Чи варто купувати домашній резервний акумулятор? 8 причин «за» і «проти».

Ключові висновки

  • Домашні резервні батареї є важливими для власників будинків із сонячними батареями, які хочуть підтримувати електроенергію під час відключення мережі.
  • Домашня резервна батарея дозволяє власникам будинків скористатися перевагами тарифів на комунальні послуги за часом використання та заощадити гроші на електроенергії.
  • Батареї забезпечують чистий і ефективний спосіб живлення вашого будинку відновлюваною енергією, особливо якщо ви хочете відключитися від мережі.

З появою домашніх резервних батарей і зростаючою нестабільністю мережі багато власників будинків розглядають цю нову технологію. Вони забезпечують резервне живлення без шуму та забруднення, як газові генератори. Але якщо батареї такі дорогі, чи варто купувати їх для дому?

Чому варто купити домашній резервний акумулятор

Існує багато причин, чому так багато людей прагнуть вивести акумулятори на ринок, і є стільки ж причин, чому ви можете відчувати бажання купити їх. Але якщо ви ще не впевнені, чи корисні батареї для вас і вашого дому, ось деякі ознаки того, що вони можуть бути доцільним доповненням.

1. У вас уже є сонячні панелі

Багато з нас встановлюють сонячні батареї, очікуючи, що вони забезпечать нас резервним джерелом енергії під час надзвичайної ситуації. Дивно, але сонячні панелі працюють не так. Коли мережа вимикається, і світло гасне, ваші панелі вимикаються разом з ними.

Це якщо у вас немає домашнього резервного акумулятора. Якщо ви це зробите, ваші панелі залишаться ввімкненими. Це тому, що ваша сонячна батарея тепер має кудись відправляти електроенергію, крім як назад до зруйнованих ліній електропередач, які якийсь електрик намагається полагодити. Є кілька винятків, наприклад Резервне копіювання сонячного світла Enphaseале здебільшого, якщо ви хочете, щоб ваш масив був працездатним, придбайте акумулятор.

2. Скористайтеся тарифами за комунальні послуги за часом використання

Деякі комунальні служби змінюють розмір плати за електроенергію в залежності від часу доби. Вони заряджають найбільше в години високого попиту, наприклад, увечері, коли сім’ї не йдуть на роботу чи навчання. Вони заряджають менше в години низького попиту, наприклад, вночі, коли більшість із нас спить.

Домашня резервна батарея дає вам більше можливостей вибирати, коли ви споживаєте електроенергію з вашої комунальної мережі. Щоб заощадити гроші, ви можете працювати вдома від батареї в години пік. Це варіант, навіть якщо у вас немає сонячних батарей. Ви можете заряджати акумулятор у непікові години та зберігати цю енергію на час доби, коли електроенергія дорога.

3. Використовуйте електроенергію, вироблену вдома

Багато з нас купують сонячні панелі, тому що хочуть бути самозабезпеченими. Ми хочемо живити наші будинки, використовуючи енергію, яку виробляємо на місці. Якщо це стосується вас, вам знадобиться акумулятор для вашого дому.

Навіть якщо ви не живете в автономному режимі, ви все одно можете жити повсякденним життям, знаючи, що в основному використовуєте чисту безкоштовну енергію.

4. Ви хочете вийти з мережі

Якщо ви не хочете керувати домом за допомогою генераторів або обходитися без електрики, якщо ви хочете відключитися від мережі, вам знадобляться батареї. Це дає вам можливість виробляти електроенергію за допомогою сонця, вітру або води. Батареї також дозволяють зберігати енергію з будь-якого з цих джерел або від викопного палива для подальшого використання. Це може означати, що ваші вогні залишаються ввімкненими, коли сонце заходить, коли хмари закривають небо або коли немає найменшого вітерця.

Просто знайте, що від’єднання від мережі з акумуляторами може бути дорожчим, ніж ви думаєте. Вам потрібен достатньо великий акумулятор, щоб кілька днів працювати без електроенергії, оскільки у вас немає енергетичної компанії, до якої можна було б повернутися. Тим не менш, батареї залишаються життєво важливою частиною автономної сонячної енергетичної системи.

