Чи краще ExpressVPN, ніж NordVPN?

VPS стають все більш популярними, і двома провідними іменами в галузі є ExpressVPN і NordVPN. Якщо ви хочете отримати собі VPN, то, швидше за все, ви розглянете обидва ці бренди. Вирішити, що найкраще для вас, — це особистий вибір, оскільки у кожного є свої плюси, такі як швидкість, ціна та функції. Так ExpressVPN краще, ніж NordVPN? У наступній статті буде порівняно обидві VPN, щоб допомогти вам вибрати найкращий для вас.

Ціноутворення

Як ExpressVPN, так і NordVPN пропонують місячну гарантію повернення грошей, якщо ви незадоволені послугою. ExpressVPN пропонує три місяці безкоштовно за однорічним планом, що, можливо, є кращою пропозицією на цей період часу. Однак, якщо ви прагнете взяти на себе довгостроковий план, NordVPN може надати вам дуже розумну ціну за дворічний сервіс.

Особливості

Кожен постачальник VPN дозволяє налаштувати вручну за допомогою маршрутизаторів із сумісним програмним забезпеченням. Для кожного з цих брендів можна знайти багато навчальних посібників, де детально описано, як встановити VPN.

  Як отримати доступ до заблокованих сайтів у Пакистані за допомогою VPN

NordVPN дозволяє встановлювати більше підключень одночасно, ніж ExpressVPN. В обох випадках встановлення VPN на маршрутизатор вважається одним з’єднанням. NordVPN також має систему блокування реклами, відому як CyberSec, яку можна ввімкнути через їх додаток. ExpressVPN має програму, яку можна завантажити практично за допомогою будь-якої операційної системи, включаючи iOS.

І ExpressVPN, і NordVPN відмінно розблокують сайти потокової передачі з географічними обмеженнями, але ExpressVPN може розблокувати трохи більше бібліотек Netflix.

ExpressVPN має гладкий інтерфейс у своїй програмі та інтуїтивно зрозумілий. На головному екрані з’явиться останній у вас сервер, що робить роботу зручною та легкою. У додатку NordVPN є карта світу з позначкою кожної країни, у якій працює сервер NordVPN. Ці сервери розділені на категорії, щоб допомогти користувачеві, у списку зліва.

Сервери

Що стосується самої кількості, NordVPN має більше серверів, ніж ExpressVPN, хоча Express VPN охоплює більше різних країн. Це може означати швидший час підключення.

  Навіщо потрібен VPN для завантаження торрентів?

NordVPN має функцію сервера, відому як VPN-ланцюжок, яка може маршрутизувати ваш трафік через більше ніж один сервер із більшим шифруванням. Це функція, якої у ExpressVPN немає, але пам’ятайте, що вона може сповільнити швидкість вашого з’єднання.

І ExpressVPN, і NordVPN входять у десятку найшвидших провайдерів на ринку. ExpressNVP є швидшим із двох, зі швидкістю 58 Мбіт/с порівняно з 11 Мбіт/с у NordVPN.

Безпека

Обидва ці бренди VPN пропонують систему під назвою OpenVPN, яка забезпечує високий рівень безпеки. ExpressVPN відтінює NordVPN з точки зору стандарту шифрування, що робить його трохи більш безпечним. Сказавши це, кожен бренд скремблує та шифрує вміст пакетів, щоб зупинити повторювані дані від формування шаблонів. Більше того, як ExpressVPN, так і NordVPN змушують усі посилання DNS проходити через зашифрований тунель, щоб сторонні особи не могли переглядати вашу веб-активність.

Ваша IP-адреса безпечна в руках обох постачальників VPN завдяки налаштуванням безпеки у відповідних програмах. Кожен із них має перемикач вимкнення, який зупиняє програми на ваших пристроях від підключення до Інтернету без вашого VPN. NordVPN робить це ще на один крок, оскільки їх додаток дозволяє вам вибрати, до яких програм це стосується. ExpressVPN має подібну функцію, але їх версія не працює для кожної програми.

  Найкращі VPN для Mac 2024 (Травень)

Конфіденційність

Оскільки ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах, немає закону, який зобов’язує їх зберігати дані. NordVPN базується в Панамі, що означало, що їм час від часу доводилося співпрацювати з владою США. Однак у Панамі немає серверів, а це означає, що інформацію не потрібно розголошувати уряду.

NordVPN не веде журнали підключень, тоді як ExpressVPN зберігає журнали, що не ідентифікують. Вони включають дату підключення, ідентифікатор облікового запису, інформацію про місцезнаходження та передачу даних. Ваша IP-адреса не записується.

Суть

Безперечно, як у ExpressVPN, так і в NordVPN є плюси та недоліки. Як два з найпопулярніших постачальників VPN, ви можете очікувати високоякісних послуг від кожного, тому це дійсно зводиться до індивідуальних уподобань.