Чи впаде ціна на PlayStation 5 через дефіцит PS5?

| | 0 Comments| 1:03 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Консолі PS5 тепер широко доступні, що поклало край глобальному дефіциту, спричиненому браком чіпів і скальперами.
  • Магазини можуть знизити ціни, щоб конкурувати один з одним, але економія для геймерів, ймовірно, буде мінімальною.
  • Представлення моделі PS5 «Slim» з вищою ціною свідчить про те, що ціни навряд чи скоро впадуть.

Глобальний дефіцит PS5 нарешті закінчився. Але зараз у всіх на вустах питання: чи призведе це до зниження цін на PlayStation 5?

Життєвий цикл PS5 почався невдало, завдавши серйозного удару як через глобальний дефіцит мікросхем, так і через те, що скальпери купували та перепродували консолі за неймовірними цінами. І хоча це не вплинуло на здатність Sony продавати консолі PS5 і заробляти гроші, геймерів це розчарувало.

Отже, тепер, коли дефіцит PS5 закінчився, чи можемо ми побачити падіння цін?

Консолей PS5 зараз у великій кількості

Новина про те, що дефіцит PS5 офіційно закінчився, надійшла від президента Sony Джима Райана під час прес-конференція на CES 2023.

  Як створити та використовувати теги Microsoft Teams

Оскільки PS5 у великій кількості по всьому світу, нарешті настав час попрощатися з PS4 і прийняти консоль нового покоління від Sony. Це означає, що практично в будь-якому ігровому магазині є здорова полиця з консолями PS5, з якої геймери можуть вибрати.

Магазинам, можливо, доведеться знизити ціни, щоб бути конкурентоспроможними

Оскільки консолі PS5 стануть доступними у більшій кількості місць, окремі магазини, швидше за все, знижуватимуть ціни, щоб конкурувати один з одним. Хоча знижки можуть бути невеликими, магазини мають певний простір для коливань між собівартістю та рекомендованою роздрібною ціною, який вони можуть використати, щоб запропонувати геймерам невелику знижку без збитків.

Однак проблема полягає в тому, що більшість грошей в іграх заробляється на розширених гарантіях та іграх, а не на самих консолях, тому будь-яка економія буде мінімальною.

Однак PS5 Slim може підтримувати високі ціни

Лише через кілька місяців після оголошення, яке ознаменувало кінець дефіциту PS5, допис від 10 жовтня 2023 року на Блог PlayStation принесло ще одне захоплююче оголошення — презентацію нових (тонших) моделей PS5.

  Як зробити ландшафт лише на одній сторінці в Word

Автор зображення: Sony

PS5 “Slim” має кілька основних відмінностей, зокрема тоншу раму, знімний дисковод і високу ціну. Враховуючи анонс абсолютно нової, дорожчої моделі PS5, здається малоймовірним, що геймери можуть очікувати зниження цін найближчим часом.

Ціни на PS5 дійсно зросли за останні роки

Замість того, щоб PS5 ставала дешевшою та доступнішою для геймерів через роки після випуску, у серпні 2022 року Sony оголосила в публікації на Блог PlayStation що вартість консолей PS5, які продаються в Європі, Великій Британії, Японії, Китаї, Австралії, Мексиці та Канаді, фактично зростає. Змінюється тенденція, яку ми спостерігали з попередніми поколіннями консолей, де обладнання з часом значно подешевшало.

Це підвищення цін стало прямим результатом глобальної економічної ситуації, яка впливає на Sony, а також на решту світу. Незважаючи на те, що США вдалося залишитися осторонь лінії вогню цих стрибків цін на PS5, інфляція та криза вартості життя вирують, що робить зміни Sony, які знизили ціни на PS5 так швидко після їх підвищення, малоймовірними.

  Очистіть список останніх файлів у програмах MS Office

Геймерам не варто затамувати подих через падіння цін на PS5

Хоча магазини можуть мати можливість знижувати ціни на свої консолі PS5, щоб залишатися конкурентоспроможними, вони не матимуть можливості запропонувати будь-яку значну економію, якщо Sony не зробить це з офіційним зниженням рекомендованої ціни.

Автор зображення: Walmart

Пропонувати пакети консолей та ігор було б безпечнішим і передбачуванішим кроком для Sony. Для PS5 це не чуже: на момент написання статті були доступні пакети Horizon Forbidden West і Marvel’s Spider-Man 2.

Хоча не було жодного підтвердження щодо консолі PS5 та комплекту ігор зі значно зниженою ціною, ідея про те, що Sony запропонує гру, щоб підсолодити угоду, є більш реалістичним очікуванням, ніж окреме зниження ціни на саму консоль.

Сага про PS5 продовжується крок за кроком

Хоча ми всі хотіли б мати велику пропозицію консолей PS5 І водночас зниження цін, схоже, що перше – це все, про що ми зараз можемо попросити.