Чи використовує Tracfone хвилини на Wi-Fi?

| | 0 Comments| 8:30 PM
Categories:

Tracfone (або TracFone) — це американська компанія, яка надає мобільні телефони за зниженими цінами від різних відомих брендів, як-от Apple, Google, OnePlus тощо. Вона також надає SIM-карти або e-SIM, які пропонуються трьома основними мережевими операторами в США, наприклад AT&T, Verizon і T-Mobile. Вам не потрібно купувати тарифний план оператора окремо, якщо ви купуєте телефони на веб-сайті Tracfone. У вашому телефоні встановлена ​​SIM-карта разом із активованою послугою, яку ви обрали під час покупки. І все це ви отримуєте за дуже зниженою ціною. Тарифні плани оператора Tracfone підтримують виклики через Wi-Fi. І якщо ви хочете використовувати Wi-Fi для дзвінків, ви повинні в першу чергу переконатися, що придбали смартфон, який підтримує дзвінки через Wi-Fi. Якщо ви є власником тарифного плану Tracfone і хочете знати, як виклики Wi-Fi працюють на Tracfone і на якій основі стягується плата за виклики Tracfone wifi, ця стаття допоможе вам у цьому. Це допоможе вам зрозуміти, чи використовує Tracfone хвилини на Wi-Fi і як увімкнути виклики Wi-Fi на Tracfone. Ви також дізнаєтеся, чи безкоштовні дзвінки через Tracfone Wi-Fi і чому дзвінки через Tracfone Wi-Fi зараховуються в хвилини.

Чи використовує Tracfone хвилини на Wi-Fi?

Чудова річ Tracfone полягає в тому, що тарифні плани, які вони пропонують, не підлягають угоді та мають безліч варіантів телефонів на вибір. Вони охоплюють усі Сполучені Штати та пропонують підтримку міжнародної мережі. Якщо ви не придбали телефони в Tracfone, ви все одно можете вибрати їхні плани оператора на веб-сайті. Ви дізнаєтесь, чи використовує Tracfone хвилини на Wi-Fi, далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи безкоштовні дзвінки через Tracfone Wi-Fi?

Так, дзвінки через Tracfone Wi-Fi безкоштовні. Дзвінки через Wi-Fi абсолютно безкоштовні в усіх мережах світу. Tracfone не стягує жодної додаткової плати за це. Щоб телефонувати через Wi-Fi, ваш телефон має підтримувати цю функцію. І якщо він підтримується, обов’язково ввімкніть його в налаштуваннях мережі телефону. Щоб здійснити дзвінок зі свого телефону за допомогою Wi-Fi, ваш телефон повинен мати активний тарифний план мережі; інакше ви не зможете здійснити дзвінок через Wi-Fi. Оскільки за дзвінки через Wi-Fi не стягується додаткова плата, ви можете розмовляти з ким завгодно, не турбуючись про вирахування часу розмови. Якщо ви прочитаєте більше, ви дізнаєтеся, використовує Tracfone хвилини на Wi-Fi чи ні.

  Як створити та роздрукувати етикетки в Microsoft Word

Чи працюватиме Tracfone лише через Wi-Fi?

Ні, Tracfone не працює лише через Wi-Fi; він також може працювати на стільниковому зв’язку. Навіть якщо у вас немає тарифного плану на вашому телефоні, ви все одно можете використовувати Wi-Fi для завантаження програм, перегляду відео та фільмів, перегляду веб-сторінок і виконання іншої роботи, яку можна виконувати через Інтернет, але ваш телефон необхідно активувати. Майже все можна робити через Wi-Fi, але коли ви не підключені до Wi-Fi, вам потрібно використовувати стільниковий зв’язок, щоб телефонувати, надсилати комусь повідомлення та користуватися Інтернетом. Для цього на вашому телефоні має бути активний тарифний план стільникового зв’язку.

Чи використовує Tracfone хвилини на Wi-Fi?

Так, Tracfone використовує хвилини на Wi-Fi, але вам не потрібно турбуватися про ці хвилини, які були вираховані з вашого плану. Тому що тарифний план, який ви купуєте в Tracfone, передбачає понад 1000 хвилин для дзвінків. А нормальній людині чи будь-кому використати ці хвилини за місяць практично неможливо. Ви все ще можете придбати ще кілька хвилин, якщо ви витратили свої хвилини. Дзвінки через Wi-Fi все ще безкоштовні в тарифних планах Tracfone, але вони лише віднімають хвилини з вашого тарифного плану, коли ви здійснюєте дзвінок через Wi-Fi або стільниковий зв’язок, замість того, щоб надати вам достатньо хвилин для розмови, які ви не можете легко використати за місяць. Тепер ви знаєте, чи використовує Tracfone хвилини на Wi-Fi чи ні.

Чи використовують для дзвінків через Wi-Fi хвилини Tracfone?

