Чи видаляє обліковий запис PSN ініціалізація PS4?

Categories:

Якщо ви є власником PS4 і тепер хочете видалити свою PS4 на якомусь ринку, у сім’ї чи друзів, ви можете знати, як ініціалізувати PS4 перед її продажем. Крім того, якщо ви хочете дізнатися, як відновити обліковий запис PSN після ініціалізації, слідкуйте за оновленнями до кінця цієї статті. Ця стаття надасть вам більше інформації про апаратне скидання, видалення PS4 і вирішення всіх ваших запитів, як-от ініціалізація PS4, видалення облікового запису PSN і як відновити обліковий запис PSN після ініціалізації.

Чи видаляє обліковий запис PSN ініціалізація PS4?

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися, чи видаляється обліковий запис PSN після ініціалізації вашої PS4, а також докладні кроки для відновлення бази даних та ініціалізації вашої PS4, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Що означає відновлення налаштувань за замовчуванням для PS4?

Відновлення Параметри за замовчуванням на PS4 просто означають, що якщо ви відновите налаштування за замовчуванням, система PS4 повертається до початкових заводських налаштувань. Вміст у сховищі консолі, як-от ігри, програми, знімки екрана, відео та збережені дані, не буде видалено, якщо буде відновлено налаштування за замовчуванням. Під час відновлення налаштувань за замовчуванням після сканування диска створюється нова база даних усіх матеріалів у системі.

Як ви можете виправити пошкоджений жорсткий диск PS4?

Іноді, коли ви намагаєтеся грати в ігри на своєму PS4 і з’явиться попередження на кшталт The database is corrupted, цілком можливо, що ваш жорсткий диск PS4 пошкоджено. А методи виправлення пошкодженого жорсткого диска PS4 перераховані нижче.

Спосіб 1: Очистіть ігровий компакт-диск

Просто вийміть ігровий диск і протріть його чистою м’якою тканиною з мікрофібри. Це видалить пил або бруд із диска, що спричиняє пошкоджену помилку. Після очищення диска знову вставте його в PS4.

  Навіщо перевіряти себе? Ось що ви дізнаєтеся

Спосіб 2. Перебудуйте базу даних у безпечному режимі

Ви можете виконати наступні дії, щоб перебудувати свою базу даних за допомогою безпечний режим на PS4.

1. Натисніть кнопку живлення протягом 3 секунд, щоб увійти в безпечний режим.

2. Потім натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не почуєте другий звуковий сигнал. Тепер PS4 запускається в безпечному режимі.

3. За допомогою USB-кабелю підключіть контролер DualShock 4 до пристрою PS4 і натисніть кнопку PS4 на контролері DualShock 4.

4. Натисніть кнопку X на контролері.

5. Потім виберіть параметр Rebuild Database, як показано нижче.

6. Наберіться терпіння, поки процес не закінчиться і PS4 не завантажиться.

7. Тепер повторно підключіть свою PlayStation і перевірте, чи ви виправили проблему з пошкодженим жорстким диском PS4.

Вам доведеться прочитати більше, щоб дізнатися, чи видаляє обліковий запис PSN під час ініціалізації PS4.

Спосіб 3: Ініціалізація PS4

Нижче наведено кроки, згадані для ініціалізації PS4.

Примітка. Не вимикайте PS4, поки триває процес ініціалізації. Важливо пам’ятати, що перед відновленням заводських налаштувань пристрою потрібно створити резервну копію всієї збереженої інформації. Усі ваші дані буде втрачено, якщо ви виконаєте a скинути заводські налаштування вашої PlayStation, змушуючи вас перезавантажувати ігри з нуля, якщо ви раніше не створили резервну копію своїх збережених даних.

1. Виберіть Налаштування в головному меню PS4.

2. Прокрутіть до кінця вниз і виберіть опцію Ініціалізація.

3. У меню ініціалізації виберіть Initialize PS4.

4. Потім, щоб виконати скидання до заводських налаштувань, вам потрібно вибрати опцію «Повний», як показано нижче.

5. Тепер виберіть опцію Initialize.

6. Нарешті виберіть Так, щоб розпочати процес ініціалізації на вашій PS4.

Примітка. Відновлення заводських налаштувань пристрою може зайняти близько 2 годин.

Спосіб 4: Переінсталюйте певну гру

Якщо ви думаєте, що проблема виникає лише під час гри в певну гру, велика ймовірність, що ці файли гри пошкоджено, і їх потрібно видалити з вашої системи PS4. Ви можете перевстановити гру з диска, бібліотеки або облікового запису PSN. Усі ваші збережені ігрові дані будуть відновлені, тож не потрібно хвилюватися. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи видаляє обліковий запис PSN під час ініціалізації PS4.

Як відновити заводські налаштування PS4?

Якщо ваша PS4 має серйозні проблеми, через які ви більше не можете ефективно насолоджуватися грою, ви можете скинути заводські налаштування пристрою, щоб оновити систему. Ось посібник, який покаже вам, як скинути заводські налаштування PS4 за кілька простих кроків.

  Як переналаштувати функцію клацання середньої кнопки миші/колеса прокрутки

Примітка. Не вимикайте PS4, поки триває процес ініціалізації.

1. Запустіть налаштування PS4.

