Чи виправляє Best Buy консолі Wii?

Nintendo є творцем і розповсюджувачем Wii, домашнього пристрою для відеоігор. 19 листопада 2006 року став доступним для покупки. Це шоста видатна домашня відеоігрова система Nintendo. Wii була першою домашньою консоллю Nintendo, яка нативно дозволяла доступ до Інтернету. Він також підтримував цифрові ігри та розповсюдження медіа через Wii Shop Channel і онлайн-ігри. Wii також дозволяє бездротову мережу з портативною платформою Nintendo DS для кількох ігор. Зворотна сумісність GameCube повністю підтримувалася першими моделями Wii. Два менш дорогих варіанти Wii були створені пізніше за час існування консолі. Best Buy гарантує встановлення або ремонт сотень продуктів незалежно від того, де ви їх придбали. Якщо ви шукаєте поради про те ж саме, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, чи краще купувати консолі Wii для ремонту та скільки коштує ремонт консолі Wii. Крім того, ви дізнаєтесь, скільки коштує Best Buy Geek Squad Charge і чи uBreakiFix виправляє Wiis.

Чи виправляє Best Buy консолі Wii?

У цій статті ви дізнаєтесь, чи виправляє Best Buy консолі Wii. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи виправляє Best Buy консолі Wii?

Так, Best Buy виправляє консолі Wii. Best Buy продає та ремонтує тисячі електроніки.

Що ви можете зробити зі своєю старою консоллю Wii?

Ви можете робити різні речі зі своєю старою консоллю Wii, зокрема:

 • Встановіть програмне забезпечення та ігри Wii Homebrew: встановлення додаткового програмного забезпечення є однією з основних функцій Homebrew. До списку доступних назв включено різноманітні ігри. Деякі з них є абсолютно новими роботами, а інші є адаптаціями ігор з відкритим вихідним кодом інших платформ.

 • Створюйте власні оригінальні онлайн-ігри: ви можете розробляти своє програмне забезпечення; вам не потрібно покладатися на те, що вже зроблено спільнотою. У Homebrew (HBC) є значний вибір розробників, і кожен може створити власного, щоб поділитися ним.

 • Перетворіть свою стару консоль Wii на дитячий медіа-центр: на відміну від вашого ПК, який, ймовірно, не є постійно підключеним до телевізора, ваша Wii є таким. WiiMC можна використовувати замість нього, оскільки для Wii більше немає програм медіацентру.

 • Використовуйте свою Wii для відтворення DVD-дисків: Ви також можете транслювати DVD-диски на своїй Nintendo Wii, якщо встановлено WiiMC. На нових Wiis це не працюватиме, але якщо ви придбали попередню модель, у вас уже є DVD-програвач.

 • WiiVNC дозволяє керувати своїм ПК: одним із найпростіших методів керування комп’ютером з іншого є використання VNC. Якщо на вашій Wii завантажено канал Homebrew, ви також можете використовувати його там. Це не лише для ПК.

 • Використовуйте функцію будильника на Wii: Ви навіть можете розпочати вихідний зі старої Nintendo Wii. Завдяки домашньому проекту Strobe Alarm Clock ви можете запускати годинник у повноекранному режимі. Просто майте на увазі, щоб Wii і дисплей були ввімкненими, коли лягаєте спати.

 • Використовуйте Wii-Linux, щоб перетворити Wii на ПК: Wii можна використовувати як ПК, що є чудовим додатковим способом отримати переваги від функції HBC. Щоб запускати PowerPC-сумісні програми Linux, Wii-Linux можна встановити через канал Homebrew.

 • Встановіть сервер Minecraft на стару Wii: ваша стара Wii може працювати з Linux і працювати як сервер Minecraft.

Що робити, якщо Wii не читає диски?

Ігри, створені для системи Wii, можна грати на консолях Wii та Wii mini. Wii не може відтворювати диски, створені для інших ігрових консолей, або інші медіаформати (DVD, Blu-ray). На ігрових дисках використовується регіональне кодування. Диск з грою, який ви використовуєте, не працюватиме на вашій Wii, якщо він створений для іншого регіону, ніж ваша консоль.

Ось що ви можете зробити, якщо ваша Wii не читає диски:

 • Якщо диск з проблемою все ще знаходиться в приводі, вийміть його.
 • Вимкніть систему та переконайтеся, що вона встановлена ​​належним чином.

 • Вимкніть Wii на 30 секунд, а потім увімкніть його знову.

 • Вставте диск. Переконайтеся, що ви правильно вставляєте його.

Якщо це не допомогло, перевірте диск візуально. Очистіть диски, якщо вони забруднені або пошкоджені. Іноді диск, який виглядає пошкодженим, але лише забрудненим, слід почистити. Якщо це не допомогло, замініть ігровий диск.

Чи можна відремонтувати консолі Wii?

Так, консолі Wii можна ремонтувати. Якщо усунення несправностей не допомагає вирішити вашу проблему, Nintendo пропонує швидкі та практичні варіанти ремонту.

Скільки коштує ремонт консолі Wii?

Тепер, коли ви знаєте, що консолі Wii можна ремонтувати, давайте подивимося, скільки коштує ремонт консолі Wii. Залежно від проблеми з консоллю вартість ремонту консолі Wii може відрізнятися. Вартість звичайного ремонту, як-от усунення несправностей системи Nintendo Wii, заміна лазера Nintendo Wii, очищення системи Wii і чорний екран, може варіюватися від 19 до 69 доларів США.

Чи виправляє Best Buy консолі Wii?

Так, Best Buy виправляє консолі Wii разом із тисячами іншої електроніки.

Чи є Geek Squad лише для продуктів Best Buy?

Так, Best Buy – це місце, де ви повинні зробити покупку, якщо хочете отримати конкретне Geek Squad Protection План.

Скільки коштує Best Buy Geek Squad?

Для комерційних сайтів Geek Squad виставляє рахунок у розмірі 300 доларів США за кожен особистий дзвінок. Ви можете придбати певні послуги Geek Squad у меню домовласника або принести свій пристрій у магазин, якщо це одноразова потреба. Залежно від вибраного вами плану вартість встановлення місячних планів становить 99,99 доларів США, а вартість кожного місяця – 24,99 або 49,99 доларів США за користувача. Оскільки це підписка, ви повинні сплатити плату, навіть якщо ви не користуєтеся послугою цього місяця. Однак, якщо вам часто потрібна допомога ІТ-спеціалістів або у вас є серйозна проблема, ви можете заощадити гроші.

Чи uBreakiFix виправляє Wiis?

Так, uBreakiFix виправляє Wiis. Відвідайте Ремонт дисковода Nintendo Wii сторінку, щоб перевірити плани uBreakiFix щодо відновлення Wiis.

Чи ремонтує Gamestop консолі?

Так, Gamestop ремонтує консолі. Перевірте Ремонт консолей і контролерів Gamestop сторінку, щоб перевірити їхні плани ремонту відповідно до наших потреб.

Чи ремонтує Nintendo старі системи?

Ні, Nintendo не ремонтує старі системи. Незважаючи на те, що ремонт від виробника більше неможливий, знайти заміну для вашого старого продукту все ще можливо, оскільки деякі магазини та веб-сайти аукціонів продають вживані товари. Ви можете перевірити їх варіанти заміни на Підтримка Nintendo сторінки.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися, чи Best Buy виправляє консолі Wii, а чи uBreakiFix виправляє Wiis. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.

  Як використовувати прямі субтитри на телефоні Google Pixel