Чи можете ви надіслати повідомлення комусь, кого ви заблокували на iPhone?

Уявіть, що у вас була жахлива сварка зі своєю коханою людиною, і ви заблокували його, або вони заблокували вас на вашому iPhone. Потім ви проглянули Інтернет, щоб дізнатися, чи можливий обмін повідомленнями в заблокованому чаті на iPhone, чи можна запитати, чи можна надіслати повідомлення комусь, кого ви заблокували на iPhone. Якщо ви шукаєте поради про те саме, ми пропонуємо вам корисний посібник, який детально відповість на обидва ці запитання. Продовжуйте читати цю статтю до кінця, щоб дізнатися все про цю тему!

Чи можете ви надіслати повідомлення комусь, кого ви заблокували на iPhone?

Давайте дізнаємося, чи дійсно ви можете надіслати повідомлення комусь, кого ви заблокували на своєму iPhone, або чи є альтернативні способи зробити це.

Чи можете ви все ще надіслати комусь повідомлення, якщо вони заблокували вас на iPhone?

Ні, ви не можете надсилати повідомлення комусь, якщо він заблокував вас на своєму iPhone, а також ви не можете надсилати повідомлення комусь, кого ви заблокували на iPhone. Ви зможете надсилати текстові повідомлення, лише якщо вони розблокують вас у тому самому додатку для обміну повідомленнями.

Чи можете ви надіслати iMessage комусь, кого ви заблокували?

Так, ви можете надіслати iMessage комусь, кого ви заблокували на своєму iPhone. Але якщо ви хочете, щоб вони отримували надіслане вами iMessage, вам спочатку доведеться розблокувати їх у програмі Messages. Вони не отримають повідомлення, поки ви їх не розблокуєте.

Чи можу я подзвонити тому, хто мене заблокував?

Ні, ви не можете телефонувати людині, яка вас заблокувала. Ваш номер буде внесено до списку блокування, і ви не зможете підключитися до людини на її телефоні.

  Як увімкнути та вимкнути повноекранний режим у Microsoft Edge

Чи працює *67, якщо ваш номер заблокований?

Так, *67 може працювати, навіть якщо ваш номер заблоковано, і одержувач отримає дзвінок із повідомленням «Невідомий абонент». Вам просто потрібно ввести *67 перед цифрами номера одержувача і зателефонувати на цей номер. Однак код *67 працюватиме лише в таких країнах:

  • США (крім AT&T)

  • Канада (стаціонарний)

  • Нова Зеландія (телефони Vodafone)

Чи можете ви надіслати текст за допомогою *67?

Ні, *67 не можна використовувати для надсилання тексту, оскільки цей код приховує лише ваш ідентифікатор абонента, а не ваш ідентифікатор повідомлення. Таким чином, ви можете зателефонувати комусь із цим кодом, який приховує ваш ідентифікатор абонента, але ніколи не можете надіслати повідомлення комусь, кого ви заблокували на iPhone.

Як виглядає iMessage після блокування?

Під час надсилання повідомлень у заблокований чат на iPhone через iMessage, бульбашки чату відображатимуться зеленими, а галочки для прочитаного чи побаченого повідомлення не з’являтимуться.

Що таке фантомне текстове повідомлення?

Фантомне текстове повідомлення — це тип збою, при якому користувачі відчувають вхідне повідомлення, і якщо поставлено прапорець, воно не відображається на їхньому мобільному телефоні. Припускається, що текст надійшов на ваш мобільний через:

  • Технічний збій на сервері системи обміну повідомленнями призводить до того, що користувачі отримують сповіщення на свій телефон. Але вони не отримують жодних текстових повідомлень у програмі Повідомлення.
  • Це також може бути пов’язано з синдромом фантомного дзвінка, коли користувачі уявляють, що отримують текстове повідомлення, коли чують дзвінок або вібруючий звук. Але насправді це просто галюцинація, яка змушує їх думати, що вони отримали повідомлення.

Що відбувається, коли ви надсилаєте текст на заблокований iPhone?

Коли ви надсилаєте текст на заблокований iPhone, він все одно буде виглядати як звичайний надісланий текст. Але одержувач не отримає текст на свій iPhone. Текст нікуди не дінеться і все одно відображатиметься синім без галочки під повідомленням, що не доставлено чи прочитано.

Коли ви когось блокуєте, чи знають вони?

Так, можливо. Коли ви заблокуєте когось, він не зможе зв’язатися з вами за допомогою дзвінка або повідомлення, а також не отримає сповіщення про те, що ви його заблокували. Однак, якщо ця особа неодноразово намагатиметься вам зателефонувати, вона може зрозуміти, що її заблокували через раптову модель відхилення дзвінка. Крім того, вони можуть надіслати вам текстове повідомлення й помітити, що спливаюча підказка синього кольору, і ви не доставили й не прочитали її.

Як зателефонувати тому, хто заблокував вас на iPhone?

Якщо ви хочете зателефонувати комусь, хто заблокував вас на вашому iPhone, ви можете зателефонувати йому за іншим номером телефону, який їм невідомий. Або ви можете виконати наступні кроки, щоб навчитися використовувати код *67, щоб приховати свій номер телефону з боку одержувача:

Примітка. Код *67 працюватиме лише в Сполучених Штатах (крім AT&T), Канаді (стаціонарні) та Новій Зеландії (телефони Vodafone).

1. Відкрийте програму Телефон на своєму iPhone.

2. Введіть номер телефону потрібного одержувача на клавіатурі.

3. Додайте *67 перед цифрами номера телефону, як показано нижче.

4. Торкніться значка виклику, щоб здійснити виклик на введений номер телефону, який заблокував ваш номер телефону.

Як надіслати текстове повідомлення тому, хто заблокував ваш iPhone?

Якщо хтось заблокував ваш iPhone, ви можете спробувати надіслати йому текстові повідомлення на альтернативних платформах обміну миттєвими повідомленнями, таких як WhatsApp, Signal або Snapchat. Але ви повинні мати номер телефону бажаного одержувача, і цей одержувач повинен мати активний обліковий запис на цих платформах, щоб отримувати ваші повідомлення. Ось як ви можете відправити повідомлення в заблокований чат на iPhone.

Як я можу надіслати SMS тому, хто мене заблокував?

Ви можете надіслати повідомлення комусь, хто заблокував ваш номер телефону, надіславши йому повідомлення в іншій програмі для обміну повідомленнями. Виконайте наведені нижче дії, щоб отримати відповідь на запитання, чи можете ви надіслати повідомлення комусь, кого ви заблокували на iPhone, з докладними кроками.

Примітка. Для ілюстрації ми використали програму Snapchat, щоб знайти потрібну людину, яка заблокувала ваш номер телефону на iPhone.

1. Проведіть пальцем вправо, щоб відкрити бібліотеку програм на вашому iPhone.

2. Знайдіть і торкніться програми Snapchat, щоб відкрити її.

3. Торкніться значка профілю Snapchat у верхньому лівому куті, як показано.

4. Торкніться опції Додати друзів.

5. Торкніться рядка пошуку друзів і введіть ім’я або номер телефону, який потрібно шукати.

6. Торкніться опції «Додати» у профілі Snapchat потрібної особи, щоб додати її до друзів і почати надсилати їм повідомлення.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, чи можна надсилати повідомлення комусь, кого ви заблокували на iPhone. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.

  Як видалити фотоальбоми на iPhone, iPad і Mac