілю Meet до вашого номера телефону також усуває додатковий етап реєстрації облікового запису Google (або Microsoft).

Google Meet не заплутаний великою кількістю непотрібних функцій, і він доступний усюди з повною підтримкою. Єдина проблема, яка у вас може виникнути, це якщо ваші друзі, які володіють iPhone, відмовляться встановлювати іншу програму.

Чи побачимо ми коли-небудь повну підтримку FaceTime для Android?

Хоча рішення Apple зробити посилання FaceTime доступними на інших платформах було неочікуваним, це рішення все ще не є повною версією FaceTime для Android. Коли Стів Джобс анонсував FaceTime, він стверджував, що компанія співпрацюватиме з організаціями стандартизації, щоб зробити його «відкритим галузевим стандартом», але насправді це не зовсім так.

Apple дійсно пропонує кілька програм для Android, включаючи Apple TV, Apple Music і Move to iOS. Але Apple Music і Apple TV є платними послугами, тому це не програми, які Apple пропонує безкоштовно. І очевидно, Apple рада допомогти вам перейти на її платформу.

FaceTime інший. Це безкоштовна послуга, яка є частиною «магії» використання пристрою Apple. Зроблення FaceTime повністю доступним на Android або інших платформах може здешевити досвід, який пропонує Apple, коли її власні пристрої працюють у гармонії. FaceTime перетвориться з плавного способу відеочату між пристроями Apple на ще одну програму для відеодзвінків.

Крім того, розробники програмного забезпечення Apple, очевидно, найбільше знайомі з платформами Mac і iOS. Розробка програми для роботи на Android займе багато часу, ймовірно, не буде такою бездоганною, як версії Apple, і в цьому процесі зашкодить бренду. Ось чому ми навряд чи побачимо повну версію FaceTime для Android.

Відеочат на Android, з FaceTime або без нього

Тепер ви знаєте, як працює FaceTime на Android. Ви можете приєднатися до викликів FaceTime за посиланнями, створеними власниками iPhone, або спробувати одну з найкращих замін послуги. Google Meet добре справляється з версією FaceTime для Android і навіть дозволяє з такою ж легкістю здійснювати відеодзвінки користувачам iPhone. Неважко налаштувати відеодзвінок для того, що найкраще підходить у вашому випадку.