5. Резервне живлення без спалювання викопного палива

Протягом багатьох років єдиним способом зберегти електроенергію під час відключення було запустити генератор. Це не чудовий варіант, якщо ви також намагаєтесь зменшити кількість вуглекислого газу, який ви викидаєте в атмосферу. Домашня батарея — найкраща альтернатива.

Акумулятор має багато переваг перед газогенератором. Акумулятор працює безшумно і не виділяє токсичних речовин. Вам також не доведеться турбуватися про оплату палива. Проте в осяжному майбутньому акумулятор є набагато дорожчим варіантом.

Чому не варто купувати домашню резервну батарею

Якщо батареї такі хороші, чому не кожен домовласник, який може собі це дозволити, має її?

1. Більшість акумуляторів ще не окупаються

Акумулятори дорогі. Одна батарея може коштувати приблизно 10 000 доларів, і це без додавання вартості встановлення, перемикачів та інших необхідних компонентів.

Одна батарея може не впоратися з вашими великими навантаженнями, особливо якщо ви живете в сільській місцевості і вам потрібно живити колодязні насоси або септичні ями. Ви можете легко знайти себе, дивлячись на оцінки в 40 000 доларів США на систему з достатньою ємністю та потужністю для задоволення ваших потреб.

Якщо ви ще не порахували вартість сонячних панелей, знайте, що вони окупаються зазвичай за кілька років. Акумулятори, не дуже. Швидше за все, коли прийде час замінити батарею на нову, ви не заощадите на витратах на енергію навіть близько того, скільки витратили.

2. Деякі батареї менш безпечні, ніж інші

Існує багато типів акумуляторів, багато інших знаходяться на стадії дослідження та розробки. Що стосується безпеки, не всі ці типи акумуляторів однакові. Літій-нікель-марганцево-кобальтова батарея, як-от Tesla Powerwall, або батареї, які є в більшості електромобілів, піддаються ризику так званого перегріву. З практичної точки зору, це коли батарея загоряється і продовжує горіти, незважаючи на ваші зусилля загасити її. Це може завдати шкоди машині, але може бути ще більш згубним для будинку.

У багатьох альтернативах використовується хімія фосфату літію і заліза, яка малоймовірно загориться. Натомість батареї, виготовлені з цією хімією, випускають гаряче повітря, якщо їх проколюють або перегрівають до точки розриву. Це робить їх набагато безпечнішими для кріплення до стіни.

3. Замість цього можна використовувати портативну електростанцію

Вам може не знадобитися повномасштабна домашня батарея, оскільки сьогодні на ринку є цілий ряд менших рішень для резервного живлення від батарей. Ви можете придбати генератор на сонячних батареях, який є досить легким, щоб розмістити його в будь-якій кімнаті вашого будинку під час надзвичайної ситуації, або використовувати для живлення обладнання на відкритому повітрі протягом решти року.

Ці портативні електростанції бувають різних розмірів, деякі з них достатньо малі, щоб брати їх у похід. Інші приходять з візками, тому що вони занадто важкі, щоб рухатися інакше. За допомогою перемикача та правильного генератора ви також можете використовувати акумулятор для живлення важливих ланцюгів у вашому домі.

Незабаром найкращою портативною електростанцією може стати ваш автомобіль.

Батареї можуть змінити спосіб живлення вашого дому

Довгий час електроенергію споживали, а не виробляли. Це було за принципом використання або втрати, без можливості накопичувати кіловати для подальшого використання. Батареї змінили рівняння. Це не нові винаходи, але вони досягли точки, коли вони починають бути практичними, і терміновість їх використання є більшою, ніж будь-коли.

Крім того, батареї все ще є дорогою інвестицією. Зрештою, найважливішим фактором є те, чи можете ви собі його дозволити та чи готові ви розлучитися з такою сумою грошей, навіть якщо можете. Але якщо ваша відповідь ствердна, є багато причин, чому ви можете бути задоволені своїми інвестиціями.