Чи замінить Counter-Strike 2 CSGO після випуску? відповів

| | 0 Comments| 9:55 PM
Categories:

Довгоочікувана гра Counter-Strike 2 вже не за горами, і багато гравців цікавляться, чи зможуть вони все ще грати в стару гру Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) після випуску Counter-Strike 2. Чи буде CS:GO видалено після запуску CS2? Ось усі подробиці про те, чи замінить Counter Strike 2 CSGO після випуску.

Майбутнє CS:GO після запуску Counter-Strike 2

У нас є підстави вважати, що Counter-Strike 2 «замінить стару гру», відому як CS:GO. Зараз у бета-версії CS2 файли гри знаходяться в папці встановлення CS:GO. Крім того, SteamDB містить список Counter-Strike 2 з ідентифікатором програми – 2279720, але вона існує в батьківській програмі з ідентифікатором 730, яка призначена для CS:GO.

Отже, під час бета-тестування обмежений тест Counter-Strike 2 існував у CS:GO. Коли я отримав доступ до бета-версії CS2, програма Steam щоразу запитувала мене, чи хочу я запустити Counter-Strike 2 чи старішу гру, підтверджуючи існування обох ігор в одній папці. Крім того, Valve вже підтвердила деякі особливості Counter-Strike 2, які вказують на те, що CS2 замінить CS:GO під час запуску нової гри.

Коли було оголошено про обмежений тест CS2, Valve сказав, що ви «берете весь свій інвентар CS:GO із собою в Counter-Strike 2». Крім того, розробники зазначили, що кожен предмет CS:GO, який гравець зібрав і використовував протягом багатьох років, «отримає вигоду від освітлення та матеріалів Source 2».

  Як налаштувати яскравість екрана на вашому iPhone або iPad

Крім того, розробники підтвердили, що стандартні моделі зброї з CS:GO будуть оновлені моделями з високою роздільною здатністю. Оскільки у мене є бета-версія CS2, нижче можна знайти сторінку з інвентарем. Як ви можете бачити тут, багато моїх попередніх предметів інвентарю, включаючи медаль за службу 2015 (видана сім років тому), є в моєму інвентарі Counter-Strike 2.

Крім того, Counter-Strike 2 використовує багато тих самих ресурсів зі старішої гри. Так, у новій грі є нові та вдосконалені карти. Але є також карти, які просто отримали оновлення освітлення та графіки Source 2, а текстури виглядають так само, як у Global Offensive. Ці карти виглядають подібно до старішої гри, тільки на двигуні Source 2. Все це вказує на те, що Counter-Strike 2 замінить CS:GO.

Чи зможете ви грати в CSGO після виходу Counter-Strike 2?

Чи буде можливість грати в Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) після запуску CS2? Що ж, відповідь НІ. Ви більше не можете завантажити CS:GO зі Steam. Після запуск Counter-Strike 2, ось що офіційно Склад Counter-Strike виглядає, коли ви шукаєте його в магазині Steam. На зображенні нижче ви можете побачити, що CS2 замінює CSGO у лінійці CS. Крім того, посилання на магазин CS:GO тепер переспрямовує на список Counter-Strike 2, таким чином підтверджуючи, що гру було замінено.

  Яке найкраще рішення безпеки?

Люди використовували неофіційні версії движка Dota 2 Source 1 (завантажуються на розсуд користувача). Dota 2 також отримала Source 2 оновлення двигуна, як щойно Counter Strike 2. І багато хто використовував цю неофіційну Dota 2 (старішу версію Source 1), щоб відтворити старіші демоверсії справді старих турнірів The International, які проводилися в еру Source 1. Отже, щоб переглянути демонстраційні версії GOTV у Counter Strike 2 для старих турнірів, можна застосувати подібний обхідний шлях. Майте на увазі, що Valve, здається, більше офіційно не поширює файли CSGO.

Після гри в CSGO понад 2000 годин і понад 500 перемог у змаганнях я теж буду сумувати за грою!

Valve офіційно перейшла в Counter-Strike 2. Старіші активи (включно з інвентарем) зі старішої гри будуть використані в новій. В Інтернеті може бути доступна неофіційна версія CS:GO. Але ви не зможете грати в неї онлайн, якщо не існує серверів Valve або сторонніх виробників. І навіть якщо так, ми рекомендуємо відмовитися від цього через зловмисне програмне забезпечення та інші проблеми безпеки.

  Завантажуйте файли та переглядайте прогрес без браузера за допомогою програми для завантаження файлів

Попередні ігри Counter-Strike існують, в тому числі Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Source, і більше. Але оскільки Valve мала таку величезну економію в CS:GO, найкращим рішенням був перейти до нової гри.

Якщо Valve випустить застарілу версію CS:GO в іншому списку магазину Steam, ми оновимо цей розділ. Один із підтверджених способів продовжувати грати в CS:GO — грати в неї на старіших консолях. Так, ця гра справді вийшла на PS3 та Xbox 360. Цю версію давно не оновлювали. Якщо у вас є ці ігрові консолі та на них встановлено CS:GO, технічно Valve не може заборонити вам грати в CSGO. Можливо, є спосіб використати оригінальний DVD для CS:GO (версія для ПК), щоб зіграти також у старішу гру.

З огляду на все це, гравці точно сумуватимуть за культовою епохою Counter-Strike: Global Offensive. Що ви думаєте про CS2? Ви хочете, щоб Valve надала гравцям доступ до CS:GO? Дайте нам знати в коментарях нижче.