Чи варто оновлюватись до Pro?

| | 0 Comments| 7:25 PM
Categories:

Останніми роками Canva захопила світ дизайну штурмом і не дарма. Це інтуїтивно зрозуміла платформа, яка робить дизайн доступним для всіх, навіть для тих із нас, хто не вважає себе настільки креативним.

Хоча з безкоштовним обліковим записом Canva є чим зайнятися, щоб розкрити весь потенціал Canva, радимо оновити його до Canva Pro. Але чи варто воно того? Давайте поглянемо.

Що ви отримуєте з безкоштовним обліковим записом Canva?

На відміну від інших дизайнерських платформ, які стверджують, що мають безкоштовний обліковий запис, але є такими обмеженнями, Canva насправді пропонує гідну безкоштовну пропозицію та не змушує вас оновлюватись.

Завдяки безкоштовному обліковому запису Canva ви все ще матимете доступ до понад 250 000 шаблонів, 200 000 фотографій і 57 000 графічних елементів. Цього більш ніж достатньо для початку роботи, і ви зможете створювати різні професійні дизайни.

Окрім доступу до тисяч безкоштовних елементів, ви також отримаєте 5 ГБ місця для зберігання ваших власних активів і матимете можливість створити кілька папок для впорядкування своїх дизайнів.

Що входить до складу Canva Pro?

Якщо ви вважаєте, що безкоштовний обліковий запис Canva звучить добре, зачекайте, доки не дізнаєтесь про те, що пропонує Canva Pro. Окрім доступу до всього вищезазначеного, ви також зможете скористатися елементами Canva Pro, які надають вам вибір із понад 450 000 шаблонів, 75 мільйонів зображень, аудіо та відео та 3000 різних шрифтів.

  Який хмарний сервер Amazon краще для вас?

Якщо цього недостатньо, за допомогою облікового запису Canva Pro ви також можете використовувати додаткові параметри редагування зображень, зокрема інструмент Canva для видалення фону. Крім того, ви можете створити до 100 фірмових комплектів, тобто все, що ви створите, завжди буде відповідати бренду.

Ваш простір для зберігання також буде збільшено до 1 ТБ, що дасть вам достатньо місця для завантаження власних медіафайлів, і ви зможете створити скільки завгодно папок для організації всіх ваших нових дизайнів.

Canva Free проти Canva Pro: Порівняння пліч-о-пліч

Ми створили цю таблицю, щоб вам було легше побачити, чим Canva Pro відрізняється від безкоштовного облікового запису Canva.

Canva Free Canva Pro Ціна за місяць 0 $14,99 $/місяць, 119,99 $/рік Шаблони 250 000+ 420 000+ графічних елементів 1+ мільйон 100+ мільйонів шрифтів 1700 3000, а також можливість завантажувати власну анімацію Доступ до шести анімаційних ефектів Створіть повний набір анімації у форматі GIF і MP4 Інструменти штучного інтелекту Обмежене використання інструментів дизайну на основі штучного інтелекту (Magic Write, Magic Design, Magic Edit тощо) Повний доступ до Magic Studio з понад 20 інструментами на основі штучного інтелекту Чарівне змінення розміру дизайну в один клік Ні Так Інструмент для видалення фону Ні Так Набори брендів Ні Створіть до 100 наборів брендів зі шрифтами, логотипами та кольоровими палітрами Папки Дві папки Необмежена кількість папок Планувальник Ні Так Команди Canva Так Так Пам’ять 5 ГБ 1 ТБ Налаштувати якість завантаження Ні Так Завантаження SVG Ні Так Підтримка Самообслуговування використовуючи посібники та цілодобову пряму підтримку FAQ

Який план Canva вибрати?

Вирішення того, який план Canva вам підходить, залежатиме від того, наскільки ви використовуєте платформу та для чого її використовуєте. Якщо ви компанія, яка хоче створювати бізнес-документи за допомогою Canva, або окрема особа, яка хоче створити пару крутих плакатів, тоді Canva Free, мабуть, більш ніж здатна втілити ваші ідеї в життя.

  Як скасувати підписку

Однак якщо ви працюєте в маркетингу або плануєте використовувати Canva як основне програмне забезпечення для дизайну для свого бізнесу, то майже напевно варто оновити його, щоб отримати доступ до додаткових функцій.

Ви все ще не впевнені щодо оплати послуги?

Чудова перевага Canva полягає в тому, що ви можете продовжувати використовувати його безкоштовно та оновити до Canva Pro пізніше, коли вирішите. І ви навіть можете придбати преміум-елементи окремо, якщо ви просто хочете використовувати один або два у своєму дизайні. Ви можете додати елементи Pro до своїх дизайнів лише за 1 долар США.

Нові функції Canva, які варто перевірити

Якщо ви сумніваєтеся щодо оновлення, можливо, найновіші функції Canva можуть вас переконати.

З нещодавнім вибухом штучного інтелекту Canva не ухилялася від того, щоб йти в ногу з останніми технологічними тенденціями, випустивши Magic Studio. А використання Canva для створення зображень із тексту та трансформації дизайну за лічені секунди може допомогти вам працювати ефективніше та придумати ідеї, про які ви, можливо, не думали самі.

Єдиним недоліком є ​​те, що деякі нові функції ШІ доступні лише в Canva Pro. Однак, щоб спробувати їх, ви завжди можете підписатися на 30-денну безкоштовну пробну версію Canva Pro.

Ще одна чудова функція Canva, яка допоможе вам провести мозковий штурм у команді або упорядковувати свої ідеї – Canva Whiteboard— який є безкоштовним для всіх творців.

  Як цифрово підписувати або шифрувати електронні листи в Outlook Online

На відміну від відкриття чистого полотна з певними розмірами, у міру того, як ваші ідеї ростуть і додаються нові нотатки, дошка збільшується. У вашому розпорядженні справді необмежений простір, але ви можете використовувати всі функції редактора Canva, які вам відомі та подобаються. Ви можете знайти функцію Whiteboard у Visual Suites Canva.

Ключові висновки

  • Безкоштовний обліковий запис Canva надає доступ до великої кількості шаблонів, фотографій і графічних елементів, а також 5 ГБ пам’яті та можливість створювати папки.
  • Canva Pro пропонує ще більше, включаючи великий вибір шаблонів, зображень, шрифтів і додаткових параметрів редагування. Він також надає 1 ТБ пам’яті, фірмові комплекти та розширені функції, як-от інструменти AI та інструмент для видалення фону.
  • Вибір між Canva Free і Canva Pro залежить від вашого використання та потреб. Якщо ви випадковий користувач або невеликий дизайнер, безкоштовного облікового запису може бути достатньо, але якщо дизайн є важливою частиною вашої роботи чи бізнесу, оновлення до Canva Pro, ймовірно, того варте, оскільки ви отримаєте додаткові функції та переваги.

Чи варто Canva Pro?

Враховуючи все, Canva Pro є надзвичайно доступним варіантом для тих, хто хоче вивести свої творчі проекти на новий рівень. Незважаючи на те, що ми любимо безкоштовну пропозицію, ви не можете сперечатися з усіма додатковими функціями, доступними в обліковому записі Canva Pro, не кажучи вже про те, що якщо Canva продовжуватиме впроваджувати інновації такими темпами, як і раніше, ви можете очікувати, що з’явиться ще багато цікавих функцій.

Зрештою, чи варта Canva Pro грошей чи ні, залежатиме від того, для чого ви використовуєте платформу та як часто ви збираєтеся нею користуватися.