techukraine.net techukraine.net Чи варто платити за LinkedIn Premium? 3 речі, які слід враховувати

Чи варто платити за LinkedIn Premium? 3 речі, які слід враховувати

Categories:

LinkedIn — чудова безкоштовна платформа, яка допоможе вам створити професійну мережу. Однак, якщо ви користувалися сайтом, ви знаєте, що він намагається змусити вас регулярно оновлюватися до LinkedIn Premium. Отже, чи варто LinkedIn Premium?

У цій статті ми детально розповімо все, що вам потрібно знати про LinkedIn Premium. Це включає в себе вартість LinkedIn Premium, переваги, які пропонує LinkedIn Premium, і чи є LinkedIn Premium хорошим співвідношенням ціни та якості.

Скільки коштує LinkedIn Premium?

LinkedIn Premium має чотири різних цінових рівня:

 • Преміальна кар’єра: $39,99/міс
 • Premium Business: $59,99/місяць
 • Навігатор продажів: $99,99/місяць
 • Recruiter Lite: 180 доларів США на місяць

Перш ніж підписатися на LinkedIn Premium, зауважте, що ціна не включає податок із продажу, який може застосовуватися залежно від вашого місцезнаходження. Ви також можете заощадити гроші, вибравши щорічну оплату замість щомісячної, оскільки річна ціна нижча за місячну.

Кожен рівень пропонує різні функції. Однак більшість користувачів LinkedIn зацікавляться преміум-кар’єрою, тому ви можете планувати платити 39,99 доларів США на місяць або менше, якщо оберете річний план.

Ви можете отримати безкоштовну пробну версію LinkedIn Premium протягом місяця. Ця пробна версія дасть вам гарне уявлення про те, як ці функції допоможуть вам у пошуках нової роботи. Однак багато з переваг є довгостроковими, тому майте це на увазі. І пам’ятайте, незалежно від того, є преміум-користувач чи ні, ви все одно можете ефективно використовувати LinkedIn для пошуку роботи.

Преміум-функції LinkedIn

Почнемо з основних функцій преміум кар’єри:

 • П’ять повідомлень InMail на місяць.
 • Можливість побачити, скільки пошукових запитів ви з’являли та скільки людей переглянули ваш профіль за останні 90 днів.
 • Інсайт заявника.
 • Додаткова інформація про розміщені вакансії та рекомендації для кращих кандидатів.
 • Додаткова інформація про зарплату.
 • Доступ до навчальних відео за запитом.
 • Підготовка до співбесіди.

Перші дві функції, ймовірно, є великою перевагою Premium Career. Надсилання повідомлень іншим користувачам без попереднього з’єднання з ними (або перебування в одній групі) є величезною перевагою LinkedIn Premium.

  10 m.2 NVMe SSD, який вам слід перевірити на блискавичну продуктивність

Ось що ви отримуєте від кожного рівня LinkedIn Premium:

 • Premium Business надає додаткову інформацію про компанії та необмежений пошук людей. Ви також отримуєте 15 повідомлень InMail на місяць.
 • Sales Navigator Core надає розширені фільтри пошуку, 50 повідомлень InMail і можливість робити нотатки в профілях користувачів, а також численні інструменти продажу.
 • Recruiter Lite надає вам доступ до потужних інструментів пошуку, проектів та інших функцій, орієнтованих на підбір персоналу. Завдяки цьому верхньому рівню кількість повідомлень InMail збільшено до 30 на місяць.

Майте на увазі, що ви завжди можете отримати відшкодування за підписку LinkedIn Premium у будь-який час.

Преміум-переваги LinkedIn

Оскільки більшість читачів зацікавиться Premium Career, ми зосередимося на перевагах цієї конкретної підписки на LinkedIn. Одним словом, Premium Career допоможе вам налагодити зв’язки та знайти роботу. І це те, що може зробити LinkedIn Premium вартим того.

Якщо ви шукаєте роботу, кредити InMail Premium Career, дані про те, хто переглядав ваш профіль, і додаткова інформація про роботу будуть дуже корисними. InMail дає змогу зв’язатися з людьми, які працюють у компаніях, які вас цікавлять, не намагаючись спочатку зв’язатися з ними. Це чудовий інструмент для роботи в мережі.

Коли ви переглядаєте чийсь профіль без LinkedIn Premium, ви помітите замок поруч із кнопкою «Повідомлення», якщо ви не зв’язувалися з ним. У InMail ви не побачите цей значок, тобто ви можете надсилати їм повідомлення без будь-якого з’єднання.

Значення перегляду того, хто переглядав ваш профіль LinkedIn, важко переоцінити. Ви можете зв’язатися з цими людьми, зв’язатися з рекрутерами, які виявили інтерес, або використати свої кредити InMail, щоб запропонувати допомогу людям, які, здається, стануть цінними зв’язками.

