Чи законне IPTV у Сполучених Штатах та Індії?

Categories:

IPTV – це телевізійна послуга, яка надається вам без будь-якого кабельного чи супутникового з’єднання. IPTV — це нова технологія, і все більше телекомунікаційних компаній вирішують надавати своїм користувачам послуги IPTV. Послуги IPTV надають вам можливість переглядати улюблені телевізійні програми, не дотримуючись розкладу програм. Оскільки це нова технологія, багато користувачів не знають про послуги IPTV. У цьому посібнику ми обговоримо, що таке IPTV і які послуги вам доступні. Ми також пояснимо, чи є IPTV законним у США та Індії та чи безпечно використовувати IPTV для перегляду ТБ.

Чи законне IPTV у Сполучених Штатах та Індії?

Чи є IPTV законним, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке послуга IPTV?

IPTV – це скорочення від Internet Protocol Television. Спочатку IPTV може здатися незнайомим терміном, але це одна з найбільш часто використовуваних послуг Інтернету. Будь-яку телевізійну послугу, яку ви отримуєте в Інтернеті, можна вважати послугою IPTV. Це означає, що якщо ви підключаєтеся до телевізійної служби за допомогою IP-адреси, а не за допомогою кабельного з’єднання, послуга називається послугою IPTV. Тут IP (Інтернет-протокол) — це протокол зв’язку, який забезпечує роботу Інтернету. Таким чином, простими словами, IPTV – це телевізор, який використовує IP для телепередачі замість традиційних методів, таких як супутникове чи кабельне телебачення.

Загалом IPTV також можна назвати послугою відео на вимогу. Як правило, служби IPTV повинні отримати ліцензійні дозволи на розповсюдження телевізійного контенту. Існують також сотні незаконних послуг IPTV; пізніше ми також обговоримо, як працює незаконне IPTV? Послуги IPTV дуже популярні завдяки їх легкому доступу та різноманітним іншим функціям. Оскільки IPTV не має фіксованого розкладу шоу, як звичайне телебачення в прямому ефірі, легко стежити за улюбленими програмами. Далі в цьому посібнику ми обговоримо, чи є IPTV законним у США.

Що таке послуги IPTV в Індії?

Тепер, коли ми знаємо, що таке IPTV, давайте обговоримо, які послуги IPTV доступні в Індії. Багатьом людям незрозуміло, чи законне IPTV в Індії. Відповідь – так, це законне в Індії. IPTV — це нова технологія, популярність якої постійно зростає. Багато разів користувачі можуть поставити під сумнів законність IPTV і питання, чи безпечно користуватися IPTV? Узаконіть послуги IPTV, які безпечні у використанні та надають ліцензований контент. IPTV було легалізовано в багатьох країнах, включаючи Індію, і існують різні легальні постачальники послуг IPTV. Нижче наведено деякі з найнадійніших провайдерів IPTV в Індії.

 • IPTV від MTNL: MTNL став першим провайдером IPTV в Індії. MTNL iControl IPTV — це послуга, за допомогою якої клієнти MTNL можуть планувати та налаштовувати свій досвід перегляду телебачення. Однією з ключових особливостей цієї послуги є Time Shift, яка дозволяє споживачам транслювати телешоу в будь-який час. MTNL IPTV коштуватиме вам від 274 до 324 рупій на місяць, залежно від вибраних планів. Вам також доведеться заплатити 500 рупій як реєстраційний збір.

 • IPTV від BSNL: The BSNL Послуги IPTV також доступні в деяких частинах Індії. Вперше запущений у штаті Керала, сервіс включає 160 безкоштовних каналів (FTA) і 163 канали з оплатою за перегляд (PPV), які також включають канали HD. BSNL IPTV дозволяє клієнтам вибрати пакет, який їм найкраще підходить. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як працює незаконне IPTV.

 • IPTV від Bharti Airtel: Bharti Airtel є однією з провідних телекомунікаційних компаній в Індії. Airtel Xstream Android box — це провайдер IPTV для користувачів Airtel. Якщо ви не впевнені, чи законне IPTV в Індії, Bharti Airtel IPTV є одним із найбільш надійних постачальників послуг в Індії. За допомогою приставки Airtel Xstream Android ви навіть можете перетворити свій стандартний телевізор на смарт-телевізор. Ціна на приставку Airtel Xstream починається від 150 рупій.

Що таке послуги IPTV у США?

Якщо ви не впевнені, чи є IPTV законним у США, відповідь полягає в тому, що послуги IPTV є законними в Сполучених Штатах, однак багато людей все ще не знають, що таке IPTV і як користуватися цією послугою. Якщо вам цікаво, чи безпечно використовувати IPTV, доступні різні законні послуги IPTV, і люди можуть підписатися на перегляд улюблених телешоу, коли захочуть. Нижче наведено деякі з найвідоміших послуг IPTV у Сполучених Штатах.

