Чи можете ви використовувати iMessage на ПК з Windows або телефоні Android?

Categories:

Хочете iMessage для Android або Windows? На жаль, вам не пощастило. Додаток Apple Messages працює лише на пристроях Apple, таких як Mac, iPhone та iPad. Жодні сторонні програми не можуть підключитися до iMessage. Однак деякі хороші альтернативи мають схожу функціональність.

Apple також не пропонує повідомлення в Інтернеті. Це прикро — це може бути частиною веб-сайт iCloud як iCloud Drive, Notes і Find My iPhone.

Рішення, які не працюють (тримайтеся подалі від iPadian)

Знайдіть «iMessage на ПК» або щось подібне в Інтернеті, і ви знайдете багато веб-сайтів, які пропонують кілька поганих рішень для запуску iMessage на ПК з Windows. Ось чому вони не працюють.

Деякі веб-сайти рекомендують використовувати Віддалений робочий стіл Chrome або інший інструмент віддаленого робочого столу. Так, якщо у вас Mac, ви можете залишити цей Mac запущеним, отримати до нього віддалений доступ з ПК та використовувати програму Повідомлення (або будь-яку іншу програму Mac) через підключення до віддаленого робочого столу. Якщо у вас є запасний Mac, це спрацює, але, ймовірно, ні. Це безглузде рішення майже для всіх.

  Як видалити облікові записи з програми «Люди» у Windows 10

Ті самі веб-сайти рекомендують завантажити щось під назвою «iPadian», тобто «симулятор iOS та iPad». На перший погляд це виглядає як спосіб запустити операційну систему iOS iPad на робочому столі. Але це обман. Це не емулятор — це «симулятор», який насправді не може запускати реальні програми iOS. Ви не можете запускати Повідомлення або будь-які інші програми. Ви можете запускати деякі підроблені програми, які виглядають як iPad. За це компанія, яка стоїть за iPadian, бере гроші.

Тримайтеся подалі від iPadian. Це взагалі не працює, і це марна трата грошей. На жаль, немає можливості запустити iMessage на ПК.

Як використовувати iMessage на Android (з Mac)

Якщо у вас є Mac і телефон Android, ось рішення, яке ви можете знайти. AirMessage обіцяє «iMessage для Android», і це забезпечує. Однак це трохи складно і передбачає залучення вашого Mac для роботи як сервера.

Ось як це працює: вам потрібен Mac, на якому ви встановите сервер AirMessage. Цей Mac повинен залишатися запущеним і підключеним до Інтернету в будь-який час. Потім ви встановлюєте програму AirMessage на свій телефон Android. Ви можете отримати доступ до iMessage через AirMessage на Android — ваш Mac виконує важку роботу; додаток AirMessage спілкується з ним. Як пристрій, який насправді під’єднано до iMessage, ваш Mac просто надсилає повідомлення туди й назад.

  Записуйте голосові, відео та дзвінки Skype у Windows

Для власників Mac із телефонами Android AirMessage може бути спокусливим. Але вам знадобиться завжди ввімкнений Mac зі стабільним підключенням до Інтернету. Це випробування.

Це не ідеальне рішення, але це найкраще, що ви можете зробити. Для більшості людей це того не варто.

Як надсилати текстові повідомлення з ПК за допомогою телефону Android

Якщо у вас телефон Android і ПК з ОС Windows, ви можете надсилати текстові повідомлення зі свого ПК за допомогою програми «Ваш телефон», вбудованої в Windows 10. Це одна з головних переваг програми «Повідомлення» від Apple — якщо у вас є iPhone, ви можете надсилати текстові повідомлення зі свого Mac . Ну, якщо у вас телефон Android, ви можете відправляти повідомлення зі свого ПК з Windows 10.

Ви навіть можете відправляти повідомлення зі свого ПК людям, які використовують додаток Apple Messages, якщо у них є iPhone. Ви будете просто одним із тих «зелених бульбашок», і ви не матимете доступу до функцій iMessage, таких як групові iMessage та екранні ефекти.

Якщо ви не використовуєте Windows 10, ви можете використовувати іншу програму, як-от PushBullet, для надсилання тексту зі свого ПК. Це веб-пристрої, тому він працює на пристроях Windows 7, Chromebook, системах Linux і навіть Mac.

  Як виправити білі ескізи фотографій в оновленні Windows 10 Creators

Спробуйте інші програми для обміну текстовими повідомленнями

Хоча iMessage не працює на Android або ПК з Windows, працюють багато інших програм для обміну текстовими повідомленнями. Ви можете спробувати змусити своїх друзів, які використовують iMessage, перейти на щось подібне WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, або будь-яку з багатьох інших програм чату.

Це може бути складним завданням, якщо всі інші використовують iMessage, але в змішаній групі друзів з деякими користувачами iPhone і деякими користувачами Android має сенс домовитися про рішення, яке може використовувати кожен.

А як щодо FaceTime?

Також не можна використовувати FaceTime на ПК з Windows або телефоні Android. Це соромно, тому що Стів Джобс пообіцяв щоб зробити FaceTime «відкритим галузевим стандартом» ще в 2010 році, коли його було оголошено. Apple цього не робила і з тих пір нічого не говорила про обіцянку.