Чи можете ви видалити Facebook і зберегти Instagram?

Без сумніву, соціальні мережі стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя; ми схильні ділитися майже кожною подією нашого життя в соціальних мережах. З огляду на це, Facebook та Instagram є двома основними платформами, де ми ділимося більшою частиною нашої щоденної діяльності. Однак іноді це може стати непосильним, і людина може забажати видалити одну з програм. І може виникнути думка, наприклад, що якщо я видалю Facebook і збережу Instagram? Багато молодих людей перейшли з Facebook на Instagram, і, можливо, було б розумним рішенням залишитися на одній платформі та видалити Facebook і зберегти Instagram, а також часто від’єднувати Instagram від Facebook і використовувати Instagram без Facebook. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи можна видалити Facebook і зберегти Instagram. Отже, на цій ноті, якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас від’єднувати Facebook від Instagram. Тому залишайтеся на зв’язку, щоб знати всі подробиці.

Зміст

Чи можете ви видалити Facebook і зберегти Instagram?

Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, чи можна видалити Facebook і зберегти Instagram у деталях.

Чи можете ви назавжди видалити Facebook?

Так, ви можете назавжди видалити свій обліковий запис Facebook.

Чи можу я використовувати Instagram без Facebook?

Так, незалежно від того, чи є у вас обліковий запис Facebook чи ні, Instagram дозволяє створити обліковий запис лише за допомогою номера мобільного телефону або електронної адреси. Натисніть кнопку реєстрації під час створення облікового запису Instagram і дотримуйтеся вказівок на екрані, наданих Instagram, щоб створити обліковий запис у ньому. Таким чином, ви можете використовувати Instagram без Facebook.

  Чому Instagram не відображається останнім активним? Ось як увімкнути активність

Чи можете ви мати обліковий запис Instagram без облікового запису Facebook?

Так, ви можете використовувати Instagram без облікового запису FB, оскільки для реєстрації потрібен лише ваш номер мобільного телефону або адреса електронної пошти та створення пароля для безпеки облікового запису. Під час реєстрації в Instagram дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб створити обліковий запис Instagram без використання FB.

Видалення мого облікового запису Facebook видаляє мій обліковий запис Instagram?

Ні, ви зможете використовувати свій обліковий запис Instagram. Перш ніж видалити обліковий запис Facebook, увійдіть у свій обліковий запис IG іншим способом, а не через Facebook. І перейдіть до налаштувань облікового запису, а потім додайте робочу електронну адресу до облікового запису. Якщо ви видалите свій обліковий запис Facebook. Він автоматично від’єднається від вашого облікового запису Instagram. Потім ви можете використовувати цю електронну адресу для доступу до свого облікового запису Instagram. Завдяки цьому ви можете видалити Facebook і зберегти Instagram.

Чи можете ви видалити Facebook і зберегти Instagram?

Так, ви можете видалити Facebook і зберегти Instagram. Ви можете увійти у свій обліковий запис Instagram за допомогою ідентифікатора електронної пошти або номера телефону та пароля, який ви встановили для свого облікового запису. Щоб використовувати IG, не обов’язково мати Facebook.

Що відбувається з пов’язаними обліковими записами, коли ви видаляєте Facebook? Що станеться з моїми пов’язаними обліковими записами, якщо я видалю Facebook?

Якщо ви назавжди видалите свій обліковий запис Facebook, усі облікові записи, пов’язані з входом через Facebook, також буде видалено. Facebook справді помічає кількаденну відстрочку видалення, протягом якого, якщо ви ввійдете за допомогою програми Facebook, ваш початковий запит на видалення скасовується.

Що станеться з Instagram, якщо я вимкну Facebook?

Деактивація Facebook означає його тимчасове видалення, але ви можете повернутися до програми, коли захочете. Як результат, якщо ви деактивуєте свій обліковий запис Facebook, це не вплине на ваш обліковий запис Instagram. Ви все ще можете отримати доступ до Instagram, увійшовши за допомогою адреси електронної пошти, номера телефону та пароля. У цьому випадку також можна видалити Facebook і зберегти Instagram.

  Як контролювати, хто може коментувати ваші публікації в Instagram

Що трапиться, якщо я від’єднаю свій Instagram від Facebook?

Після того, як ви від’єднаєте свій обліковий запис, нові публікації Instagram більше не з’являтимуться на Facebook. Крім того, коли ваші друзі з Facebook увійдуть в Instagram, їм не буде запропоновано підписатися на вас там.