2. Потім виберіть параметри «Ініціалізація» > «Ініціалізація PS4».

3. Виберіть опцію «Повний» у меню для відновлення заводських налаштувань.

4. Потім виберіть Ініціалізувати, як показано нижче.

5. Нарешті виберіть Так. Розпочнеться процес ініціалізації на вашій PS4, і відновлення заводських налаштувань пристрою займе близько 2 годин.

Чи видаляє Hard Reset PS4?

Так, а апаратне скидання на вашій PS4 видаляє всі налаштування та дані, збережені в системі PS4. Слідкуйте за тим, щоб випадково не стерти важливі дані, оскільки цю операцію неможливо скасувати. Після повного скидання налаштувань PS4 вміст у пам’яті консолі, як-от ігри, програми, знімки екрана, відео та збережені дані, буде втрачено та не підлягатиме відновленню. Отже, тепер ви знаєте, що ініціалізація PS4 не видаляє обліковий запис PSN.

Чи варто ініціалізувати вашу PS4 перед її продажем?

Так, вам слід скинути заводські налаштування або ініціалізувати PS4, перш ніж продавати її на будь-якому ринку чи дарувати комусь із рідних і друзів. Усі ваші дані, включно з обліковим записом PlayStation, підключеними обліковими записами соціальних мереж, іграми тощо, буде видалено. Ваші особисті дані потраплять у чужі руки, якщо ви не ініціалізуєте свою PS4. Варто витратити додаткову годину очікування, якщо на PS4 все ще зберігається ваша особиста інформація, як-от дані кредитної картки тощо. Крім того, після завершення процедури ініціалізації ваша PS4 запуститься як нова консоль.

Чи виправить ініціалізація PS4 пошкоджені дані?

Так, процес ініціалізації на вашій PS4 також є рішенням для пошкоджені дані на вашій PS4. Але всі ваші дані будуть втрачені та не можуть бути відновлені, тому вам потрібно бути обережним.

Чи залишиться у вас обліковий запис PSN, якщо ви ініціалізуєте свою PS4?

Так, у вас залишиться обліковий запис PSN, якщо ви ініціалізуєте свою PS4. Якщо ви виконали процес швидкої ініціалізації на своїй PS4, жодна збережена інформація не буде видалена. Але якщо ви виконаєте повний процес ініціалізації або скинете заводські налаштування, ваш обліковий запис PSN із вашої PS4 точно буде видалено. Проте ви можете знову ввійти у свій обліковий запис PSN зі своєї PS4, використовуючи зареєстрований обліковий запис адресу електронної пошти та пароль для завантаження всіх придбаних ігор.

  26 кросплатформних ігор (PS, Xbox, ПК, Switch), які варто спробувати сьогодні

Ви втратите всі свої ігри, якщо ініціалізуєте свою PS4?

Ні, ви не втратите всі свої ігри, якщо ініціалізуєте свою PS4. Усі ваші ігри та підписка на PS+ пов’язані з обліковим записом PSN, а не лише з консоллю PS4. Після процесу ініціалізації вам потрібно увійти в обліковий запис PSN на консолі PS4 і завантажте всі придбані ігри знову на свою PS4. Якщо ви пам’ятаєте облікові дані свого облікового запису PSN, ви можете легко повернути всі свої ігри. Але вам доведеться починати ігри з самого початку, оскільки всі ваші дані процесів і ігор буде втрачено, якщо ви не зберегли їх у хмарному сховищі PS+ або на інших зовнішніх пристроях зберігання.

Як відновити обліковий запис PSN після ініціалізації?

Кроки для відновлення облікового запису PSN після ініціалізації, якщо ваша PS4 щойно пройшла процес ініціалізації.

Примітка. Щоб повернути всі придбані ігри та збережені дані, у вас має бути дані облікового запису, збережені в хмарному сховищі PS+.

1. Увійдіть у свій обліковий запис PSN на PS4 і відкрийте налаштування на PS4.

2. Прокрутіть вниз і виберіть Керування збереженими даними програми.

3. Потім виберіть «Збережені дані в онлайн-сховищі».

4. Перейдіть до вибору опції Download to System Storage.

5. Тепер виберіть потрібні файли та завантажте їх у системне сховище PS4.

Що ви можете зробити після ініціалізації PS4?

Після ініціалізації PS4 перше, що вам слід зробити, це увійти в обліковий запис PSN на консолі PS4 і повторно завантажити всі придбані ігри. Ви можете повернути всі свої ігри та дані, оскільки всі ваші ігри та підписка на PS+ пов’язані з обліковим записом PSN, а не лише з консоллю PS4.

Чому ваша PS4 пропускає?

Якщо ваша PS4 зависає або пропускає кадри, це може бути через:

  • Пошкоджені файли та папки у вашій системі PS4
  • Немає вільного місця для зберігання жорсткий диск
  • Несправний жорсткий диск

Місце на жорсткому диску можна очистити або відформатувати. Крім того, спробуйте ініціалізувати або скинути його до заводських налаштувань, оновити програмне забезпечення та перебудувати базу даних PS4, як описано вище в цій статті.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, чи ініціалізація PS4 видаляє обліковий запис PSN, а апаратне скидання видаляє PS4. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.