Чи варто купувати дзеркало Lululemon у 2023 році?

| | 0 Comments| 2:35 PM
Categories:

Якщо ви з ентузіазмом тренуєтеся, ви можете розглянути можливість придбання дзеркала для фітнесу. Ці пристрої дозволяють бачити себе під час тренування, а також дозволяють взаємодіяти з інтерфейсом сенсорного екрана. Lululemon, популярний бренд фітнес-моди, має власну версію цього пристрою, відому просто як Mirror.

У вересні 2023 року компанія вирішила припинити продажі пристрою протягом наступних місяців і залишитися тільки на одязі та аксесуарах. Отже, що це означає для користувачів Lululemon, і чи варто все ж розглядати можливість придбання Mirror?

Що таке дзеркало Lululemon?

Дзеркала для фітнесу займають невелику нішу, але спорядження для домашнього фітнесу неймовірно популярно. І багато брендів роблять крок далі, ніж звичайна бігова доріжка або жим лежачи.

Ви, напевно, бачили такі бренди, як Peloton, які пропонують обладнання для фітнесу в поєднанні з онлайн-заняттями, які проводять професійні інструктори з фітнесу. Фітнес-дзеркало – це інтелектуальний пристрій, який дає вам змогу переглядати свою поставу, стежити за тренуваннями та отримувати в реальному часі відгуки про ваші результати. Lululemon Mirror пропонує користувачам доступ до понад 10 000 тренувань. Сюди входять навіть тренувальні заняття з професійними тренерами.

Але Mirror не є дітищем Lululemon. Насправді Lululemon придбала Mirror, який на той час був фітнес-стартапом, за 500 мільйонів доларів у 2020 році. Mirror вже створила обладнання для домашніх тренувань, яке дозволяє користувачам бачити себе під час інтерактивних тренувань. Але з придбанням Lululemon продукт може бути виведений у фітнес-мейнстрім.

  Цифрова інфраструктура для малого та середнього бізнесу – що, чому та як

Mirror діяв протягом п’яти років, але підтримувати прибуток завдяки високій початковій ціні та щомісячній оплаті стало важко після того, як пандемія COVID-19 почала послаблюватися, і люди знову могли повернутися до спортзалу або на природі, щоб знову займатися спортом.

У результаті цієї боротьби Lululemon вирішив підписати контракт на контент з Peloton. Дві компанії об’єдналися, і Peloton пропонує користувачам Mirror власний центр контенту для тренувань. Під час цього переходу програма Mirror Studio буде поступово припинятися.

Те ж саме стосується багатьох брендів домашнього фітнесу. Наприклад, у 2022 році Peloton пройшов через кілька раундів звільнень, що торкнулося тисяч працівників. Один раунд звільнень скоротив 12 відсотків робочої сили Peloton.

Чи варто купувати дзеркало Lululemon?

Lululemon Mirror коштує крутих 1500 доларів і вимагає місячної підписки в 39 доларів, тому це не маленька покупка. Ось чому важливо знати, чи справді вам потрібен один із цих пристроїв. Але характеристики та ціна — це не єдине, що тут варто враховувати.

Доступність Lululemon Mirror також сильно постраждає після припинення продажу обладнання. Хоча ви не зможете купувати нові пристрої в роздрібних продавців, коли запаси закінчаться, ймовірно, з’являться можливості придбати вживані пристрої Mirror. Однак ціни перепродажу можуть бути навіть вищими за початкову ціну, якщо попит високий.

Коротше кажучи, купувати Lululemon Mirror у 2023 році, ймовірно, не дуже гарна ідея. Враховуючи рішення компанії вилучити Mirror з онлайн-магазинів і припинити доступ до свого фітнес-додатку для смартфонів для нових користувачів наприкінці року, здається, на цьому етапі досить спірно захопити собі дзеркало.

  5 найкращих інструментів обробки даних для форматування даних для Analytics

Однак, якщо ви все ще думаєте придбати Lululemon Mirror, зауважте, що доступ до програми Studio для нових користувачів буде закрито на початку листопада 2023 року, тож у вас не залишиться багато часу, щоб отримати своє дзеркало та приєднатися.

Якщо у вас уже є Lululemon Mirror, не хвилюйтеся. Ви все ще зможете отримати доступ до програми навіть після того, як новачки більше не зможуть нею користуватися, якщо ви вже зареєстрували обліковий запис. Тим часом, якщо ви нещодавно придбали Lululemon Mirror, але не знали про цю велику зміну, компанія все ще пропонує повернення протягом 30 днів.

Альтернативи дзеркала Lululemon

Якщо ви все ще шукаєте дзеркало для фітнесу, але хочете триматися подалі від Lululemon Mirror, є кілька чудових альтернатив, які ви можете розглянути.

1. Студія FORME

Фітнес-дзеркало FORME Studio схоже на Lululemon Mirror тим, що дозволяє брати участь в інтерактивних тренуваннях, отримувати відгуки та стежити за своєю поставою. Після реєстрації ви отримаєте власного персонального тренера, якого буде обрано на основі ваших цілей і вподобань. Цей персоналізований підхід чудово підходить для тих, хто насправді не знає, які тренування для них найкращі, і додає гуманності віддаленому досвіду.

Студія FORME також пропонує уроки усвідомленості, коли ви хочете розслабитися або охолонути після тренування. Однак важливо зазначити, що це призведе до дуже дорогої покупки. Сам пристрій коштує 2495 доларів США, а членство також коштує чималих 149 доларів на місяць (хоча ваш перший місяць коштуватиме лише 49 доларів США).

  Як створити веб-сайт зі свого телефону

На відміну від інших фітнес-дзеркал, ви також не можете слухати музику на свій вибір під час тренування. Якщо вам потрібні власні мелодії, щоб потрапити в зону, FORME Studio може вам не підійти. Якщо вас більше цікавлять тренування з обтяженнями, ніж кардіотренування, ви можете віддати перевагу FORME Lift, фітнес-дзеркало з подовженням ваги.

2. Тональний

Tonal — це ще одне елегантне фітнес-дзеркало, яке особливо чудово підходить для важкої атлетики. Дзеркало має подовжувач ваги, який ви можете використовувати для тонусу, а також забезпечує доступ до кардіотренувань і сеансів масажу (за допомогою пристрою Theragun). Загалом, дзеркало Tonal надає користувачам доступ до понад 1000 класів, тож у вас точно не буде вибору.

Дзеркало Tonal коштує 3495 доларів США, а також вимагає місячної підписки на 59,95 доларів США для доступу до тренувань. Якщо ви захочете захопити розумні аксесуари Tonal, також буде додаткова плата. Набір розумних аксесуарів коштує додатково 495 доларів, тож ви витратите багато грошей, якщо хочете використовувати дзеркало Tonal на повну.

Дзеркало Lululemon незабаром може залишитися в минулому

Хоча ви все ще можете використовувати Lululemon Mirror, якщо у вас уже є пристрій, розумно не купувати собі його прямо зараз. Враховуючи повільне поступове припинення використання Mirror і його програми Studio, вам краще вибрати інтелектуальне дзеркало, яке все ще буде повністю функціональним як для нових, так і для існуючих клієнтів.