Чи вартий преміум-план Netflix?

| | 0 Comments| 4:50 AM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Netflix Premium пропонує контент 4K, чотири одночасних екрана та інші переваги. Але вони коштують дорожче.
  • Подумайте про кількість людей, які використовують ваш обліковий запис, і про те, чи будете ви дивитися вміст 4K, перш ніж вибрати план Premium.
  • Переконайтеся, що у вас є пристрій 4K і швидке підключення до Інтернету, щоб повністю скористатися перевагами плану Premium.

З тарифним планом Netflix Premium ви отримуєте переваги вмісту 4K, можливість перегляду на чотирьох екранах одночасно та інші переваги. Але це також має вищу ціну. У цій статті ми обговорюємо, чи варто Netflix Premium, а також деякі речі, які вам потрібно врахувати, перш ніж витрачати додаткові гроші.

Що таке Netflix Premium?

Netflix Premium — це найдорожчий і багатофункціональний план із трьох, які пропонує Netflix: стандартний з рекламою, стандартний і преміум. Це трохи заплутано, особливо якщо порівнювати з іншими потоковими службами, такими як Apple TV+, які містять усе в одному членстві.

Ви вибираєте рівень під час першої реєстрації облікового запису, хоча ви завжди можете змінити наявний план потокового передавання Netflix.

Ось чим відрізняються плани Netflix:

Стандартний з рекламою

Стандартний

Преміум

Щомісячна вартість

6,99 доларів США

15,49 доларів США

22,99 доларів США

Екрани, на яких можна дивитися одночасно

2

2

4

Пристрої для офлайн-трансляції

2

2

6

Якість потоку (якщо доступно)

1080p HD

1080p HD

4K

Додаткові члени

0

1

2

Каталог Netflix однаковий для всіх планів, за винятком кількох фільмів і шоу, недоступних на рівні з рекламою. Але Premium — це єдиний план, який пропонує деякі з них у 4K.

Раніше Netflix пропонував базовий план за 9,99 доларів США на місяць без багатопотокового потокового передавання та якості 720p HD. Цей план більше не доступний для нових учасників. Будь-хто, хто вже має базовий план, може залишатися на ньому, доки не змінить або не скасує своє членство.

Як визначити, чи варто Netflix Premium

Основні фактори, які вам потрібно враховувати, оцінюючи цінність плану Netflix Premium, включають вартість, кількість людей, які використовують ваш обліковий запис, і якість потоку. Давайте обговоримо питання, які ви повинні поставити собі, щоб вирішити, чи вартий план Premium того для вас.

  Чому фотографії виглядають інакше, коли я їх друкую?

1. Скільки людей використовують ваш обліковий запис Netflix?

Кожен обліковий запис Netflix, незалежно від вашого плану, може мати до п’яти профілів. Це дозволяє кожному, хто користується обліковим записом, мати власну спеціальну зону з персональними рекомендаціями, списками спостереження, налаштуваннями доступності тощо.

Це означає, що якщо ваш партнер любить документальні фільми про справжні злочини, він може дивитися їх досхочу у своєму профілі, не вплинувши на ваші рекомендації та не переповнивши вашу стрічку «Продовжити перегляд».

Це не те саме, що на скількох пристроях ви можете транслювати Netflix одночасно; це залежить від плану. У будь-якому стандартному плані ви можете транслювати на двох пристроях одночасно. Це означає, що якщо ви дивитеся Netflix на своєму телевізорі, ваш партнер також може увійти в обліковий запис і переглянути щось інше на своєму телефоні.

План Преміум збільшує це до чотирьох пристроїв одночасно. Ви також можете завантажувати вміст Netflix для перегляду в режимі офлайн на шести пристроях, на відміну від двох стандартних пристроїв.

Якщо ви живете в зайнятій сім’ї, більша кількість одночасних потоків і офлайн-пристроїв, які пропонує Premium, є важливою. Якщо ви самотній або в парі, вам краще підійдуть стандартні плани.

Майте на увазі, що Netflix припиняє обмін паролями з людьми, які не є членами вашої родини, запроваджуючи можливість додавати додаткових учасників до вашого облікового запису Netflix. Це дозволяє власникам облікових записів запросити когось за межами своєї сім’ї використовувати Netflix.

Цей додатковий учасник має власний обліковий запис і пароль, але він може транслювати або завантажувати лише на одному пристрої одночасно, і це оплачує власник оригінального облікового запису.

У стандартному плані (хоча версія не підтримується рекламою) можна додати одного додаткового учасника, тоді як у преміум-плані можна додати двох. Незалежно від плану, кожен додатковий обліковий запис коштує 7,99 доларів США на місяць.

Netflix

Таким чином, план Premium є єдиним, який дозволяє чотири одночасні потоки всередині домогосподарства та два додаткових потоки для членів за межами домогосподарства. Це коштуватиме 38,97 дол. США на місяць (22,99 дол. США для плану Premium, плюс дві партії по 7,99 дол. США для додаткових учасників).

2. Ви будете дивитися фільми та шоу 4K?

Netflix має велику кількість вмісту 4K, який транслюється з роздільною здатністю 3840×2160 пікселів. Це означає, що зображення містить більше даних і тому виглядає чіткішим і детальнішим, особливо на великих екранах.

