Чи варто наймати віддаленого розробника чи ні?

| | 0 Comments| 6:59 AM
Categories:

Багато роботодавців хочуть, щоб їхня робоча сила мала гнучкий графік роботи вдома, щоб збалансувати своє життя. Оскільки тенденція віддаленої роботи продовжується, багато розробників програмного забезпечення хочуть працювати віддалено.

Наймання кандидата дистанційно вперше може бути складним завданням для команди найму. Це також залежить від вимог проекту та здатності менеджера керувати віддаленою командою. За допомогою ретельного планування, оцінки, перевірки та прийняття рішень організація може визначити, що найкраще для її продуктивності.

Ці суттєві зміни в робочих моделях викликають питання: чи варто організації наймати віддалених розробників програмного забезпечення?

Крім того, наймання віддалених програмістів може дати розробникам переваги, тоді як організація може зіткнутися з труднощами. Перш ніж приймати будь-які рішення для організації, необхідно ретельно розглянути переваги та недоліки.

У цій статті обговорюватимуться переваги та недоліки найму віддаленого розробника, щоб допомогти вашому бізнесу зробити найкращий вибір.

Плюси найму віддаленого розробника

Ось деякі з переваг найму віддаленого розробника.

Без поїздок

Співробітники, які використовують модель роботи з дому, виграють від того, що вони не їздять на роботу. Жодна поїздка не може зменшити стрес і покращити баланс між роботою та особистим життям і задоволення від роботи. Це також економить час, гроші та енергію.

Економія коштів

Віддалені розробники зазвичай мають нижчу зарплату, ніж штатні розробники. Співробітники, які працюють вдома, можуть заощадити гроші на офісні витрати та інші зручності. Це робить дистанційне наймання економічно ефективним для підприємств і організацій. Дослідження за Вулиця показує, що компанії заощадили 11 000 доларів на одного працівника при переході на віддалену роботу. Коротше кажучи, організації економлять ці гроші на офісному просторі та відповідних ресурсах.

Глобальний найм

Однією з головних переваг роботи з віддаленими працівниками є доступ до найкращих розробників програмного забезпечення в усіх куточках земної кулі. Наймання дистанційних програмістів дає роботодавцям змогу знайти компетентних інженерів програмного забезпечення за межами своєї місцевості.

  Як зупинити завантаження GIF-файлів у Firefox

Продуктивність

Віддалені кодери працюють більш продуктивно, працюючи вдома. Вони працюють більш вільно, з відкритим розумом і сприяють творчим ідеям і внеску. Менше міжособистісних відволікань і робота у відповідному середовищі роблять розробника більш продуктивним із кодом. Відповідно до Звіт про дослідження Gallup35% співробітників почуваються більш продуктивними, працюючи віддалено.

Уникайте офісної політики

Потворна правда кожного офісу – це внутрішня політика. Однією з найкращих переваг роботи вдома є уникнення непотрібних пліток і політики. Це також дозволяє робочій силі мати конструктивну та цілеспрямовану взаємодію зі своїми колегами. Дистанційна робота, як правило, робить працюючих професіоналів менш інтерактивними та більш продуктивними.

Мінуси найму віддаленого розробника

Тепер давайте перевіримо мінуси найму віддаленого розробника.

Проблеми безпеки

Проблеми з безпекою можуть бути пов’язані з віддаленою роботою, якщо її не керувати належним чином. Наймання віддаленого розробника може наразити вас на проблеми безпеки, зокрема витік даних або несанкціонований доступ до системи. Підприємства можуть вирішити ці проблеми безпеки, пропонуючи життєво важливі інструменти та засоби захисту для віддалених працівників, щоб запобігти кібератакам і крадіжці даних.

Комунікаційні прогалини

Розробники відчувають розрив у спілкуванні зі своїми товаришами по команді, працюючи вдома. Ці комунікаційні труднощі виникають через відсутність взаємодії віч-на-віч, або, можливо, вони відключені через відсутність обміну знаннями з однолітками.

Іноді відмінності можуть також виникати через мовний бар’єр. Невідповідність очікувань і відсутність спілкування також заважають діяльності членів команди. Це також руйнує якість продукції та міжособистісні стосунки, вносячи відсутність згуртованості серед товаришів по команді.

Лідери команд можуть вирішити цю проблему, регулярно спілкуючись з командою та з’ясовуючи, чи є у них проблеми на роботі.

Керування командою

Керування командою розробників здалеку іноді може створити хаос. Проблема виникає, коли кілька членів команди з різних часових поясів. У такі моменти розробнику, можливо, доведеться чекати, поки його товариші по команді з різних часових поясів увійдуть.

Керівники компаній іноді можуть не довіряти своїм співробітникам через гнучкість роботи з дому. Також стає важко стежити за командою та її щоденною діяльністю.

