Чи варто купувати Apple Watch 4?

Apple Watch 4 був першим пристроєм, анонсованим Apple на вересневому заході 2018 року, і багато зусиль було докладено, щоб зробити його схожим на фантастичний і швидкий годинник майбутнього. Але чим він насправді відрізняється від Apple Watch 3?

З огляду на те, що з моменту події Apple пройшли роки, Apple Watch Series 4 дешевше, ніж будь-коли. Незважаючи на те, що нові моделі доступні, це все ще гарні годинники, наповнені функціями за ціною, яка погоджується з більшою кількістю людей. У цій статті ми розглянемо відмінності між Apple Watch 3 і 4.

Apple Watch 4 проти Apple Watch 3: чим це відрізняється?

Apple Watch 4 проти Apple Watch 3: які функції він має?

Можливо, найбільшим покращенням Apple Watch Series 4 є доданий список функцій здоров’я та благополуччя. На додаток до датчика падіння, який помітить, коли ви потрапили в аварію, і за потреби зателефонує до служби екстреної допомоги, в пристрій вбудована функція ЕКГ, яка може розрахувати ваш серцевий ритм. Хоча ця функція недоступна на момент запуску та ще не схвалена для використання у Великій Британії, це буде новаторська функція, коли вона стане доступною.

Зміни в дизайні пристрою означають, що він має кращу мобільну зв’язок і гучніший динамік, що полегшує дзвінки, але здебільшого фактична функціональність Watch 4 така ж. Він водонепроникний до 50 м, може відстежувати ваші тренування за допомогою GPS, а також має соціальні функції, як і Apple Watch Series 3.

  Переглядайте кешовані зображення з усіх веб-браузерів на вашому ПК в одному місці

Окрім переваг для здоров’я, Apple Watch 4 є лише оновленням від Apple Watch 3 з обмеженими новими функціями. У нього є багато нових складнощів годинника, які сидять навколо циферблата і працюють з більшою легкістю (як буде пояснено нижче), але не так багато іншого, що відрізняє його від Series 3.

Apple Watch 4 проти Apple Watch 3: як це виглядає?

Велика різниця між Apple Watch 4 і його попередником — розмір; Крім того, що обидва розміри годинника на 2 мм більше, ніж у попередніх годинників, 40 мм і 44 мм, а не 38 мм і 42 мм, нова технологія від краю до краю означає, що розмір екрану трохи більше ніж на 30% більше. Крім того, Apple Watch 4 буде трохи тоншим, що зробить його більш зручним у використанні для спортивних цілей.

Більший екран покращує функціональність Apple Watch Series 4 – ви можете одночасно переглядати більше складнощів навколо циферблата або переглядати фотографії та карти більш детально. Це також означає, що основні функції годинника, такі як час або інформація про стан здоров’я, читати легше, ніж на Series 3.

Ще одна важлива деталь, яка відрізняє Apple Watch 4 від свого попередника з точки зору зовнішнього вигляду, — це обличчя та ремінці. Крім стандартних годинників Apple Watch, варіанти, розроблені Nike і Hermes, мають багато різних граней і ремінців, що означає, що наразі можна придбати 36 різних версій. Nike розробила 8 з них, а 11 — Hermes. Для порівняння, наразі годинник 3 продається лише в шести різних версіях, дві з яких — від Nike.

  Яка різниця між чохлами для телефонів, протекторами, обкладинками та чохлами?

Величезна кількість різноманітних ремінців і циферблатів означають, що ви маєте свободу над зовнішнім виглядом годинника, і чудово доповнюєте ширший і тонкий екран.

Apple Watch 4 проти Apple Watch 3: як він працює?

За словами Apple, Series 4 працює вдвічі швидше, ніж Apple Watch 3, завдяки двоядерному процесору S4 всередині нього. Це означає, що ви можете на льоту запускати кілька годинників, не турбуючись про падіння швидкості.

Apple Watch 4 також збереже той самий цілий день автономної роботи, що й Apple Watch 3, а це означає, що ви зможете використовувати його протягом 19 годин без підзарядки. Частина цих 18 годин включає одну годину для вправ, перевірку часу 90 разів, читання 90 сповіщень і використання додатків протягом 45 хвилин. Оскільки більшість користувачів не будуть виконувати всі ці дії щодня, схоже, Apple врахувала різні види використання годинника.

Справжня різниця між пристроями залежить від використання додатків – якщо ви завзятий користувач додатків і хочете користуватися багатьма одночасно, Series 4 полегшить це з більшою легкістю, ніж Series 3.

Apple Watch 4 проти Apple Watch 3: скільки це коштує?

Коли було анонсовано Apple Watch Series 4, ціна Series 3 була знижена; тепер найдешевші пристрої серії 3 доступні від £179 з GPS або £209 з GPS і мобільним покриттям.

  Як зробити екран чорно-білим

Таке зниження ціни робить Apple Watch Series 4 більш ніж на 100 фунтів стерлінгів дорожчими, ніж їх попередник, при цьому найдешевший пристрій GPS коштує приблизно 179 фунтів стерлінгів за оновлений, а GPS і мобільний пристрій – приблизно 229 фунтів стерлінгів. Це може звучати багато, але ваша думка про різні функції нового пристрою може виправдати цю більш високу ціну.

Варто також зазначити, що Apple Watch 4 має набагато ширший діапазон варіантів, ніж Apple Watch Series 3, як описано раніше, з діапазоном різних цін. Зокрема, ціна годинників Hermes наразі перевищує 300 фунтів стерлінгів за вживані або відремонтовані. Для порівняння, у Apple Watch 3 є лише варіанти Nike, ціна яких така ж, як і стандартна версія годинника.

Apple Watch 4 проти Apple Watch 3: вердикт

Apple Watch Series 4, по суті, є надзарядженою версією Apple Watch 3; він може запускати більше додатків одночасно і робити це швидше, він має більш ергономічний дизайн і доступний більший вибір ускладнень.

Для деяких оздоровчі функції надзвичайно корисні, особливо пристрій для зчитування ЕКГ. Все це, не відкидаючи фантастичних функцій для тренувань Apple Watch 3, багато з яких все ще присутні в Series 4.

Однак дехто може здатися, що, крім зчитувача ЕКГ і датчика падіння, цього недостатньо, щоб відрізнити Apple Watch 4 від годинника, який він нібито замінить. Звичайно, Apple Watch 4 випускався роками, тому коштував набагато дешевше, ніж раніше.