Чи з’явиться картка медичної марихуани під час перевірки справ?

| | 0 Comments| 9:24 AM
Categories:

Хоча використання марихуани в медичних цілях є повністю законним у все більшій частині США, вона все ще може нести певну стигму. Роботодавці, зокрема, мають репутацію, що бачать слово «марихуана» і автоматично припускають «споживач наркотиків», не звертаючи уваги на медичні причини її вживання. Більше того, штати, де медична марихуана є юридичною, зобов’язують своїх користувачів мати при собі картку, яка ідентифікує їх як таких. Можливо, ви задасте запитання: «чи моя медична картка з марихуаною призведе до проблем під час перевірки?»

Для того, щоб провести перевірку даних, необхідно пошукати у величезних масивах загальнодоступної інформації. Існує багато організацій, які займаються цим завданням, і вони можуть аналізувати масивні бази даних зі швидкістю та точністю. Але чи можуть вони розкрити той факт, що у вас є медична картка марихуани? Сьогодні ми запропонуємо уявлення про процес, а також про самі сайти перевірки фону.

Навіщо комусь медична картка марихуани?

Згідно з федеральним законодавством США, марихуана досі вважається незаконною речовиною Списку I. Але на державному рівні закон є більш непрозорим. На сьогоднішній день вісім штатів (разом з округом Колумбія) визнали законним відповідальне вживання марихуани в рекреаційних цілях. Медична марихуана має ширшу компетенцію та є законною в 29 штатах, округ Колумбія та Пуерто-Ріко. Люди використовують медичні трави для лікування таких станів, як хронічний біль, депресія, посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), епілепсія тощо.

На відміну від рекреаційних продуктів, медична конопля часто не містить психоактивного тетрагідроканабінолу, і, таким чином, не дає користувачам особливого сп’яніння. Тим не менш, лікувальні ефекти марихуани без ТГК можуть бути глибокими. Зі збільшенням кількості доказів, що підтверджують його використання, зростає кількість лікарів, які бажають його призначати (і, отже, кількість держав, які бажають дозволити його використання).

Чи з’явиться моя картка з медичною марихуаною під час перевірки?

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Проста відповідь на це питання – ні. Оскільки ви маєте медичну картку з марихуаною лише за рекомендацією лікаря, вона вважається частиною вашої приватної історії хвороби. Усі дані, що стосуються медичних карт громадянина США, захищені федеральним Законом про перенесення та підзвітність про медичне страхування (HIPPA), що означає, що дані не є загальнодоступними, і тому їх не слід перевіряти.

Слід зазначити, що сама картка випущена державою і формально не захищена HIPPA. Однак йому надається особливий захист через неявне знання ваших медичних карт, які він може дати. Як наслідок, державні службовці не мають права доступу до інформації про неї чи передачі будь-якої інформації про неї третім особам. До вашої картки також не прикріплюються особисті дані (наприклад, номер соціального страхування). Навіть диспансер для марихуани, яким ви користуєтесь, може лише перевірити, чи дійсна ваша картка чи ні. Тому майже неможливо, щоб ваша картка з’явилася під час будь-якої перевірки.

Як переконатися, що ваша медична картка з марихуаною не відображається під час перевірки справ

Немає дефіциту в американцях, які не довіряють своїм політикам, своїм бюрократам або їхнім законам – часто без причини. Отже, якщо ви не бажаєте сприймати захист HIPPA за чисту монету і хочете точно знати, що ваша медична картка з марихуаною не з’явиться під час перевірки, як ви можете це дізнатися?

  Відтворюйте відео через Chromecast і передавайте аудіо через свій ПК або Mac

Найпростіший спосіб – перевірити себе. Багато людей роблять це щодня, тому що їм цікаво знати, яка публічна інформація про них міститься. Перевірку можна виконати в Інтернеті, а процес швидкий, простий і дешевий. Отже, якщо ви хочете душевного спокою, це того варте.

Найкращі сайти для перевірки фону, щоб побачити, чи відображається ваша медична картка з марихуаною

Ви можете перевірити себе в Інтернеті всього за кілька доларів, і багато найкращих сайтів зможуть дати вам результати всього за кілька хвилин. Але є десятки різних сайтів, які пропонують цю послугу. Отже, який сайт перевірки фону ви повинні використовувати?

