techukraine.net Windows Чи варті віджети Windows 11?

Чи варті віджети Windows 11?

| | 0 Comments| 2:36 PM
Categories:

Багато років тому Windows 7 представила чудову функцію, яка дозволяла користувачам додавати маленькі віджети прямо на робочий стіл. Можливо, ви пам’ятаєте, як використовували ці віджети для таких речей, як грати в головоломки, стежити за використанням ЦП або навіть отримувати оновлення фондового ринку прямо на екрані.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Тепер, у Windows 11, вони повернули подібну концепцію з панеллю Widgets, щоб підвищити продуктивність користувачів. Продовжуйте читати, поки ми заглибимося в те, що таке віджети, і поділимося своїми думками щодо їх повернення.

У Windows 11 ми отримали спеціальну панель віджетів із кількома картками, кожна з яких містить дані в реальному часі, які відображають ваші інтереси. Завдяки зручній панелі віджетів ви можете легко персоналізувати картки або віджети відповідно до того, що хочете бачити.

Віджети — це, по суті, мінімізовані версії програм і служб, які вже налаштовані у вашій системі Windows 11. Вони дозволяють швидко переглядати важливі для вас речі, як-от акції, новини, погода та спорт, не відкриваючи кожну програму чи веб-сайт окремо.

Віджет погоди, який ви використовуєте, буде розширенням Microsoft Weather. Подібним чином, віджет новин працюватиме на основі різноманітних каналів новин у всьому світі.

  Як установити Windows 11 на Chromebook

Є багато віджетів, які можна додати до панелі віджетів у Windows 11. Деякі з моїх улюблених віджетів у Windows 11, які мені найбільше допомагають щодня, це:

  • Віджет дорожнього руху: боротися з пробками може бути непросто. Замість того, щоб постійно відкривати Карти Google на телефоні кожні півгодини, щоб спланувати поїздку на роботу та уникнути заторів, тепер я можу просто клацнути панель віджетів, щоб легко планувати свої поїздки.
  • Віджет To-Do: Мені подобається все впорядковувати, і віджет To-Do Bing змінює правила гри. Це допомагає мені оптимізувати щоденні завдання та контролювати мій робочий процес.
  • Віджет календаря Outlook: для тих із нас, кому потрібно постійно стежити за календарем Outlook для зустрічей і важливих дат, віджет календаря Outlook є справжнім порятунком. Це дає змогу швидко побачити, що буде у вашому розкладі, прямо з панелі завдань.
  • Віджет Sports/Esports: Любителі спорту можуть налаштувати спортивний віджет, щоб відстежувати свої улюблені команди та бути в курсі останніх ігор. Крім того, тепер також є віджет кіберспорту, який чудово підходить для геймерів, які хочуть бути в курсі основних світових ігрових змагань.
  Виправити, що Gears of War 4 не завантажується в Windows 10

Звичайно, випадки використання у всіх різні, тому віджети, які можуть здатися вам цікавими, можуть відрізнятися від тих, які я тут перерахував, і навпаки.

На щастя, вам не потрібні спеціальні навички, щоб налаштувати віджети в Windows 11. Це проста вправа «наведіть і клацніть», і ви можете почати з перевірки того, як додати віджети на робочий стіл Windows 11.

На жаль, на момент написання цієї статті існує лише кілька віджетів, які можна вибрати та додати до панелі віджетів у Windows 11. Хоча Microsoft додала підтримку віджетів сторонніх розробників, у цьому питанні не було особливого розвитку. на передній панелі, тому користувачі все ще мають лише обмежений набір віджетів, якими вони можуть користуватися.

Що ще важливіше, панель віджетів не дуже зручна. Він має незграбний дизайн, і я особисто вважав би віджети більш корисними, якби я міг закріпити їх на робочому столі. На щастя, ви можете використовувати програму третьої сторони, щоб закріпити віджети на робочому столі.

  Як перемістити вікно за межі екрана в Windows 11

Вам також слід пам’ятати, що оскільки віджети працюють у фоновому режимі, вам слід стежити за обсягом ЦП, який вони використовують. На щастя, ви можете виправити високу навантаженість ЦП за допомогою віджетів Windows, якщо все стає занадто багато. Крім того, їх використання мережі може вплинути на використання мережевого з’єднання з обмеженнями.

Віджети, безперечно, є кроком у правильному напрямку, але Microsoft може вдосконалити віджети Windows 11, щоб зробити їх доступнішими та кориснішими для всіх нас.

Віджети є неймовірним доповненням до Windows 11, і хоча ми не можемо закріпити їх безпосередньо на робочому столі, вони все одно є фантастичною функцією. Я наполегливо рекомендую вам почати використовувати панель віджетів у Windows, щоб бути в курсі останніх новин, спортивних подій, оновленої погоди та подій на фондовому ринку.