Чи варто використовувати Hubitat для автоматизації вашого розумного дому?

Першим кроком у побудові розумного будинку часто є вибір хаба, і є багато варіантів. Hubitat це унікальний хмарно-незалежний центр. Він неймовірно потужний, здібний і складний. Але чи варто використовувати Hubitat у своєму розумному домі?

Hubitat – це потужний центр для вашого розумного дому

Одне залишається вірним; є занадто багато центрів розумного дому, з яких можна вибрати. І хоча є центри, яких слід уникати взагалі, Hubitat не обов’язково є одним із них: він складний, можливо, занадто складний для багатьох людей, але має багато потужних функцій.

Hubitat — це справжній центр розумного дому, створений для того, щоб стати центром вашої автоматизації. Він підключається до пристроїв Z-wave і Zigbee, Alexa і Google Home, Lutron і LAN. Що відрізняє його від більшості центрів розумного дому, так це акцент на локальному контролі та неймовірно просунутій автоматизації. Він може похвалитися досить великим списком інтеграції пристроїв, і якщо ви виберете мудро, він зможе контролювати все, що ви додаєте до свого розумного дому.

Наприклад, за допомогою Hubitat ви можете створити набір правил, які зменшують світло від 100% до 30% протягом півгодини на заході сонця або 20:00 (залежно від того, що буде пізніше), а потім повільно повертати світло. на сході сонця або о 6 ранку (залежно від того, що пізніше) — і все це без взаємодії з хмарами. Це спрацює навіть, якщо ваш Інтернет вимкнеться. SmartThings і Wink не можуть досягти такого рівня складності, особливо покладаючись лише на локальне керування.

Більшість центрів базуються на хмарі, але Hubitat є локальним

Інші великі центри розумного дому, як-от Wink і SmartThings, є пристроями для роботи в хмарі, а потім, можливо, додані деякі локальні елементи керування. Коли ви торкаєтеся кнопки на телефоні, щоб увімкнути світло у вітальні, сигнал надсилається з вашого телефону на маршрутизатор і через Інтернет на хмарні сервери Wink або SmartThings. Ця команда обробляється, а потім надсилається назад через Інтернет на ваш маршрутизатор, а потім на концентратор. Нарешті, ваш хаб надсилає команду на ваш світло. Без підтримки локального контролю це не працює, коли ваш Інтернет вимикається.

  Немає зеленої галочки на значку на системній панелі Dropbox

Hubitat виконує більшість робіт локально, що має ряд переваг. Оскільки вашій команді не потрібно йти через Інтернет і назад, ви побачите, що світло вмикається та вимикається швидше, ніж Wink або Smartthings. Якщо ваш Інтернет вимкнеться, ці локально контрольовані можливості продовжуватимуть працювати. І якщо ваша мета — конфіденційність, ви матимете більше цього, оскільки ви не спілкуєтесь із хмарою корпорації.

Ви можете, звичайно, підключити деякі пристрої, які потребують хмари, наприклад Amazon Echo або Google Home, до Hubitat. Ви втратите деяку швидкість і конфіденційність, коли будете використовувати ці пристрої та все, що ними керується.

Однією з інших переваг Hubitat є вартість. Після того, як ви придбаєте обладнання Hubitat, ви закінчите. Hubitat не змушує вас отримувати постійні щомісячні підписки, щоб отримати функціональність; все, що він пропонує, включено, навіть оновлення програмного забезпечення. Середовище проживання зазвичай продається за $149,95, хоча зараз Hubitat пропонує новітнє обладнання за 99,95 доларів США.

З Hubitat ви створюєте комплексні автоматизації

Автоматика – справжня суперсила розумного дому. Хоча ми любимо спілкуватися зі своїми домівками, Hubitat може зробити голосове керування непотрібним. Hubitat дозволяє використовувати розширені тригери та правила. Наприклад, ви можете встановити правило для наступного: оскільки ви зайшли до спальні, а зараз після 21:00, і сьогодні ввечері холодно, і опалення не включено, світло має бути увімкнено та приглушене, а електрика ковдру слід увімкнути. Якщо ви використовуєте індивідуальні датчики присутності, можна визначити, що це відбувається лише в тому випадку, якщо в кімнату входить одна конкретна особа.

Як інший приклад, за допомогою датчиків руху у ванній кімнаті та розумних лампочок чи перемикачів ви можете автоматично вмикати світло, коли хтось заходить. Ви також можете визначити, наскільки яскравим має бути світло залежно від часу доби та як довго воно повинно залишатися. увімкнути, перш ніж знову автоматично вимикатися — і знову ж таки, тривалість може залежати від часу доби. Ви можете зайти так далеко, щоб додати другий детектор руху в душі, щоб він замінив частину правила «вимкнути» під час душу, а це означає, що ваше світло не вимикатиметься, коли хтось приймає душ.