Тут, на веб-сайті Addictive Tips, ми перевірили всі основні сайти перевірки даних, щоб зробити ваш вибір простішим. Ми використали ці критерії, щоб звузити область:

Детальне дослідження. Деякі сайти стверджують, що пропонують поглиблені дослідження, але насправді містять мало деталей у своїх остаточних звітах. Щоб бути впевненим, що ваша медична картка з марихуаною не була ідентифікована, вам потрібно скористатися сайтом, який проводить детальне та ретельне дослідження та робить це швидко.
Широкий діапазон пошуку даних. Деякі сайти для перевірки даних шукають більше даних, ніж інші. Щоб бути впевненим, що ваша картка не з’явилася, вам потрібен сайт, який шукає найширший діапазон джерел даних.
Точні та зрозумілі звіти – після того, як дослідження було проведено, важливо, щоб остаточний звіт був легким для розуміння. Але якість цих звітів може бути дуже різною. Усі рекомендовані нами сайти надають прості, точні та детальні звіти.
Простота використання – більшість сайтів мають інформаційну панель, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до даних і керувати своїми пошуками. Але деякі можуть бути надзвичайно складними. Усі наші рекомендації мають прості, зручні для навігації інформаційні панелі.
Хороша підтримка клієнтів. Якщо під час пошуку виникнуть запитання чи незрозумілі результати, вам знадобиться хороша служба підтримки клієнтів. Але якість обслуговування клієнтів може сильно відрізнятися, тому ми визначили лише сайти, які пропонують корисну команду підтримки, яка доступна в неробочий час.
Мобільні програми – багато користувачів прагнуть отримати доступ до даних і керувати пошуками на ходу, але не кожен сайт пропонує спеціальні мобільні програми. Але всі наші рекомендації діють.

Зверніть увагу: перевірка даних не є точною наукою, і жоден сайт не дасть чавунної гарантії, що вони розкопали все, що є про вас. Але вони використовують новітні дослідницькі технології, тому користувачі можуть бути досить впевнені в своїх результатах. Оскільки ви зможете надати їм всю необхідну інформацію про себе, за цих обставин ви можете бути впевнені, що отримаєте точні та детальні результати з кожного з чотирьох рекомендованих сайтів:

1. Підтверджено

Наша рекомендація номер один – BeenVerified. Цей чудовий сайт пропонує одну з найбільш повних дослідницьких послуг. Ціни на них трохи вищі, ніж у деяких конкурентів, але вони все ще пропонують чудове співвідношення ціни та якості та надзвичайно надійне загальне обслуговування.

BeenVerified має дворівневу структуру оплати. За базовою швидкістю вони будуть шукати багато різних джерел інформації, включаючи фінансові записи, звіти про майно, дані соціальних мереж, дані про судимості, історію адрес та багато іншого. Якщо ви не проти заплатити трохи більше, їхній преміальний сервіс заглибиться ще глибше та підготує остаточний звіт, який є одним із найдокладніших, з якими ми стикалися.

  Як розблокувати дзвінки в Месенджері в ОАЕ та Дубаї

Який би пакет ви не вибрали, ці звіти мають гарний дизайн, легко читаються та надзвичайно детальні. Ви можете отримати доступ до цього звіту та інших деталей на їх вражаючій онлайновій інформаційній панелі. Вони також мають чудові мобільні додатки, доступні як для пристроїв iOS, так і для Android. Нарешті, служба підтримки клієнтів BeenVerified просто одна з найкращих. Він відкритий сім днів на тиждень протягом тривалого часу щодня, і доступ до нього можна отримати за допомогою електронної пошти або телефону. Він завершує пакет BeenVerified, який, на нашу думку, є найкращим на даний момент.

2. CheckMate

Ще один чудовий сайт, який варто спробувати, — це Instant CheckMate. Вони також використовують дворівневу структуру ціноутворення і, хоча це і не найдешевший сайт, все ж забезпечує чудове співвідношення ціни і якості. За свою основну плату Checkmate може вникати в такі деталі, як судимість, документи про шлюб і розлучення, розширена родина, близькі друзі та знайомі, історія адрес та будь-яка інформація на сайтах соціальних мереж. Якщо вам потрібна детальніша інформація, ви можете перейти до їх преміум-сервісу для таких речей, як фінансова історія, судові записи, водійські права та посвідчення на зброю.

CheckMate пропонує добре розроблену онлайн-панель і чудову службу підтримки клієнтів, яка доступна 24 години на добу. Наразі вони пропонують лише додаток для Android, що шкода. Сподіваємося, у розробці програма для iOS. Але їхні остаточні звіти легко читаються, дуже докладні та добре викладені, а це означає, що якщо вони ідентифікують картку медичної марихуани, ви про це дізнаєтесь.

3. Правдошукач

Truthfinder стверджує, що шукає мільйони публічних записів, тому якщо докази вашої медичної картки з марихуаною є загальнодоступними, жоден сайт не має кращих шансів знайти їх, ніж вони. Для основного пошуку вони будуть шукати такі речі, як поточні та попередні адреси, кримінальні та судові записи, записи водіїв, особисту інформацію та інформацію про відомих родичів і друзів. За вищою ціною Truthfiner також розкриє такі речі, як історія вашої освіти, записи виборців, зброю та інші ліцензії.

