Чи можете ви бачити текстові повідомлення на AT&T?

AT&T Inc (AT&T) — телекомунікаційна, медіа та технологічна компанія. Вона надає оптові послуги, телекомунікаційне обладнання, керовані мережі, послуги місцевого та міжміського телефонного зв’язку, послуги передачі даних/широкосмугового доступу та Інтернету, а також бездротовий зв’язок. Останнє, з чим клієнти хочуть мати справу, коли справа доходить до виставлення рахунків і ведення бізнес-рахунків, — це головний біль навігації по складному та несправному веб-сайту. Вони часто запитують, як перевірити текстові повідомлення AT&T. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо корисний посібник, який допоможе вам із запитом про те, чи можете ви переглядати текстові повідомлення AT&T.

Чи можете ви бачити текстові повідомлення на AT&T?

Давайте подивимося, як можна переглянути текстові повідомлення на AT&T, докладніше в цій статті.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, вони відрізняються від виробника до виробника. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які налаштування на своєму пристрої.

Чи може власник облікового запису AT&T бачити текстові повідомлення?

Ні, власник облікового запису не може переглянути вміст текстового повідомлення, просто ввійшовши в свій обліковий запис AT&T або переглянувши деталі текстового повідомлення. Користувач облікового запису бачить лише номер, з якого ви надсилаєте повідомлення, і вхідне чи вихідне повідомлення.

  Як нова бібліотека програм працює на iPhone

Чи можу я бачити текстові повідомлення з іншого телефону в своєму обліковому записі ATT?

Так, ви можете переглядати текстові повідомлення з іншого телефону, оскільки для нього вже створено резервну копію в хмарі AT&T, якщо ви користуєтеся програмою AT&T Messages на Android. Якщо ви використовуєте AT&T Messages Backup & Sync, завантажені повідомлення з хмари AT&T буде перенесено на ваш новий телефон.

Як я можу переглянути текстові повідомлення в обліковому записі AT&T?

Використовуючи смартфон, який підтримує AT&T Messages Backup & Sync, ви можете завантажувати повідомлення, збережені в хмарі AT&T. Ви можете переглянути текстові повідомлення на AT&T, виконавши наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму «Повідомлення» на своєму пристрої.

2. Торкніться піктограми з трьома крапками > Налаштування.

3. Торкніться AT&T Messages Backup & Sync і знайдіть потрібне текстове повідомлення.

Чи можна отримати копію текстових повідомлень від AT&T?

Ні, телефон є єдиним пристроєм, який може показувати текстові повідомлення. Для перегляду текстів будь-яким іншим способом вам знадобиться ухвала суду. Дата, час і номер телефону одержувача є єдиними деталями, що записуються для кожного надісланого або отриманого повідомлення.

  Як отримати найкращі фотодруки з принтерів у аптеках

Чи можете ви переглянути історію викликів на AT&T?

Так, ви можете переглядати свою історію викликів, включаючи пропущені, набрані та отримані виклики на AT&T.

Як я можу переглянути історію дзвінків і історію повідомлень на AT&T?

Після запитання, чи можете ви бачити текстові повідомлення на AT&T, наступне запитання, яке спливає, — як це перевірити. Щоб перевірити текстові повідомлення та історію дзвінків AT&T, виконайте наведені нижче дії.

1. Увійдіть у свій обліковий запис AT&T за допомогою ідентифікатора користувача та пароля зі сторінки входу в AT&T.

2. Натисніть Журнал дзвінків.

3. Введіть ім’я або номер на панелі швидкого пошуку та знайдіть його.

Чи може власник мого плану телефону бачити мої повідомлення?

Ні, вони не можуть переглядати деталі ваших текстових повідомлень, але можуть переглядати деталі використання, такі як номер телефону, дата та час.

Чи може ваша дружина отримувати ваші текстові повідомлення?

Ні, вміст текстового повідомлення є приватним для користувача телефону. Таким чином, їх неможливо переглянути в обліковому записі AT&T, і вам потрібно буде повторно ввійти з іншого пристрою.

  Виправте код помилки Netflix NW-6-503

Чи можете ви побачити фактичні текстові повідомлення на рахунку AT&T?

Ні, вміст текстових повідомлень не розкривається у платіжних виписках AT&T. Служба резервного копіювання та синхронізації повідомлень AT&T дає вам доступ до текстових повідомлень за 90 днів, які зберігалися в хмарі AT&T.

Чи можете ви читати текстові повідомлення AT&T онлайн?

Так, власник облікового запису AT&T може переглядати свої текстові повідомлення. Вони можуть зробити це, відвідавши вкладку «Мої повідомлення» після входу в обліковий запис AT&T.

Чи може власник основного рахунку переглядати текстові повідомлення AT&T?

Ні, оскільки AT&T поважає вашу конфіденційність і не зберігає деталі повідомлення, через що власник основного облікового запису не може отримати доступ до деталей текстового повідомлення.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися про те, чи можете ви бачити текстові повідомлення за запитом AT&T. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, залишайте їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.