  Як виявити рецепти на веб-сторінці [Chrome]

Рівень деталізації та складність цих правил і тригерів є причиною, чому місцевий контроль настільки важливий. Якщо ви входите в кімнату, а світло не вмикається майже миттєво, ви відчуєте потребу перемикати перемикач вручну. На той момент ваш будинок вже не здається таким розумним. Голосове керування допомагає, тому що вам не потрібно буде рухатися або спотикатися, щоб знайти перемикач. Але швидка автоматизація ще краще, тому що вам не потрібно взагалі нічого робити. Натомість будинок передбачає ваші потреби.

Простіше кажучи, Wink і SmartThings не здатні на такий детальний рівень автоматизації. Підпрограми Alexa або Google Assistant також не є такими.

Розширені функції не даються легко

На жаль, з великою силою приходить велика відповідальність. У цьому випадку ви несете відповідальність за те, щоб все це сталося, і це не завжди буде легко. Коли ви вперше налаштовуєте центр Hubitat, ви почнете з відкриття локальної веб-сторінки. Наразі Hubitat не пропонує жодних додатків для смартфонів, вони з’являться незабаром, але до цього моменту найближче, що ви можете отримати, це створити індивідуальна приладова панель. Переглянувши веб-сторінку, вам потрібно буде знайти свої пристрої, назвати їх, а потім почати додавати програми.

Додатки у сфері Hubitat розширюють її можливості. Вам знадобиться програма для будь-якого монітора безпеки, програма для керування світлом за допомогою датчиків руху, програма правил для створення розширених засобів автоматизації тощо. Веб-інтерфейс керує всім цим. Це як використання веб-інтерфейсу маршрутизатора. Ви витратите час на натискання меню, вибір спадних меню та збереження змін. Так це працює, коли все йде правильно.

Іноді щось може працювати неправильно, і вам доведеться працювати з кодом вручну. Hubitat спирається на Мова програмування Groovy для цього, і якщо ви не знайомі з кодуванням, то найкраще попросити допомоги на форумах Hubitat або звернутися за підтримкою.

  Slingshot випущено, і для нього потрібен ваш номер телефону

Вам також потрібно буде дізнатися, як працюють ці програми та правила. Hubitat має відмінний навчальні відео і an активна та корисна спільнота. Але це процес навчання, і це нова логіка, яку потрібно опанувати. Наприклад, якщо вам потрібно правило, яке вмикає світло під’їзду, коли відкривається задні двері, але лише якщо світло на палубі ще не ввімкнено, вам потрібно буде визначити правило як «коли задній хід відкритий, а НЕ палубне світло». ” Логіка Hubitat послідовна. Як тільки ви дізнаєтеся тонкощі, ви не будете витрачати весь свій час на переопрацювання нової навички. Але для того, щоб впоратися з Hubitat, знадобиться час, зусилля та бажання вчитися.

І пам’ятайте, що немає програми для швидкого доступу до пристроїв розумного дому, щоб вимикати й увімкнути речі одним натисканням кнопки — принаймні зараз. Найкраще, що ви можете зробити, це створити a індивідуальна приладова панель для вашого дому. Різні варіанти приладової панелі приємні та неймовірно складні, але вони потребують від вас більше праці. Наразі ці інформаційні панелі є єдиним способом увімкнути дистанційне керування вашим розумним будинком.

Чи варто отримувати Hubitat?

Вибір Hubitat чи ні, зводиться до кількох основних речей: скільки зусиль ви хочете докласти, скільки ви хочете вчитися і наскільки вам подобається ідея справді автоматизованого будинку.

Якщо ідея отримати доступ до налаштувань маршрутизатора для внесення змін до мережі вас лякає, то Hubitat — що ще складніше — може бути не для вас. Якщо ви хочете чогось легкого, з простим налаштуванням і можливостями дистанційного керування, вам слід відмовитися від Hubitat і розглянути інший варіант, наприклад SmartThingsабо Wink, якщо компанія коли-небудь отримає Wink Hub повертається на склад і знову починає продавати.

Якщо ви розбираєтеся в техніці, любите бруднити руки в цифровому форматі і не проти проводити вихідні за переглядом навчальних посібників з нового складного набору навичок, Hubitat варто розглянути. І якщо вам подобається ідея справді автоматизованого розумного дому, який передбачає ваші потреби на основі вашого місцезнаходження, часу доби та інших умовних тригерів, вам варто розглянути можливість залучення Hubitat у ваш розумний будинок.