Чому не варто видаляти Facebook?

Деякі з основних причин, чому вам не слід видаляти Facebook, перераховані нижче:

  • Facebook може допомогти вам залишатися на зв’язку: Facebook є однією з головних причин того, чому сьогодні сім’ї більше спілкуються цифровими засобами. Особливо це стосується людей похилого віку, які виросли до Інтернету та соціальних мереж. Ці тісні родинні стосунки було б складніше підтримувати, якби ви не підтримували та не оновлювали свій профіль у Facebook. Ваша родина та друзі, ймовірно, покладаються на це, щоб відчувати зв’язок з вами, незалежно від того, наскільки далеко ви знаходитесь.

  • Facebook допомагає вам бути в курсі: оскільки Facebook став настільки популярним, ви часто чутимете про останні новини у Facebook. Незалежно від того, чи це масштабна криза, стихійне лихо чи відома трагедія зі знаменитістю, ви, швидше за все, дізнаєтеся про це з Facebook.

  • Зручність для спільноти: це вигідно для спільноти, оскільки ви можете зв’язатися зі своєю місцевою спільнотою чи онлайн-спільнотами, приєднавшись до груп у Facebook, які поділяють ваші інтереси, або здійснюючи локальні операції через Marketplace. Крім того, Facebook тепер пропонує Community Boost, програму, яка забезпечує навчання цифрових навичок невеликим компаніям і місцевим організаціям.

Як видалити Facebook зі свого Instagram?

Давайте подивимося, як ви можете видалити або видалити Facebook зі свого облікового запису Instagram.

1. Запустіть програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки Профіль > піктограми гамбургера > Налаштування.

3. Натисніть Центр облікових записів.

4. Потім виберіть свій обліковий запис Facebook.

5. Натисніть «Видалити з центру облікових записів».

6. Натисніть Видалити [username] щоб підтвердити процес.

Як від’єднати мій Facebook від мого Instagram?

Щоб від’єднати обліковий запис FB від облікового запису Instagram, виконайте наведені вище дії.

Як видалити Facebook і зберегти Instagram?

Якщо ви не пов’язали свій Instagram із Facebook, ви можете видалити свій Facebook і зберегти IG. Отже, наступні кроки допоможуть вам видалити Facebook:

1. Доступ до веб-сайт Facebook за допомогою браузера та увійдіть у свій обліковий запис.

2. Натисніть стрілку вниз у верхньому правому куті екрана, як показано нижче.

3. Потім натисніть Налаштування та конфіденційність.

4. Виберіть Налаштування.

5. Потім клацніть опцію Ваша інформація у Facebook.

6. Натисніть «Перегляд» поруч із параметром «Деактивація та видалення».

7. Виберіть «Деактивувати обліковий запис» і натисніть «Продовжити до деактивації облікового запису».

8. Введіть свій пароль і натисніть «Продовжити», щоб видалити Facebook і зберегти Instagram.

9. Виберіть причину, поясніть причину та натисніть Деактивувати.

Як видалити обліковий запис Facebook, не втративши всього?

Ви можете деактивувати свій обліковий запис Facebook, тобто тимчасово видалити його, і ви не втратите жодних своїх даних. Зазначені вище кроки допоможуть вам деактивувати обліковий запис. Для отримання додаткової інформації відвідайте Довідковий центр Facebook сторінки.

Якщо я видалю свій Facebook, це видалить мою бізнес-сторінку?

Так, остаточне видалення облікового запису Facebook може призвести до видалення вашої бізнес-сторінки. Ви також втратите доступ до активів, наданих вам іншими підприємствами.

Якщо я видалю свій Facebook, чи буде він видаляти мої повідомлення?

Так, повідомлення буде видалено для вас. Ви не зможете відновити доступ до свого облікового запису, якщо його видалите. Якщо Facebook відкладає видалення на кілька днів після надсилання запиту, а ви протягом цього часу знову входите у свій обліковий запис Facebook, ваш запит на видалення буде скасовано. Деяка інформація не зберігається у вашому обліковому записі, наприклад історія повідомлень. Це означає, що повідомлення, надіслані вами після видалення вашого облікового запису, все ще можуть бути доступні друзям.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, чи можна видалити Facebook і зберегти Instagram і від’єднати мій Instagram від Facebook. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.