Чи водонепроникний годинник Samsung Galaxy Watch?

| | 0 Comments| 4:15 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Усі моделі Galaxy Watch можуть певною мірою протистояти воді, але вони не є водонепроникними.
  • Носиві пристрої Samsung підходять для плавання на мілководді та для занять з низьким навантаженням, але не для інтенсивних водних видів спорту.
  • Ви повинні активувати режим Water Lock перед тим, як плавати з Galaxy Watch, і очистити його прісною водою, коли закінчите.

Люди очікують, що сучасні розумні годинники витримають дощ і випадкові падіння в басейні. Якщо ви купуєте Galaxy Watch і цікавитесь, чи вони водонепроникні, ми тут, щоб пояснити, як смарт-годинник Samsung витримує рідину.

Ваш Galaxy Watch водостійкий, а не водонепроникний

Samsung

Спочатку давайте роз’яснимо найпоширенішу помилку. Усі моделі Samsung Galaxy Watch є водостійкими, а не водонепроникними. Але яка різниця між водостійкими та водонепроникними пристроями, запитаєте ви? Водостійкість означає, як довго та на яку глибину ваш годинник може бути занурений у воду. З іншого боку, водонепроникний означає, що він непроникний для води.

  Найкращі віртуальні платіжні картки для афілійованого маркетингу

Тож наскільки водонепроникними є годинник Samsung Galaxy Watch? Усі моделі мають клас захисту IP68, що вказує на ступінь захисту від твердих предметів і рідин. Цифра 6 у стандарті IP68 вказує на пилонепроникність, тоді як цифра 8 означає, що вона може витримувати занурення у воду на 30 хвилин на максимальну глибину 1,5 метра.

Усі варіанти Galaxy Watch також мають водостійкість 5 ATM (атмосфери). Це означає, що він може витримувати тиск води, еквівалентний глибині 50 метрів (або 164 футів) протягом 10 хвилин. Однак цей рейтинг стосується стоячої та нерухомої води, а не високого тиску чи руху під водою.

Чи безпечно плавати з Galaxy Watch?

Тепер, коли ви знаєте, що Galaxy Watch є водостійкими, а не водонепроникними, ви можете задуматися, чи можна плавати з носієм Samsung.

Абсолютно. Годинник підходить для плавання на мілководді та для занять з незначними навантаженнями. Це включає плавання, рекреаційне плавання та навіть підводне плавання. Однак вам слід уникати водних видів спорту високої інтенсивності, таких як дайвінг, серфінг або катання на водних лижах. Ці дії виходять за межі водонепроникності та можуть пошкодити ваш годинник.

  Як вимкнути iMessages на Mac

Хоча оригінальний годинник Galaxy Watch, випущений у 2018 році, має захист від води IP68, він не підходить для використання в басейнах або морській воді.

Поради під час плавання з годинником Samsung Galaxy

Тепер, коли ви знаєте, для яких водних розваг підходить ваш Galaxy Watch, і знаєте про його водонепроникність, ось кілька порад, якщо ви хочете плавати, не пошкоджуючи носіння:

  • Залишайтеся на мілководді: ваш годинник розроблений, щоб протистояти воді на глибині до 50 метрів. Однак бажано залишатися на мілководді з низьким тиском. Якщо вода занадто глибока, тиск може перевищити межі водонепроникності та спричинити пошкодження.
  • Увімкніть режим Water Lock: перед зануренням увімкніть режим Water Lock. Ця функція запобігає реакції вашого годинника на краплі води або випадкові дотики. Щоб активувати його, проведіть пальцем вниз, щоб відкрити панель швидких налаштувань, і торкніться значка краплі води. Закінчивши плавати, натисніть і утримуйте кнопку Home, щоб вимкнути блокування води.
  • Уникайте занять високою інтенсивністю: як згадувалося раніше, водні види спорту, окрім простого плавання, не підходять для вашого Galaxy Watch. Це пояснюється тим, що тиск води, який чинить на годинник під час таких дій, може перевищувати тиск негазованої води на рекомендованих глибинах для рівня водонепроникності вашого пристрою. Зніміть годинник перед тим, як кататися на водних лижах або серфінгу.
  • Почистіть годинник після купання: солона вода, хлор та інші хімічні речовини, які містяться в басейнах або морській воді, можуть пошкодити водонепроникну пломбу на годиннику. Використовуйте прісну воду, щоб очистити його після купання.
  • Уникайте використання годинника в гідромасажних ваннах або саунах: тепло і пара в гідромасажних ваннах або саунах також можуть пошкодити ущільнювач, який запобігає проникненню води. Якщо годинник стає занадто гарячим, компоненти всередині можуть розширитися, що призведе до руйнування водонепроникного ущільнення.
  Чи варто наймати віддаленого розробника чи ні?

Galaxy Watch — це фітнес-трекер і телефонний компаньйон у будь-який момент, навіть під час плавання. Завдяки водонепроникності та таким функціям, як режим Water Lock, це ідеальний вибір для водних видів діяльності. Якщо ви плануєте придбати Galaxy Watch, тепер ви знаєте, який вплив води допустимо, а що занадто.