Так, для викликів по Wi-Fi використовуються хвилини Tracfone. Хвилини Tracfone під час дзвінків через Wi-Fi віднімаються так само, як і звичайні телефонні дзвінки, які ви здійснюєте зі свого телефону. Щоб здійснити дзвінок за допомогою Wi-Fi у тарифному плані Tracfone, ваш пристрій має бути активовано та підтримувати функцію викликів Wi-Fi.

Коли ви використовуєте звичайну програму телефонного набору для здійснення дзвінків через Wi-Fi, ваші хвилини Tracfone буде вираховано. Але якщо ви хочете їх зберегти, ви повинні використовувати такі програми, як Google Meet і WhatsApp які дозволяють здійснювати дзвінки через Інтернет, щоб ваші хвилини Tracfone не вираховувалися.

  Як заборонити користувачу встановлювати або запускати розширення в Chrome

Чи використовує Tracfone хвилини для вхідних дзвінків?

Так, Tracfone також використовує хвилини для вхідних дзвінків. Tracfone вираховує хвилини за вихідні та вхідні дзвінки, які включають очікування дзвінків, дзвінки через WiFi, одночасні дзвінки, дзвінки на безкоштовні номери, голосову пошту та дзвінки до служби підтримки клієнтів. 911 – це єдиний номер, на який не знімаються хвилини TracFone, оскільки це номер екстреної допомоги. І навіть якщо у вас немає жодного активного тарифного плану на вашому телефоні, ви все одно можете зателефонувати за номером 911. Якщо під час виклику виникла якась проблема, наприклад виклик переривається, і у вас погана мережа, ваші хвилини TracFone не буде відшкодовано та буде стягнуто плату, оскільки вони стягуються, коли ваші дзвінки цілком нормальні.

Чи можете ви використовувати Tracfone лише з Wi-Fi?

Так, ви можете використовувати Tracfone із Wi-Fi, доки не підключитесь до цієї мережі. Ви зможете користуватися телефоном, лише коли підключитесь до Wi-Fi. Як тільки мережа від’єднається, ви не зможете отримати доступ до Інтернету, здійснити дзвінок або надіслати комусь текстове повідомлення. Оскільки ваш телефон підключено до Wi-Fi, ви зможете телефонувати через Wi-Fi, користуватися Інтернетом і функцією обміну повідомленнями. Краще мати на своєму телефоні тарифний план стільникового зв’язку, якщо ви йдете кудись, де ваша мережа Wi-Fi нікого не має. І в цей момент ви можете використовувати свій телефон, щоб дзвонити, надсилати повідомлення та користуватися Інтернетом.

Чому виклики Tracfone Wi-Fi зараховуються до хвилин?

Виклики Tracfone Wi-Fi можна використовувати, навіть якщо ваша стільникова мережа не відповідає або була відключена через технічне обслуговування. Tracfone зараховує хвилини для викликів Wi-Fi, щоб підтримувати зв’язок користувачів зі своїм сервісом і допомагати користувачам, навіть якщо вони не підключені до своїх мереж Wi-Fi. Tracfone справді стягує зі своїх користувачів певні хвилини, але все ж плани, які вони пропонують, містять достатньо хвилин для дзвінків, які звичайний користувач не зможе використати за місяць, і навіть якщо ви використаєте всі хвилини, ви можете знову придбати їх з Tracfone. Ось чому виклики Tracfone Wi-Fi зараховуються в хвилини.

  Як використовувати Google Lens на iPhone або iPad [2022]

Як вираховуються хвилини Tracfone?

Хвилини Tracfone вираховуються для всіх типів викликів, вхідних чи вихідних.

  • Хвилини віднімаються з повним кроком, а неповні хвилини округлюються до наступної хвилини.
  • Tracfone вираховуватиме хвилини на основі хвилин, протягом яких ви були на дзвінку, і не нараховуються кредити за скинуті дзвінки.
  • Якщо ви користуєтеся функціональним телефоном, з вас стягуватиметься плата за хвилини як для вхідних, так і для вихідних дзвінків за використання текстових повідомлень і доступ до Tracfone Mobile Web.

Як увімкнути дзвінки через Wi-Fi на Tracfone?

Щоб дізнатися, як увімкнути дзвінки через Wi-Fi на Tracfone, виконайте такі дії:

Примітка. Переконайтеся, що ваш пристрій підтримує виклики через Wi-Fi і що у вас активована SIM-карта Tracfone.

Варіант I: увімкніть Wi-Fi Calling на iPhone

1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. У меню налаштувань натисніть на Телефон варіант.

3. Торкніться опції Wi-Fi Calling.

4. Увімкніть опцію Wi-Fi Calling on This iPhone.

5. Натисніть «Увімкнути», щоб увімкнути дзвінки через Wi-Fi на iPhone.

Варіант II: увімкніть Wi-Fi Calling на Android

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, вони відрізняються від виробника до виробника. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які налаштування на своєму пристрої.

1. Потягніть панель швидких налаштувань у верхній частині екрана.

2. Торкніться опції Wi-Fi Calling, щоб увімкнути її.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися, чи використовує Tracfone хвилини на Wi-Fi, і ввімкнули виклики Wi-Fi на Tracfone. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.