  Як зробити ваш Google Home тихіше вночі

Щоб вирішити цю проблему, компанії можуть керувати діяльністю команди розробників за допомогою інструментів управління проектами та хмарних робочих моделей.

Боротьба працівників

Як програмному аналітику робота вдома іноді може бути надзвичайною через обсяг роботи. Через це розробник, який нехтує балансом між роботою та життям, може почуватися самотнім або відчувати стрес.

Вони також можуть відчувати себе відірваними від своєї компанії через тривалу віддалену роботу. Організації часто сприймають розробників як належне й обтяжують їх нескінченною роботою. Навантаження стресує розробника, знижуючи його продуктивність і здоров’я.

Компанії можуть подолати цю проблему, взаємодіючи з командою та рівномірно розподіляючи роботу, щоб жоден член команди не відчував труднощів. Щоб працівники відчували зв’язок із компанією, як і внутрішній персонал, вони також можуть розробити інтерактивні сесії.

Коли компанії варто наймати віддаленого розробника?

Організація повинна наймати віддаленого розробника, коли їй це потрібно

  • Щоб створити різноманітну команду: більш різноманітна команда веде до більш кваліфікованої робочої сили. Команда професійних програмістів може представити найкращі ідеї та інновації компанії. Компанія може найняти віддаленого розробника, щоб створити сильну команду розробників, яку важко найняти на місці.
  • Щоб створити команду для стартапу: стартап може найняти віддаленого розробника, щоб швидко створити команду в межах бюджету. Зазвичай компанії платять віддаленим розробникам менше, ніж власним.
  • Щоб заощадити гроші: якщо компанія хоче заощадити гроші, вона може найняти дистанційного розробника програмного забезпечення, будь то стартап чи підприємство. Як згадувалося вище, компанії платять менше за віддалених розробників, ніж для власних програмістів.
  • Щоб задовольнити певні вимоги: фірма може найняти віддаленого програміста, щоб задовольнити вимоги клієнтів або розширити продукт.
  • Щоб збільшити свою команду: масштабування команди передбачає розширення команди без використання додаткового часу чи ресурсів, одночасно збільшуючи дохід компанії. Коротше кажучи, це означає, що компанія хоче збільшити обсяг виробництва, не збільшуючи команду. Для таких сценаріїв компанія може найняти віддаленого програміста.
  • Щоб збільшити розмір ринку: компанія може найняти віддаленого програміста для виходу на нові ринки та потребуватиме спеціалізованого розробника, щоб зрозуміти конкретний товар чи послугу.
  16 найкращих програм для збору орендної плати для сучасних орендодавців

Платформи для найму віддалених розробників

Ось кілька платформ для найму віддалених розробників:

#1. Toptal

Toptal — це платформа, яка надає підприємствам і організаціям потенційних програмістів-фрілансерів. Це також глобальна мережа технологій, бізнесу та дизайну.

Toptal має розробників-фрілансерів світового рівня з великим корпоративним досвідом. Це дає ретельну підготовку для їхніх позаштатних програмістів для цих затребуваних навичок. У 2022 році Topta обслуговувала понад 21 000 клієнтів у 140+ країнах. Рекрутери цієї компанії прагнуть знайти найкращих талантів у всьому світі.

Провідні корпорації покладаються на Toptal у своїх ключових зусиллях завдяки їхній ретельній 2–5-тижневій процедурі перевірки талантів і налаштованості на вирішення проблем.

#2. Revelo

Revelo це платформа для найму, яка об’єднує підприємства будь-якого розміру з найкращими дистанційними розробниками. Ця платформа надає пріоритет латиноамериканським талантам із глибокими технічними знаннями та працює в часових поясах США.

Підприємства також можуть найняти цілу команду розробників, щоб масштабувати свої потреби за допомогою Revelo. Він надає висококваліфікованих, добре перевірених інженерів із повним набором послуг по всьому світу.

Кожен претендент на цю фірму проходить сувору процедуру перевірки, яка розглядає його технічні навики та навички спілкування, а також вільне володіння англійською мовою. Коли організація розкриває вимоги до кандидата, Revelo негайно починає пошук попередньо відібраних кандидатів.

Висновок

Наймання віддаленого інженера-програміста може дати багато переваг, але керувати віддаленою командою може бути складно. Будь-яка організація, яка найме віддаленого розробника, повинна враховувати плюси та мінуси віддаленої роботи. Щоб інтегрувати дистанційну роботу, вона також має вивчити вимоги проекту, мати чіткі очікування, відповідні інструменти спілкування та політику щодо віддаленої роботи.

Ви також можете дослідити деякі найкращі місця для найму віддаленого таланту.