Чи можете ви отримати безкоштовну зміну ігрового тегу?

Xbox — чудова платформа для сучасних ігор і розваг. Він сподобався ентузіастам ігор і з роками зріс. Наявність ексклюзивних Gamertags для гравців є однією з найцікавіших функцій Xbox. Давайте дізнаємося, як можна дізнатися, що ім’я Xbox зайняте, і як безкоштовно змінити тег гравця Xbox, не сплачуючи гроші. Люди також висловлювали свої сумніви щодо того, чому ви можете платити, щоб змінити тег гравця. Давайте розв’яжемо всі ці запитання та дізнаємось про Xbox, Gamertags і отримаємо безкоштовну зміну Gamertags.

Чи можете ви отримати безкоштовну зміну ігрового тегу?

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, чи можна безкоштовно змінити Gamertag і як це зробити, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння. Але давайте спочатку дізнаємося, що таке класична зміна Gamertag.

Що таке класичний ігровий тег?

Класичний Gamertag стосується імені, яке відображається у ваших облікових записах гравців. Але цей класичний Gamertag не містить символів. Нові Gamertags підтримують усі персонажі та символи. Класичний Gamertag буде abc123, тоді як новий може бути abc#123. Це тому, що символи не підтримуються старими іграми.

  Чому програми зникають з App Store і Play Store?

Як дізнатися, що ім’я Xbox зайнято?

Щоб дізнатися, чи ім’я Xbox береться першим, дотримуйтеся наведених нижче порад.

  • Введіть тег гравця на свій вибір у Xbox Live.
  • Крім того, перевірте наявність Xbox Gamertag за допомогою Перевірка ігрових тегів Xbox. Це дає вам ідеї для нових Gamertags, які не використовуються.

Який твій номер ігрового тегу?

Якщо бажаний тег гравця вже зайнятий, до нього додається число, щоб відрізнити вас від імен інших людей із таким же тегом гравця. Ви можете мати до 12 символів у своєму Gamertag. Якщо вам не потрібен номер у вашому Gamertag, ви можете вибрати інший Gamertag.

Скільки коштує змінити тег гравця на Xbox?

Ви можете безкоштовно змінити тег гравця лише один раз. Якщо ви хочете змінити після безкоштовного шансу, ви повинні платити близько $9,99/£7,99 щоразу, коли ви змінюєте.

Чи можете ви отримати безкоштовну зміну ігрового тегу?

Так, після створення облікового запису ви отримуєте безкоштовну зміну тегу гравця. Ваш ігровий тег Xbox автоматично створюється під час входу. Якщо ви не задоволені ігровим тегом, ви можете налаштувати його один раз безкоштовно, а потім вам доведеться платити щоразу, коли ви вносите зміни.

Як можна безкоштовно змінити тег гравця на Xbox, не платячи?

Тег гравця Xbox створюється під час першого входу. Ви можете змінити його лише один раз безкоштовно. Виконайте наведені нижче дії, щоб безкоштовно змінити тег гравця:

1. Натисніть кнопку Xbox на контролері.

2. У розділі «Профіль і система» виберіть «Мій профіль».

3. Потім виберіть Налаштувати профіль.

4. Введіть свій новий тег гравця під опцією «Вибрати новий тег гравця» та виберіть «Перевірити наявність».

Примітка. Якщо тег гравця недоступний, змінюйте його, доки не отримаєте його.

5. Перегляньте мітку гравця в наступному вікні та виберіть ЗМІНИТИ ТЕГ ІГРА.

  Чому ваш ноутбук Samsung не включається?

Чи можете ви більше одного разу безкоштовно змінити тег гравця Xbox?

Ні, ви можете безкоштовно змінити тег гравця лише один раз. Щоб змінити тег гравця після безкоштовного шансу, ви повинні заплатити 9,99 доларів США/7,99 фунтів стерлінгів або 800 балів Microsoft за кожну зміну.

Скільки безкоштовних змін тегу гравців ви можете отримати?

Ваш тег гравця Xbox створюється, коли ви входите в систему, і його можна безкоштовно змінити лише один раз. Якщо вам потрібно змінити його більше одного разу, вам доведеться заплатити певну вартість. Однак є також способи змінити його безкоштовно кілька разів. Вам доведеться збирати бали Microsoft та інші ігрові бали. Необхідні бали зазвичай дуже високі, але як тільки ви досягнете мети, ви знову можете скористатися шансом змінити її безкоштовно.

Чому ви повинні платити, щоб змінити тег гравця?

Усі дані вашого облікового запису, такі як передача ліцензії, покупки, повідомлення та досягнення, зберігаються на сервері. Через це кожен профіль займає місце на сервері. Отже, ви повинні заплатити, щоб змінити свої Gamertags. Зберігання такої величезної кількості даних коштує великих грошей. Якщо з вас не стягується плата за зміну Gamertag, ви можете часто змінювати Gamertags. Таким чином, зміни та налаштування стягуються після однієї безкоштовної зміни. Це дало б відповідь на ваше запитання: чому ви можете платити, щоб змінити тег гравця.

Як ви можете змінити своє ім’я на Xbox One без Gamertag?

Щоб змінити своє ім’я на Xbox One без Gamertag, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть кнопку Xbox на контролері.

2. Потім виберіть Мій профіль.

3. Виберіть Налаштувати профіль.

4. Введіть свій новий тег гравця в розділі Виберіть свій новий тег гравця.

5. Виберіть параметри «Перевірити наявність» > «ЗМІНИТИ ТЕГК ІГРА».

  Як змінити ярлики Outlook.com, щоб вони відповідали Gmail або Yahoo!

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як отримати безкоштовну зміну Gamertag.

Як отримати безкоштовну подарункову картку Xbox?

Виконайте такі дії, щоб зробити вашу гру веселішою та насолоджуватися безкоштовними винагородами:

Як можна заробити бали на Xbox?

Щоб заробити бали на Xbox, виконайте наведені нижче дії.

  • Геймери можуть заробляти бали на Xbox, шукаючи на Bing і здійснення покупки в Microsoft Store.
  • Вам також надається тижневий набір заходів; якщо гравці виконують їх, вони отримують певні очки переваги.
  • Учасники Xbox Game Pass можуть заробляти бали, граючи в ігри з бібліотеки Xbox Game Pass.

  • Щоб отримати додаткові бали, ви можете грати та дивитися ігри. Ви можете відтворювати нові випуски, брати напрокат фільми та телепрограми Microsoft і завантажувати нові програми.
  • Також беріть участь у щомісячних опитуваннях, купуйте ігри та беріть участь у веселих вікторинах і опитуваннях.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття про те, як отримати безкоштовну зміну тегу гравця та як дізнатися, чи використовується ім’я Xbox, була інформативною для всіх гравців. Метою було вирішити всі ваші запити простими кроками, щоб у вас був найкращий ігровий процес. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.