Чи можете ви змінити будинок у Wizarding World House Quiz?

Серія книг про Гаррі Поттера від Дж. К. Роулінг є центром фентезійної медіа-імперії та спільного вигаданого світу, відомого як Чарівний світ. Прихильники Гаррі Поттера, яких ще називають Поттерхед, можливо, захочуть дізнатися, до якого будинку Гоґвортсу вони належать і де взяти такі тести. Якщо ви шукаєте підказок про те саме, ми пропонуємо вам корисний посібник, який допоможе вам зрозуміти вікторину Wizarding World house. Крім того, ми розповімо вам, як змінити будинок у програмі Wizarding World.

Зміст

Чи можете ви змінити будинок у Wizarding World House Quiz?

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи справді ви можете змінити свій будинок у вікторині Wizarding World house.

Чи можу я повторити своє сортування на Pottermore?

Ні, ви не можете повторно пройти тест «Сортувальний капелюх» на Pottermore з тим самим обліковим записом. Якщо ви хочете повторити тест, ви повинні створити інший обліковий запис, щоб отримати інші результати.

Чи можливо бути у 2 будинках Хогвартса?

Ні, навіть якщо у вас можуть бути спільні характеристики двох різних будинків, ви залишаєтесь вірними лише одному дому. У вікторині Wizarding World вас можна відсортувати лише в один будинок на основі ваших рішень.

Чи можете ви змінити свій будинок у Wizarding World?

Так, ви можете змінювати будинок у додатку Wizarding World скільки завгодно і вирішувати, чи вибрати новий будинок, у якому ви відсортовані, чи залишитися в попередньому.

  Як видалити запити LinkedIn за ключовим словом у Chrome

Звідки ти дізнаєшся про свій будинок Хогвартс?

Ви можете пройти онлайн-вікторини, які допоможуть вам знайти будинок Гоґвортсу, до якого ви належите. Отже, ви можете пройти офіційну вікторину Wizarding World house. Після проходження тесту вас розсортують по будь-якому з будинків.

Як потрапити в Хаффлпафф на Поттерморі?

Ви повинні мати такі ж характеристики, як і член дому Хаффлпафф. Члени Hufflepuff відомі тим, що вони розуміють, справедливі, старанні, а іноді й просто добрі. Отже, якщо у вас є ці характеристики, вас відсортують до Хаффлпаффа.

Як отримати Рейвенкло на Поттермор?

Ви не повинні хитрувати, щоб отримати будинок Хогвартса, який вам подобається. Натомість вам слід бути чесним із собою та вибрати правильне рішення у вікторині Wizarding World house. Рейвенкловці відомі своїм інтелектом, унікальністю, дотепністю та винахідливістю. Якщо ви справді володієте цими рисами, вас точно віднесуть до дому Рейвенкло.

  Вуличні гонки 2 - це проста і безглуздя гоночна гра [Review]

Чи можете ви бути в двох будинках Хогвартса?

Ні, за словами автора та творців «Гаррі Поттера і чарівного світу», у Гоґвортсі вас можна відсортувати лише в одному будинку, і це все.

Який ви додаток Hogwarts House?

Ви можете дізнатися, до якого будинку Хогвартсу ви належите, спробувавши такі програми, як Sorting Hat або вікторину Wizarding World.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як змінити будинок у вікторині Wizarding World house. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.