Чи видаляє Instagram неактивні облікові записи?

Categories:

Instagram — це платформа соціальної мережі для обміну фотографіями та відео, розташована в Менло-Парку, Каліфорнія. Він також має робочі місця в Сан-Франциско та Нью-Йорку. Кевін Сістром і Майк Крігер заснували Instagram у 2010 році. На телефонах iOS і Android користувачі можуть робити та ділитися фотографіями та історіями, додавати фільтри та надсилати текстові повідомлення іншим користувачам. У січні 2020 року Instagram повідомив про мільярд середніх користувачів на місяць. Ви повинні знати про будь-які правила щодо старих облікових записів, якщо вирішите зробити перерву в соціальних мережах. Якщо ви шукаєте поради щодо таких питань, як «Чи Instagram видаляє неактивні облікові записи», ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас усім правилам і положенням щодо таких ситуацій, коли ви можете запитати, чи Instagram видалив мій обліковий запис.

Чи видаляє Instagram неактивні облікові записи?

Так, вони можуть це зробити. Якимось чином взаємодіючи із сайтом, ви можете уникнути того, щоб ваш обліковий запис було позначено як мертвий, згідно із сайтом підтримки Instagram. По суті, все, що вам потрібно робити, це час від часу входити в Instagram і ділитися фотографіями, лайкати або коментувати.

  Як вимкнути пропоновані публікації в Instagram

Чи можна видалити неактивний Instagram?

Так, загалом, Instagram має політику видалення будь-якого неактивного облікового запису користувача після певного періоду. Instagram використовує вдосконалені алгоритми для пошуку та перевірки інформації, активності тощо своїх користувачів. Instagram, наприклад, має право видалити публікацію або обліковий запис, якщо вони містять образливі матеріали. Уся ваша інформація також зберігається в програмі для подальшого використання, навіть якщо ви видалите неприйнятний вміст. Отже, ви можете отримати видалення свого облікового запису Instagram з будь-якої причини, якщо Instagram вважає це таким.

Чому Instagram видаляє облікові записи?

Instagram видаляє облікові записи з різних причин. Зазвичай існує система, за якою слідує їхня служба технічної підтримки, коли справа доходить до проблем, пов’язаних із видаленням вашого облікового запису Instagram. Проте в основному слід пам’ятати, що Instagram загалом дуже серйозно ставиться до питань безпеки та конфіденційності. Instagram відображає різноманіття культур, статей і цінностей нашої спільноти. Це означає, що Instagram може видаляти спам і фальшиві облікові записи, а також інших користувачів і публікації, які порушують Правила спільноти.

Через який час Instagram видалить неактивний обліковий запис

Як ми вже згадували, Instagram може видалити неактивний обліковий запис з кількох причин. Як правило, це може статися, коли умови Instagram та будь-які інші застосовні положення та правила були порушені або могли бути порушені вами під час використання програми, що також завдало шкоди Платформі, іншим Метапродуктам або Instagram інших користувачів.

Офіційно заявлено, що якщо у вашому обліковому записі спостерігається бездіяльність понад 90 днів або більше, Instagram може видалити ваш обліковий запис із попереднім повідомленням або без нього.

  Як видалити фільтр Instagram з фото

Примітка. Існує значна неоднозначність щодо видалення неактивних облікових записів Instagram, оскільки багато користувачів заявляли, що вони мали доступ до своїх облікових записів навіть після 90-денного періоду сповіщення. У деяких випадках неактивний обліковий запис також було призупинено через 2-3 роки.

Як Instagram вважає обліковий запис неактивним?

Обліковий запис вважається неактивним, якщо він не використовувався протягом заздалегідь визначеного часу. Обліковий запис Instagram може бути позначено як неактивний з різних причин, зокрема з наведених нижче.

  • Час останнього входу в обліковий запис і дата його створення.
  • Якщо ваш обліковий запис поставив лайк будь-якого вмісту або опублікував будь-які фотографії, відео чи історії.
  • Незалежно від того, чи є у вашого облікового запису підписники чи ні.

Чи видаляє Instagram неактивні облікові записи?

Так, вважається, що Instagram видаляє профілі, які були повністю неактивними протягом одного-двох років, хоча офіційних заяв на цю тему немає.

Як запобігти видаленню облікового запису

Це просто, все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що у вас є активний обліковий запис в Instagram. Спробуйте взаємодіяти з іншими користувачами та вмістом, яким вони діляться або завантажують. Вам також слід пам’ятати про Умови та правила Instagram і не порушувати їх, оскільки це може призвести до позначення або видалення вашого облікового запису.

Як дізнатися, чи Instagram видалив мій обліковий запис

Instagram може в будь-який момент, з попередженням або без нього, вжити дисциплінарних заходів для перевірки вашого додатка. Існують звичайні та автоматизовані форми примусового виконання. Це може призвести до призупинення або видалення вашої програми, відмови вам і вашій програмі в доступі до Мережі, змусити вас припинити обробку даних Платформи та стерти їх, скасувати їхні контракти з вами або вжити будь-яких інших дій, які вони вважають за потрібне, включаючи припинення інших угод з ви.

  Як користуватися функцією близьких друзів в Instagram

Отже, як дізнатися, чи Instagram видалив ваш обліковий запис? Що ж, ви просто більше не зможете отримати доступ до своїх даних, а це означає, що ви не зможете увійти або переглянути свій обліковий запис з будь-якого іншого профілю. Усі дані, які зберігає Instagram, будуть остаточно видалені з їх бази даних через 30 днів. Вони також можуть зберігати деякі ваші дані через юридичні причини. Якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис було вимкнено або видалено Instagram помилково, спробуйте зв’язатися з нами Підтримка Instagram.

Рекомендовано

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, чи Instagram видаляє неактивні облікові записи. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.