Чи можете ви змінити фон на своїй PS5?

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Фон на вашій PS5 автоматично змінюється залежно від того, яку гру чи пункт меню ви вибрали.
  • Налаштувати фон профілю PS5 можна, але зміни не відображаються на головному головному екрані.
  • PS5 не має тем, як PS4, але деякі параметри налаштування профілю доступні для користувачів.

Власникам консолей часто подобається робити свій інтерфейс користувача унікальним за допомогою спеціальних тем і фону. Але чи можна змінити фон або тему на PS5?

Чи можете ви змінити фон PS5? Пояснення параметрів

Хоча ви можете змінити фоновий малюнок на своїй PS4, фон на вашій PS5 залежить від того, яку гру чи значок меню ви вибрали. Ці автоматичні фони не можна змінити, вони змінюватимуться відповідно до вибраного вами пункту меню.

  Скільки біткойнів втрачено назавжди і як вони загубилися?

Наприклад, коли я наводжу курсор на Baldur’s Gate 3, фон змінюється на обкладинку гри. Коли я наводжу курсор на інший заголовок, фон знову змінюється.

Ви можете змінити фон або зображення обкладинки свого профілю PS5, але це не відображається на головному екрані консолі. Вам потрібно буде відвідати свій профіль, щоб побачити це зображення.

Чи можете ви використовувати теми для PS5?

Знову ж таки, на відміну від PS4, ви не можете отримати теми для PS5. Сподіваємось, ця функція з’явиться в майбутньому, щоб користувачі мали більше можливостей для налаштування.

Однак у вас є кілька варіантів налаштування профілю на PS5.

Як змінити фон профілю PS5

Коли справа доходить до налаштувань вашої PS5, ви можете змінити певні аспекти свого профілю. Це включає зображення або аватар вашого профілю та фон вашого профілю.

  Як налаштувати жести свайпа в Gmail

Щоб редагувати свій профіль, перейдіть на головний екран PS5 і виберіть свій аватар у верхньому правому куті. У спадному меню, що з’явиться, виберіть Профіль.

Ви перейдете на сторінку свого профілю, яку бачите ви та ваші друзі, залежно від налаштувань конфіденційності.

Щоб розпочати редагування свого профілю, виберіть значок ручки праворуч. Ви перейдете до меню, де ви зможете вибрати, який аспект свого профілю ви хочете змінити.

Щоб змінити фон профілю, виберіть зображення обкладинки.

Якщо у вас уже є фон, імпортований із вашої консолі PS4, ви можете вибрати «Видалити зображення». Якщо ви хочете вибрати нове зображення, виберіть «Змінити зображення». Якщо ви вперше додаєте зображення, виберіть «Вибрати зображення».

  Чи застаріла платформа Cyber ​​Kill Chain?

Відкриється ваша мультимедійна галерея, і ви зможете вибрати новий фон профілю з запропонованих варіантів. Виберіть будь-яке зображення, яке ви бажаєте використати, а потім натисніть кнопку «Вибрати». Потім ви можете обрізати зображення та вибрати «Зберегти».

Змінивши фон на свій смак, виберіть «Готово».

Якщо ви хочете додатково налаштувати свій профіль, наприклад змінити аватар профілю PS5, ви можете повернутися до меню редагування та вибрати «Зображення профілю». Там ви можете використовувати готовий аватар або завантажити зображення профілю через додаток PS.

Якщо вибрати опцію «Аватар» у меню редагування, ви зможете вибрати між кількома аватарами, які ви отримаєте зі своїх ігор, а також деякими аватарами за замовчуванням від Sony.

Хоча ці параметри налаштування обмежені, вони можуть запропонувати вам спосіб зробити ваш користувальницький інтерфейс PS5 трішки більш помітним. Сподіваємось, у майбутньому Sony представить більше можливостей налаштування, щоб фони для PS5 не були такими обмеженими.