Чи вартий Copilot для Microsoft 365 цієї ціни?

Ключові висновки

  • Copilot для Microsoft 365 — це помічник зі штучним інтелектом, який інтегрується з такими програмами, як Word і Excel.
  • Функції включають сортування електронної пошти в Outlook, взаємодію з даними в Excel і створення нотаток у OneNote.
  • Щомісячна вартість становить 30 доларів США за користувача. Copilot Pro є альтернативою, але в ньому можуть бути відсутні деякі функції.

Корпорація Майкрософт зайнята впровадженням інструментів штучного інтелекту у свої продукти, від веб-програм до Microsoft Edge і Windows 11. Copilot для Microsoft 365 націлений на популярний офісний пакет, але чи вартий він такої ціни?

Що таке Copilot для Microsoft 365?

Copilot — це помічник на основі штучного інтелекту, вбудований у Windows та інші продукти та служби Microsoft. Він може працювати як чат-бот, подібний до ChatGPT, і створювати зображення, як DALL-E. Деякі можливості можуть відрізнятися в різних продуктах, які підтримують Copilot, але основні функції залишаються незмінними.

Copilot для Microsoft 365 використовує ті самі сили штучного інтелекту та вбудовує їх у різні програми Microsoft 365, такі як Word і Excel. Мета полягає в тому, щоб розумно допомогти вам отримати те, що ви намагаєтеся зробити легше.

  10 способів виправити помилки, щоб без проблем грати в ігри Steam на ПК

Звичайно, це не безкоштовно. Наразі Copilot для Microsoft 365 коштує 30 доларів США на користувача на місяць, крім вашої підписки на Microsoft 365.

Які видатні функції додає Copilot для Microsoft 365?

На початку Copilot для Microsoft 365, здається, чудово справляється (вибачте за каламбур) із завданнями, які люди не дуже люблять. Наприклад, Copilot може допомогти розумно сортувати ваші електронні листи в Outlook. Це набагато корисніше, ніж базове автосортування в програмі Outlook для мобільних пристроїв? Не дуже, але це все одно зручно.

Copilot для Microsoft 365 також може змінити спосіб взаємодії з даними в електронній таблиці Excel. Формули — це чудово, але можливість поставити запитання про іншу частину цих даних справді корисна. Це функція, яка з часом стане лише потужнішою.

Microsoft / Microsoft 365 Copilot

Якщо ви часто робите нотатки, функція Copilot у OneNote може бути особливо зручною. Наприклад, ви можете робити нотатки під час зустрічі, а потім використовувати Copilot, щоб сформувати з них приблизний план проекту, який можна конкретизувати пізніше.

  Як залишити відгук про гру в Steam

OneNote — не єдина сфера, де здатність Copilot працювати зі словами вступає в гру. Наприклад, якщо ви не знаєте, з чого почати в документі Word, ви можете ввести кілька пунктів і скористатися Copilot, щоб почати. Copilot також може працювати як надпотужний засіб перевірки граматики в Microsoft 365.

Які програми Microsoft 365 мають підтримку Copilot?

The Copilot для Microsoft 365 на веб-сайті вказані такі програми, які підтримують Copilot:

  • Слово
  • Штепсельна розетка
  • Excel
  • Outlook
  • Команди
  • Петля

Однак це ще не вся історія. Для початку у списку немає OneNote, тому ви не можете розраховувати на нього як на остаточний.

Ймовірно, Copilot почне з’являтися в ще більшій кількості додатків. Як і у випадку з Windows 11, ви можете очікувати, що функції Copilot будуть розвиватися досить швидко в Microsoft 365.

Чи підходить вам Copilot для Microsoft 365?

Легко уявити, що одного разу ми покладатимемося на такі інструменти, як Copilot, і ті, що розвиваються з нього. Тим не менш, Copilot наразі найефективніший у підсумовуванні інформації або розбитті її на більше слів. Безумовно, є випадки, коли це може бути корисним, але він поки що не розумно визначає пріоритетність списку завдань на основі ваших поточних незавершених документів.

  Як Hulu бореться з обміном паролями

Якщо ви окремий користувач, якщо ви не є частиною великої компанії, яка використовує Microsoft 365, його ціна також може відштовхнути. Ціна в 30 доларів на місяць не є неймовірно високою, але на момент написання статті немає безкоштовної пробної версії. Якщо ви бажаєте самостійно спробувати Copilot для Microsoft 365, це неможливо зробити, окрім як заплатити за місяць доступу.

Microsoft / Мicrosoft 365 Copilot

Ну, це не зовсім так. Багато функцій, доступних у рамках Copilot для Microsoft 365, також доступні за підпискою на Copilot Pro. Ви отримуєте багато функцій у Copilot Pro порівняно з Copilot, і це коштує лише 20 доларів США порівняно з 30 доларами на місяць для Copilot для Microsoft 365.

Однак деякі функції, особливо ті, які є в більш орієнтованих на бізнес програмах, можуть працювати лише з Copilot для Microsoft 365. Важко вгадати, які функції належатимуть до тієї чи іншої підписки в майбутньому.

Наразі найкращий спосіб дізнатися, чи працює Copilot для Microsoft 365, — це спробувати його протягом місяця. В іншому випадку ви можете отримати доступ до багатьох цікавіших функцій за допомогою Copilot Pro.