Чи можете ви видалити одне зображення з кількох в Instagram після публікації?

Instagram, одна з найбільш поширених платформ соціальних медіа, дозволяє користувачам підключатися та спілкуватися з людьми в усьому світі. Можна використовувати Instagram, щоб ділитися фотографіями, історіями та іншим вмістом зі своїми підписниками в приватному або загальнодоступному обліковому записі. Користувачі Instagram відповідають за зображення та відео, які вони публікують. Вони завжди можуть змінювати речі на свій розсуд. Як ви знаєте, Instagram дозволяє користувачам одночасно публікувати десять зображень або відео в одному альбомі, відомому як карусельна публікація. Instagram називає публікації з кількома фотографіями карусельними публікаціями, які користувачі можуть прокручувати, щоб переглянути кожне зображення. Instagram нещодавно запустив функцію у відповідь на запити користувачів, які не знали, як видалити одне зображення з кількох в Instagram. Ви користувач Instagram і цікавитеся, чи можна видалити одне зображення з кількох в Instagram після публікації? Якщо ви шукаєте більше інформації про Instagram, залишайтеся з нами до кінця! Ми пропонуємо вам корисний посібник, який розвіє всі ваші сумніви щодо того, як видалити одне зображення з кількох в Instagram.

Чи можете ви видалити одне зображення з кількох в Instagram після публікації?

Карусель — це фантастичний спосіб завантажити колекцію зображень, але що, якщо ви хочете видалити одне із зображень із галереї? Або, можливо, ви хочете змінити свою фотографію в Instagram, але не знаєте, як це зробити. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, чи можна видалити одну фотографію з кількох в Instagram після детальної публікації.

Чи можу я видалити один із кількох в Instagram?

Так. Ймовірно, ви не захочете видалити весь допис і почати все спочатку, якщо ви помилково включите фотографію, яка вам не подобається, у свою карусельну публікацію або пізніше вирішите видалити одну фотографію з публікації. Сподіваємося, Instagram з часом включить цю функцію, але тим часом вам доведеться бути обережними з зображеннями, які ви розміщуєте у своїх публікаціях із кількома зображеннями. У цій статті ми розглянемо деякі з ваших варіантів досягнення цілей ваших публікацій в Instagram.

Чи є спосіб видалити одне зображення з кількох в Instagram?

Так, раніше вам доводилося завантажувати всю публікацію каруселі, щоб видалити з неї одне фото в Instagram. На щастя, вам більше не потрібно цього робити, оскільки Instagram включив рідний інструмент, який дозволяє видалити одну фотографію з колекції фотографій у програмі. Цей посібник розгляне, як видалити одне зображення з кількох в Instagram, не видаляючи їх:

1. Запустіть програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Перейдіть до потрібної каруселі, з якої ви хочете видалити фотографію.

3. Потім торкніться піктограми з трьома крапками у верхньому правому куті екрана.

4. У спливаючому меню натисніть Редагувати.

5. Торкніться піктограми кошика для потрібного зображення, яке потрібно видалити.

6. Натисніть Видалити у спливаючому вікні підтвердження.

Примітка: майте на увазі, що ви все ще можете відновити зображення протягом 30 днів після його видалення.

7. Щоб зберегти зміни, торкніться значка Готово у верхньому правому куті.

Скількома фотографіями ви можете поділитися в Instagram одночасно?

Користувачі Instagram можуть опублікувати до 10 фотографій або відео як одну публікацію в стрічці, завантаживши до 10 кожного. Тепер, якщо ви не впевнені, як подати відео або багато фотографій в Instagram. Ось покроковий підручник, який покаже вам, як завантажити численні фотографії та відео в Instagram. Після завантаження каруселі ваша стрічка отримає частину вашого зображення. Перше зображення або відео з вашої публікації відображатиметься у вашому профілі разом із рядом точок. Ви можете провести пальцем, щоб переглянути решту зображень і відео, які ви опублікували після натискання публікації у своєму профілі.

Чи можете ви змінити порядок фотографій в Instagram після публікації?

Ні, ви не можете змінити порядок фотографій в Instagram після публікації. На жаль, після того, як ви опублікували публікацію, Instagram не дозволить вам змінити порядок ваших фотографій. Подумайте про те, щоб видалити публікацію та почати все спочатку, якщо ви зробили публікацію з багатьма фотографіями, але вас не влаштовує послідовність зображень. Залежно від того, як довго публікація була доступна, ви можете її стерти. Подумайте про те, наскільки важливе для вас замовлення, якщо ви вже бачили, що воно викликало лайки та коментарі. Майте на увазі, що якщо ви видалите публікацію, будь-яка взаємодія, яку ви з нею мали, також зникне. Якщо ваші зображення були в Інтернеті лише короткий час, ви можете швидко видалити їх і переконатися, що послідовність нового зображення правильна.

Чи можу я додати ще одне зображення до наявної публікації в Instagram?

Ні. На жаль, після публікації фотографії її неможливо змінити. Фотографію публікації не можна змінити після її публікації, і ви не можете додати додаткові фотографії. Якщо ви справді хочете завантажити фотографії, переконайтеся, що це робиться якнайшвидше після початкової публікації, оскільки затримка призведе до втрати зацікавленості та необхідності починати все спочатку.

Чи краще опублікувати одне зображення чи кілька зображень в Instagram?

Кілька публікацій із зображеннями в Instagram значно перевершують будь-які інші типи публікацій. Користувачі Instagram мають можливість публікувати до 10 зображень або відео в одній публікації за допомогою функції каруселі (кілька зображень). Від цього виграють усі, але особливо виграють бренди, які прагнуть збільшити залученість. В Instagram каруселі мають найвищий рівень залучення серед інших форматів публікацій. Бренди можуть отримати вигоду від збільшення залученості, а також від оптимізації алгоритму Instagram за допомогою різноманітних форматів публікацій.

Однак, навіть маючи цей доказ ефективності, лише невелика частина людей використовує карусельні повідомлення. Декому може здатися несподіваним, що каруселі з 10 слайдами мають найвищий рівень залучення, оскільки відвідувачі повинні виконати більше гортань, щоб переглянути весь матеріал. Хоча вони й вигідні, лише 6% каруселей використовують усі 10 слайдів.

Цікаво, що Instagram може комбінувати як зображення, так і відео під час створення каруселей, які вони називають публікаціями кількох зображень. Згідно з дослідженнями, каруселі, які містять як фотографії, так і відео, мають більший рівень залучення (2,33%), ніж ті, які містять лише відео (1,86%) або зображення (1,80%).

Чому Instagram показує другу фотографію в дописі каруселі?

Публікації в Instagram, які включають численні фотографії та відео, які можна переглянути, провівши ліворуч, називають каруселями. Instagram дозволяє додавати до 10 фотографій або відео в одну карусельну публікацію. Публікації каруселі в Instagram дозволяють створювати фотографії та відео в портретній, квадратній або альбомній орієнтації. Фотографії Каруселі повинні мати однаковий розмір. Коли ви використовуєте каруселі в Instagram, алгоритм показує вашу публікацію вашим онлайн-фоловерам кілька разів. Як наслідок, якщо підписник бачить вашу карусельну публікацію, але не гортає її, другий слайд буде видно, коли вони наступного разу переглядатимуть його у своїй стрічці.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як можна видалити одну фотографію з кількох в Instagram після публікації з детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.