Truthfinder також стверджує, що керує унікальною службою глибоких веб-досліджень, яка шукає ще більше онлайн-ресурсів, щоб підмітити будь-яку відповідну інформацію, яка може бути про вас. На жаль, на даний момент Truthfinder пропонує лише програму для Android, хоча є чудова інформаційна панель, до якої ви можете отримати доступ на пристрої iOS. Їхні звіти також вражають, як і служба підтримки клієнтів, яка доступна 24/7. Як невеликий додатковий бонус, їхній номер також є на безкоштовному номері.

4. Інтеліус

Наш останній рекомендований сайт – Intelius. Вони пропонують одну з найширших послуг з перевірки інформації, яка доступна за дуже конкурентоспроможною ціною. Intelius виконала понад 50 мільйонів перевірок і може ефективно розкрити такі речі, як історія адрес, судимість, фінансова історія, майнові записи, історія освіти тощо.

Незважаючи на те, що Intelius використовує найновішу дослідницьку технологію, вони також зосереджують увагу на людському елементі у своїй роботі (наприклад, надсилають бігуна для пошуку в не оцифрованих судових записах, де це необхідно). Їхня онлайн-інформаційна панель акуратно оформлена та дуже легко переміщатися, а їхні звіти також мають чудову якість та легко відслідковуються. Intelius також пропонує спеціальні програми, доступні як для пристроїв Android, так і для iOS, і хоча їхня служба підтримки клієнтів не доступна цілодобово, вона працює в неробочий час і з нею можна зв’язатися електронною поштою, по телефону або за допомогою онлайнової служби вирішення проблем.

  Як додати метадані до треків Spotify

Як отримати картку медичної марихуани

У більшості штатів, де використання марихуани дозволено в медичних цілях, пацієнти все ще повинні отримати законний дозвіл від штату на її вживання. Щоб отримати це, вам спочатку доведеться звернутися до лікаря і попросити його порекомендувати препарат для лікування вже існуючого стану. Якщо вони вважають, що це допоможе вашому стану, вони можуть написати вам медичний рекомендаційний лист щодо марихуани.

З цим листом ви можете подати заявку до свого штату за медичною карткою марихуани. Держава розгляне вашу заяву і, якщо ваш рекомендаційний лист буде в порядку, вони, ймовірно, видадуть вам картку. Потім це можна використати для отримання медичної марихуани з ліцензованого державою диспансеру марихуани.

Як зберегти конфіденційність використання медичної марихуани

Хоча використання марихуани в медичних цілях є законним у 29 штатах, лише у двох штатах (Арізона і Делавер) діють закони, які забороняють роботодавцям звільняти або вживати інших негативних заходів щодо персоналу за використання медичної марихуани. В інших штатах закони про медичну марихуану не мають правового захисту, тому невідомо, що люди втрачають роботу, коли їх роботодавець дізнається. Тож не дивно, що так багато людей мовчать про своє використання.

Варто пам’ятати, що перевірка справ – це не єдиний спосіб, яким роботодавець може дізнатися про ваше вживання, і тому має розумно вжити деяких запобіжних заходів, якщо ви використовуєте медичну марихуану. По-перше, переконайтеся, що приватне використання означає приватне. Не публікуйте зображення чи коментарі в соціальних мережах про вживання марихуани, які могли б побачити ваш начальник або колеги. Навіть залишення доказів на тлі зображення може призвести до проблем. Також бажано не збирати медичну марихуану в амбулаторії поблизу вашого робочого місця. Імовірність того, що ваш начальник і колеги побачать вас, значно зменшується, якщо ви робите це з амбулаторії на іншому кінці міста. Єдине, чого ви не можете обійти, це тести на наркотики. Деякі роботодавці вирішують проводити випадкові тести на наркотики у своїх співробітників. І оскільки марихуана все ще є незаконною відповідно до федерального законодавства, вони мають право звільнити вас за провал такого тесту, навіть якщо ви використовуєте в медичних цілях і схвалено державою.

Висновок

Якщо вас турбує, чи з’явиться ваша медична картка з марихуаною при перевірці, сподіваюся, ця стаття трохи заспокоїла вас. Жодна перевірка не повинна виявити вашу картку, оскільки інформація захищена законодавством HIPPA. Якщо ви хочете бути абсолютно впевненими, що це так, вам слід перевірити себе на одному із рекомендованих нами сайтів.

Ви вживаєте медичну марихуану? Чи допомогла ця стаття пом’якшити будь-які занепокоєння щодо того, чи зможе роботодавець дізнатися про ваше використання? Чи пробували ви перевірити себе, щоб підтвердити, що ваша картка не з’явилася? Якими з рекомендованих нами сайтів для перевірки даних ви користувалися та як ви дізналися про це? Чи можете ви підтвердити, що ваша медична картка з марихуаною не відображалася у вашому остаточному звіті? Ми завжди вітаємо внесок і досвід усіх наших читачів, тому поділіться з нами своїми думками, використовуючи поле для коментарів нижче.