Додаткова інформація про роботу може бути корисною, а може й ні; коли ви переглядаєте списки вакансій, LinkedIn скаже вам, чи виглядаєте ви хорошим кандидатом на певну посаду.

Преміальна кар’єра має деякі обмеження. Якщо за короткий час ви запустите багато пошукових запитів, LinkedIn перестане показувати вам результати та попросить оформити підписку Business. І якщо ви серйозно налаштовані на встановлення зв’язків, вам знадобиться більше кредитів InMail.

  Як перетворити Caps Lock на вашому Mac в додатковий ключ-модифікатор

Ось тут і виникає відмінність між планом LinkedIn Premium Career і Premium Business. З Premium Business ви отримуєте 15 кредитів InMail і необмежену кількість людей, які шукають, що чудово підходить для встановлення зв’язків. Однак додаткова інформація про підприємства, яку ви можете знайти, може бути вам корисною, а може й не бути.

Наступні два рівні призначені для спеціалістів із продажу та підбору персоналу. Якщо ви розглядаєте один із цих продуктів, ви, мабуть, уже досить багато знаєте про них. Сегментація, пропозиції, інтеграція електронної пошти, проекти та інші функції допоможуть вам досягти успіху у своїй роботі.

Причини, чому LinkedIn Premium того вартий

Якщо ви все ще не впевнені, чи варто вам платити за LinkedIn Premium, ось три конкретні причини, щоб розглянути можливість придбання підписки:

1. Подивіться, хто переглядає ваш профіль

Перша причина полягає в тому, що ви бачите людей, які переглядали ваш профіль. Це може здатися неважким, але це надзвичайно корисно для встановлення цінних зв’язків і оптимізації вашого профілю відповідно до вашої аудиторії.

Багато людей переглядають профілі в LinkedIn. Деякі рекрутери. Інші — керівники та менеджери, які шукають найняти. Багато людей у ​​вашій галузі прагнуть налагодити професійні мережеві зв’язки. Усі ці люди роблять LinkedIn Premium того вартим. Ці дані також корисні, якщо ви хочете просувати свій фрілансерський бізнес за допомогою LinkedIn.

Навіть якщо ви не шукаєте роботу зараз, ви, ймовірно, шукатимете її в майбутньому. І мати хороші зв’язки з людьми у своїй галузі має багато переваг, навіть за межами пошуку роботи.

Коли ви бачите, що хтось переглянув ваш профіль, це означає, що вони хотіли дізнатися про вас більше. І це достатня причина, щоб зв’язатися за допомогою InMail або запиту на підключення. Просто переконайтеся, що правильно надсилаєте повідомлення вербувальникам у LinkedIn.

2. Отримайте доступ до покращених показників

Ви можете використовувати LinkedIn Premium, щоб знайти інформацію про своїх конкурентів під час подання заявки на роботу. За допомогою Applicant Insight ви можете побачити, скільки людей подали заявки на посаду, їхні кваліфікації та чи збігаються ваші навички.

  14 найкращих харчових/кулінарних термометрів для домашніх і професійних кухарів

Завдяки цій статистиці ви можете отримати цінну інформацію про те, чого очікує від вас потенційний роботодавець і наскільки ймовірно, що ви отримаєте роботу. Ви також можете використовувати цю інформацію, щоб ефективніше та вражаюче продемонструвати свої навички в LinkedIn.

LinkedIn Premium також дає вам можливість переглядати ваші результати пошуку та перегляди профілю. Знову ж таки, це може здатися невеликою справою. Але якщо ви намагаєтесь покращити свій профіль LinkedIn (а ви повинні!), це чудовий показник для вимірювання вашого успіху.

Це означає, що коли ви оновлюєте свій профіль LinkedIn, ви дуже швидко отримаєте відгук про те, чи спрацювали ці зміни. Крім того, ви можете використовувати фільтри розширеного пошуку та отримувати рекомендації та сповіщення на основі ваших уподобань.

3. Розблокуйте значок LinkedIn Premium

Нарешті, наявність облікового запису LinkedIn Premium може покращити вашу позицію в LinkedIn. Це здається несуттєвим, але маленький золотий значок у вашому профілі та в результатах пошуку показує, що ви серйозно ставитеся до використання LinkedIn для встановлення зв’язків.

Ви можете бути здивовані тим, наскільки серйозніше люди сприймають вас, коли у вас є цей значок. Тому його варто мати, коли справа доходить до професійного спілкування та пошуку роботи.

Чи варто інвестувати в LinkedIn Premium?

Інвестиції в LinkedIn Premium – це, по суті, інвестиції в себе. Якщо ви використовуєте це правильно, LinkedIn Premium може допомогти вам просунутися в кар’єрі або знайти наступну роботу.

Перш ніж почати використовувати LinkedIn Premium, вам потрібно переконатися, що ваш профіль готовий використовувати його переваги. Якщо ваш профіль не в найкращому вигляді, вам, швидше за все, буде важко встановити міцні зв’язки на платформі.