Чи дізнаються вони, якщо ви шукаєте когось в Instagram?

Categories:

Instagram, безсумнівно, зайняв багато інших соціальних програм завдяки своєму блискучому багатоцільовому використанню, яке також подобається найбільше. Це засіб спілкування людей і платформа для розміщення фотографій і відео. Як і будь-який інший додаток, наприклад, Facebook, ви можете завантажувати, редагувати та видаляти свої зображення. Ви також можете шукати та спілкуватися з іншими користувачами IG на цій платформі. Якщо ви хочете дізнатися, як знайти когось в Instagram, залишайтеся з нами до кінця цієї статті. Ми допоможемо вам зрозуміти, якщо ви шукаєте когось в Instagram, чи дізнаються вони, і чи може хтось сказати, якщо ви шукаєте їх в Instagram. Крім того, ви дізнаєтеся, як шукати когось в Instagram лише за зображеннями. Отже, давайте зануримося прямо!

Чи дізнаються вони, якщо ви шукаєте когось в Instagram?

Далі в цій статті ви дізнаєтеся, чи дізнаються вони, якщо ви шукаєте когось в Instagram. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Хтось може сказати, якщо ви шукаєте їх в Instagram?

Ні, Instagram не дозволяє користувачам бачити, хто переглядає їхній профіль. Вони дізнаються лише про те, що ви прокоментуєте чи вподобаєте їхній пост. Ви навіть не можете використовувати програми сторонніх розробників, щоб побачити користувачів, які відвідують ваш профіль.

  Чи можете ви приховати, на кого підписалися в Instagram?

Якщо ви шукаєте когось в Instagram, вони дізнаються?

Ні, вони не дізнаються, доки вам не сподобається їхній пост або ви прокоментуєте його пост.

Як знайти когось в Instagram без облікового запису?

Ви можете знайти когось в Instagram без облікового запису, але заковика тут полягає в тому, що вам потрібно знати ім’я профілю або ім’я користувача, щоб побачити їх. Ось кроки, які допоможуть вам знайти когось в Instagram без облікового запису.

Спосіб 1: Пошук за іменем і прізвищем

Ви можете здійснювати пошук, ввівши ім’я та прізвище людини в рядок пошуку в додатку Instagram. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Instagram на своєму Android або iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки Пошук на нижній панелі.

3. Введіть Ім’я та Прізвище в рядок пошуку.

4. Торкніться потрібного профілю в результатах, щоб знайти людину, яку ви шукаєте.

Спосіб 2: Пошук за іменем користувача

Найпростіший і один із найпоширеніших способів знайти когось в Instagram – це просто пошук за ім’ям користувача. Виконайте наведені нижче дії, щоб виконати пошук в обліковому записі Instagram за іменем користувача.

1. Запустіть програму Instagram і торкніться вкладки «Пошук».

3. У рядку пошуку введіть ім’я користувача, якого ви шукаєте.

Тепер результат буде відображено відповідно до вашого пошуку, тепер ви можете прокрутити сторінку Instagram вниз, щоб переглянути людей. І це можна зробити, не знаючи нікого, оскільки ви знаєте відповідь на те, якщо ви шукаєте когось в Instagram, вони знають чи ні.

Спосіб 3: Використання веб-сайту Imginn

1. Відвідайте Офіційний сайт Imginn у вашому браузері.

2. У рядку пошуку введіть ім’я людини, яку ви шукаєте, і натисніть клавішу Enter.

3. Вам буде показано список результатів, за допомогою якого вам потрібно буде знайти потрібну особу/профіль, яку ви шукаєте.

  Виправте помилку входу в обліковий запис Instagram

4. Натисніть на зображення профілю, щоб переглянути профіль і будь-яке зображення.

Як знайти когось в Instagram, не знаючи його імені?

Якщо ви не знаєте імені людини чи імені користувача, але хочете знайти її в Instagram, є багато різних способів знайти її. Ви можете шукати їх за місцем розташування та фотографіями, що можливо через додаток Instagram.

Примітка. Майте на увазі, що цей метод працює лише тоді, коли користувач завантажив фотографію, пов’язану з місцем, де він перебуває, і також позначив це місце на ній, без цього цей метод не працюватиме.

1. Відкрийте програму Instagram.

2. Натисніть на Вкладка пошуку у нижній частині екрана.

3. Тепер введіть місто, країну та назву вулиці людини, яку ви шукаєте.

4. Тепер виберіть вкладку Місця та прокрутіть дописи, у яких згадується потрібне місце.

5. Знайдіть фотографію, ідентичну людині, яку ви знаєте.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи дізнаються вони, якщо ви шукаєте когось в Instagram.

Як знайти когось в Instagram лише за фотографією?

Знайти когось в Instagram лише за фотографією складно, якщо обліковий запис, який ви шукаєте, приватний. Ви можете знайти публічний обліковий запис в Instagram. Ось кроки, щоб знайти когось в Instagram лише за фотографією.

1. Відвідайте Сторінка пошуку Google у вашому браузері.

2. Клацніть піктограму камери.

3А. Тепер завантажте потрібне зображення.

3B. Або введіть URL-адресу зображення та натисніть «Пошук».

Навчившись завантажувати його, ви отримуєте ім’я людини під фотографією, і після отримання імені ви можете просто додати Instagram після його імені. Тепер ви отримаєте ідентифікатор особи в Instagram.

Як знайти Instagram незнайомця?

Ви можете знайти Instagram будь-якого незнайомця за його іменем і прізвищем, іменем користувача IG, місцезнаходженням і фотографією. Ви можете прочитати та застосувати методи, згадані вище в цій статті, щоб швидко навчитися цьому.

  Як дізнатися, чи хтось прочитав ваше повідомлення в Instagram

Що можна зробити, щоб вас не спіймали?

Тепер, коли ми знаємо, що якщо ви шукаєте когось в Instagram, чи дізнаються вони, давайте подивимося, що ви можете робити, щоб вас не спіймали. Як обговорювалося раніше в статті, якщо ви шукаєте когось в Instagram, вони не дізнаються про це безпосередньо, доки ви не прокоментували їхні публікації або не поставили їм лайк. Instagram не дозволяє користувачам знати, хто відвідував їхній профіль з обліковим записом Instagram або без нього.

Чого вам слід уникати?

Після того, як ви розвіяли сумніви, наприклад, якщо ви шукаєте когось в Instagram, чи він дізнається, давайте подивимося, чого вам слід уникати. Вам слід уникати коментарів до публікацій профілю, який ви переглядаєте, а також протистояти бажанню поставити лайк. Використовуючи це, ви можете уникнути того, щоб вас спіймали.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, чи дізнаються вони, якщо ви шукаєте когось в Instagram. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.