 • TrendsNET: TrendsNET є одним із найвідоміших провайдерів IPTV у Сполучених Штатах. Послуга дозволяє вибрати тижневу пробну версію за 4,99 дол. США, перш ніж повністю її використовувати. Після завершення безкоштовної пробної версії ви можете вибрати пакет на свій смак; стандартний пакет починається від $15,99 на місяць.

 • Tribe IPTV: понад 7300 каналів, Плем’я IPTV є одним із провідних провайдерів IPTV у США. Послугу можна отримати з будь-якого пристрою Android, Amazon Firestick або Roku TV. Місячна підписка на TrendsNet коштуватиме лише 10 доларів США.

 • Xtream HD IPTV: З Xtream HD IPTV, ви можете дивитися пряме телебачення, фільми та веб-серіали на пристроях Android і IPTV. Послуга доступна в США, Канаді та деяких інших країнах Європи. Ви можете отримати місячну підписку всього за $15,99. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як працює незаконне IPTV?

 • Necro: Якщо ви не впевнені, чи законне IPTV у США, Necro IPTV може бути правильним вибором для вас. Necro є одним із найкращих сервісів IPTV у США, доступний для пристроїв Windows, Android і Fire TV Stick. Якщо вам цікаво, чи безпечно використовувати IPTV, Necro є однією з найбезпечніших послуг IPTV. З Necro ви отримуєте понад 2000 каналів у прямому ефірі. Вартість підписки на місяць починається від 9,99 доларів США. Ви також можете отримати 24-годинну пробну версію всього за $0,99.

 • Тенденції IPTV: Тенденції IPTV доступний у США, Канаді, Великій Британії та інших європейських країнах, а послуги доступні за 50,99 доларів США. Ви також можете обрати триденну пробну версію за 2,99 доларів США.

Тому, якщо ви не впевнені, що таке та як використовувати послуги IPTV у США, ви можете вибрати будь-яку з перерахованих вище служб, щоб насолоджуватися телешоу, фільмами та контентом за запитом.

Що таке незаконні послуги IPTV?

Тепер, коли ми знаємо відповідь на питання, чи є IPTV законним в Індії та США, давайте обговоримо, що таке нелегальне IPTV і як воно працює. Оскільки доступні сотні послуг IPTV, може бути важко перевірити, чи є постачальник законним чи ні. Однак ви можете переглянути деякі ключові моменти, щоб визначити, чи можна довіряти певному постачальнику IPTV. Якщо вам цікаво, як працює нелегальне IPTV, ви можете ознайомитися з наведеними нижче ключовими моментами, щоб визначити нелегальну послугу IPTV.

 • Якщо послуга IPTV розміщена за межами вашої країни, це може бути червоним прапором.
 • Якщо провайдер розповсюджує телешоу та фільми без належних дозволів та ліцензій.
 • Якщо провайдер IPTV пропонує вам телевізійні канали, недоступні у вашій країні, велика ймовірність того, що це шахрайство.
 • Якщо інформація про постачальника уривчаста та суперечлива, це є хорошою ознакою того, що постачальник є незаконним.
 • Якщо провайдер IPTV обіцяє дуже вигідну угоду з безкоштовними послугами або низькими цінами, це може бути незаконним.
 • Якщо провайдер IPTV просить вас використовувати VPN для потокового передавання, це може бути тому, що вони незаконні.
 • Якщо провайдер IPTV просить вас оплатити невідстежуваним способом оплати, наприклад криптовалютою, велика ймовірність того, що це незаконно.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу отримати IPTV?

Відповідь Ви можете зв’язатися з постачальником IPTV, щоб отримати послугу IPTV для свого телевізора. Однак будьте уважні при виборі послуги, оскільки нелегальних також може бути багато.

Q2. Чи незаконно використовувати IPTV?

Відповідь Ні, ліцензовані та зареєстровані послуги IPTV не є незаконними та часто мають дозвіл на розповсюдження телевізійного контенту.

Q3. Як дізнатися, чи послуга IPTV не є незаконною?

Відповідь Ви можете шукати різні ознаки служби IPTV, щоб визначити, чи є вона законною чи ні. Ви можете перевірити, чи мають вони ліцензію чи ні, і чи мають вони відстежуваний режим оплати чи ні.

Q4. Чи можу я отримати IPTV в Індії?

Відповідь Так, в Індії існують різні законні та законні служби IPTV, якими ви можете будь-коли насолоджуватися улюбленими шоу.

Q5. Чи можу я отримати IPTV у США?

Відповідь Так, у США існують сотні легальних послуг IPTV. Ви можете підписатися на ці послуги, щоб отримати телевізійні послуги за запитом.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли зрозуміти, чи є IPTV законним чи ні. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.

  Вирішіть проблему Killing Floor 2 Waiting for Players