  Як вставити нотатки з Google Keep в Google Docs

Не все на Netflix доступне в 4K. Точна кількість серіалів і фільмів залежить від регіону. Є чим зайнятися, але це означає, що більшість фільмів і шоу недоступні в роздільній здатності 4K.

Як правило, сучасні фільми, шоу та Netflix Originals транслюються в 4K, хоча це не гарантовано. Найкращий спосіб перевірити це пошук «4K» на Netflix.

Або, коли ви розгортаєте інформацію про шоу чи фільм, шукайте значок 4K/Ultra HD. Якщо ви користуєтеся стандартним планом або пристроєм, який не підтримує 4K, ви не побачите цей значок, хоча вміст все одно відображатиметься під час пошуку.

Деякий контент Netflix підтримує Dolby Vision і HDR10. Це покращення кольору та динамічного діапазону, які забезпечують більш точне відображення зображення. Деякі шоу та фільми також підтримують Dolby Atmos, який забезпечує ефект об’ємного 3D-звуку.

Крім того, деякі назви мають просторове аудіо, яке дає більш захоплюючий звук і підтримується на всіх пристроях. Усе це доступно лише в плані Premium.

Подумайте про тип вмісту, який ви хочете дивитися на Netflix, щоб визначити, чи варто план Premium.

Якщо вам цікаво переглядати лише старі ситкоми та класичні фільми, вони навряд чи підуть у форматі 4K. Але якщо вам подобаються найновіші блокбастери та оригінальний контент Netflix, ви зможете дивитися багато в 4K.

3. У вас є пристрій 4K?

Якщо ваш екран або пристрій для потокового передавання не підтримує 4K, ви не зможете транслювати щось на Netflix із такою роздільною здатністю. Перегляньте посібник виробника для свого телевізора чи монітора, щоб перевірити, чи це так.

Існує багато чудових потокових пристроїв 4K, зокрема Fire TV Stick 4K і NVIDIA Shield. Але ваш телевізор має підтримувати HDMI 2.0 і HDCP 2.2, щоб використовувати ці пристрої в 4K.

На комп’ютері з Windows 10/11 потрібно використовувати Edge або програму Netflix. На Mac потрібно використовувати Safari 11 або новішої версії. Вам також знадобляться підтримуваний процесор і графічна карта (перегляньте сторінки підтримки Netflix для вікна і Мак для більш детальної інформації).

Автор зображення: Tooykrub/Shutterstock

Розмір і якість вашого екрана визначатимуть, наскільки добре виглядатиме вміст 4K на Netflix. Якщо панель телевізора або монітора дешева, ви не побачите повної вигоди. Так само більший 55- або 65-дюймовий телевізор краще відображатиме високу роздільну здатність 4K порівняно з 40-дюймовим телевізором.

  8 готових інструментів реагування для підвищення продуктивності та обслуговування клієнтів

Навіть якщо ваш телевізор не підтримує 4K, ви можете виявити, що він має функцію масштабування, завдяки якій контент HD Netflix виглядає достатньо добре, щоб не потребувати пакета Premium.

Якщо ви дивитеся Netflix лише на своєму мобільному телефоні, планшеті чи маленькому екрані, вам не потрібен рівень Premium. Навряд чи пристрій підтримує 4K.

4. Ваш Інтернет достатньо швидкий для 4K?

Netflix рекомендує мати стабільне підключення до Інтернету зі швидкістю 15 Мбіт/с або вище для потокової передачі вмісту 4K. Простіше кажучи, вміст 4K містить більше даних, ніж HD, і тому для нього потрібне потужніше підключення до Інтернету.

Найкращий спосіб перевірити швидкість з’єднання – відвідати Fast.com. Це тест швидкості Інтернету, який проводить Netflix і перевіряє швидкість завантаження на його серверах. Таким чином, це має вказувати на швидкість, яку ви можете очікувати під час потокової передачі шоу та фільмів Netflix.

Якщо ви не можете досягти постійної швидкості 15 Мбіт/с, вміст 4K постійно буферизуватиметься або транслюватиметься з низькою роздільною здатністю. У цей момент немає причин платити за членство Premium за переваги 4K, якими ви не можете скористатися.

Для вмісту 1080p потрібна швидкість з’єднання мінімум 5 Мбіт/с, тому розгляньте стандартні плани, якщо ваше з’єднання не на належному рівні.

Важливо зауважити, що під час завантаження вмісту для перегляду в автономному режимі Netflix пропонує лише роздільну здатність до 1080p. Отже, якщо ви переглядаєте більшу частину Netflix в автономному режимі, ви не зможете насолоджуватися 4K планом Premium.

Чи варто підписуватися на преміум-план Netflix?

Усі ці переваги мають високу ціну: 22,99 доларів США на місяць. Навіть якщо вам потрібен вміст 4K і чотири пристрої для одночасного потокового передавання, ви вирішуєте, чи буде це доступною ціною.

Disney+ Premium коштує 13,99 доларів на місяць, а Apple TV+ – 9,99 доларів на місяць. Обидва вони транслюються в 4K, через що ціна Netflix здається високою.

Але якщо у Netflix є фільми та шоу, які ви хочете дивитися, і у вас є велика сім’я чи коло друзів, які використовують один обліковий запис, тоді обліковий запис Premium є обов’язковим. Просто переконайтеся, що у вас є 4K-сумісний пристрій і належне підключення до Інтернету.