Чи варто використовувати безкоштовне розширення VPN для Chrome?

| | 0 Comments| 3:59 AM
Categories:

В епоху, коли люди все частіше живуть в Інтернеті, потреба в надійному онлайн-захисті ще ніколи не була такою. Одним із популярних методів захисту конфіденційності та безпеки в Інтернеті є використання безкоштовних розширень для браузера VPN.

Розширення для браузера VPN захищають ваше підключення до Інтернету, захищаючи вашу діяльність і дані в Інтернеті від сторонніх очей і перехоплювачів. Вони також розблоковують заблокований у регіоні вміст, дозволяючи вам отримати доступ до обмежених веб-сайтів і служб із різних регіонів.

Але чи надійні безкоштовні розширення VPN Chrome для конфіденційності та безпеки в Інтернеті?

Які переваги використання безкоштовного розширення VPN?

Розширення для браузера VPN пропонують безпроблемний і економічно ефективний спосіб користуватися перевагами VPN. Ось переваги використання безкоштовного розширення VPN для Chrome: від захисту вашої активності в Інтернеті до розблокування геообмеженого вмісту.

VPN підвищують безпеку в Інтернеті

Розширення VPN Chrome можуть шифрувати ваш інтернет-трафік, захищаючи ваші дані від шпигунів і кіберзлочинців. Це особливо корисно під час використання публічних Wi-Fi, які часто є незахищеними та схильними до злому.

  Увімкніть функції маршрутизатора Netgear VPN для дому чи офісу

Додатки можуть захистити конфіденційність в Інтернеті

Використання розширень VPN Chrome може покращити вашу конфіденційність, маскуючи вашу IP-адресу. Це допомагає приховати вашу особу в Інтернеті та ускладнює для будь-кого, включаючи веб-сайти та рекламодавців, відстеження вашої діяльності в Інтернеті.

Хороший VPN розблоковує геообмежений вміст

Безкоштовні VPN Chrome дозволяють подолати географічні обмеження на певних веб-сайтах і потокових службах. Просто підключіться до серверів у різних країнах, щоб отримати доступ до вмісту, який може бути заблокований у вашому регіоні.

Які недоліки використання безкоштовних розширень VPN?

Автор зображення: cookie_studio/Freepik

Незважаючи на їхню зручність і економічну ефективність, було виявлено, що багато безкоштовних розширень VPN ставлять під загрозу безпеку та конфіденційність користувачів в Інтернеті. Ось недоліки використання безкоштовних розширень VPN для Chrome.

Ви можете страждати від зниження швидкості Інтернету

Розширення для веб-переглядача VPN можуть забезпечувати вищу швидкість перегляду, ніж автономні VPN, але вони все одно можуть спричинити уповільнення роботи Інтернету, особливо під час підключення до віддалених або перевантажених серверів. Це може засмучувати, особливо якщо ви використовуєте VPN для діяльності, яка потребує великих даних, як-от трансляція.

  Найкращі мережі VPN для 2023 (Грудень)

Деякі розширення мають слабке шифрування

VPN, обмежені веб-браузерами, працюють більше як проксі, ніж справжні VPN. Розширення проксі-сервера VPN функціонують так само, як VPN, змінюючи вашу IP-адресу, щоб змусити веб-сайти та потокові служби подумати, що ви перебуваєте в іншому місці.

Однак розширення проксі-сервера VPN не мають шифрування, яке є у справжніх мережах VPN. Наприклад, безкоштовні розширення VPN Chrome не створюють такий самий зашифрований тунель, як VPN. Це означає, що ваш інтернет-провайдер та інші шпигуни все ще можуть стежити за вашою діяльністю в Інтернеті.

Потенційне відстеження даних і порушення конфіденційності

Багато безкоштовних розширень для браузера VPN реєструють онлайн-діяльність користувачів і особисті дані, ризикуючи вашою анонімністю та конфіденційністю. Деякі навіть продають ваші звички перегляду третім особам.

Ви все ще можете бути вразливими до зловмисного програмного забезпечення

Численні безкоштовні додатки VPN містять зловмисне програмне забезпечення, що становить загрозу вашій безпеці в Інтернеті. Деякі з них є розширеннями рекламного програмного забезпечення, призначені для проникнення на ваш комп’ютер і заповнення вас нав’язливою рекламою.

Крім того, певні розширення браузера VPN містять зловмисне програмне забезпечення infostealer, яке може викрадати дані вашої системи, зокрема імена користувачів і паролі, і надсилати їх зловмисникам.

  Найкращий VPN для Firefox

Як налаштувати розширення VPN для Chrome

Щоб установити VPN у Google Chrome, відвідайте Веб-магазин Chrome і знайдіть потрібний VPN. Натисніть на нього, а потім натисніть Додати до Chrome, щоб установити його. Після встановлення розширення увійдіть і виберіть сервер.

Якщо у вас виникли проблеми з VPN-з’єднанням, спробуйте перезапустити браузер або очистити файли cookie браузера.

Безкоштовні розширення VPN для Chrome не є безпечними

Багато людей використовують безкоштовні розширення VPN для захисту своєї онлайн-безпеки та конфіденційності. Безкоштовне розширення для браузера VPN може надати численні переваги, зокрема анонімність, доступ до обмеженого вмісту, безпеку Wi-Fi та запобігання відстеженню.

Однак деякі безкоштовні розширення VPN для Chrome можуть не забезпечувати достатнього захисту, створюючи ризик для вашої діяльності в Інтернеті. Це включає потенційне відстеження даних, порушення, зниження швидкості Інтернету та сприйнятливість до зловмисного програмного забезпечення.

Вирішення цих проблем часто передбачає вибір надійного постачальника VPN, який надає пріоритет конфіденційності та безпеці користувачів. Однак ці постачальники зазвичай мають цінник.