Чи варта підписка?

Ключові висновки

  • Безкоштовна версія CapCut пропонує багато корисних функцій, як-от інструменти для редагування відео, шрифти та шаблони TikTok.
  • CapCut Pro додає преміальні фільтри, переходи та інструменти AI для кращого редагування відео.
  • Підписка на CapCut Pro доступніша за інше програмне забезпечення для редагування відео, і ви можете сплатити одноразову плату за доступ до функцій Pro протягом одного місяця.

CapCut пропонує чудові функції редагування відео безкоштовно, тож чи варто платити за підписку CapCut Pro? Давайте обговоримо, які функції доступні безкоштовно та чи варто переходити.

Що ви отримуєте з CapCut Free?

Безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео CapCut пропонує напрочуд велику кількість безкоштовних функцій. Ви можете редагувати відео як на комп’ютері, так і на мобільному пристрої та зберігати їх для використання будь-де. Безкоштовна версія обмежує якість попереднього перегляду лише 720p, хоча експортовані відео можуть досягати 4k.

Під час редагування безкоштовних відео CapCut відео природно закінчується логотипом CapCut на кінцевому екрані. Хоча це автоматично, ви можете видалити його перед збереженням відео.

Ви можете редагувати відео професійної якості тривалістю до 15 хвилин; однак CapCut найкраще підходить для створення динамічних коротких відео, особливо для TikTok. Його візуальна та аудіотека та доступні інструменти постійно оновлюються; не лише для досягнення тенденцій, але й для додавання нових, інтуїтивно зрозумілих способів покращення ваших відео.

Ви знайдете сотні шаблонів і фільтрів TikTok, які можна безкоштовно застосувати до своїх відео. CapCut також містить рекомендоване аудіо для популярних відео TikTok, безкоштовні аудіотеки та популярні шаблони, готові для налаштування. Якщо аудіотеки CapCat недостатньо, перегляньте наш список місць, де легально безкоштовно завантажувати музику.

Хоча ви можете запланувати відео з CapCut безпосередньо в TikTok, ви можете зберігати свої відео назовні для завантаження в інше місце без штрафних санкцій. Майте на увазі, що комерційні ліцензії на аудіо та гарнітури вказано лише для використання TikTok і CapCut.

  Blogger проти WordPress: що найкраще для ведення блогу?

Що входить до складу CapCut Pro?

CapCut Pro пропонує все, доступне в безкоштовній версії, а також преміум-шаблони, фільтри, переходи, аудіо та ексклюзивні інструменти Pro. Пропозиції преміум-класу можуть допомогти вашим відео залишатися в тренді, швидше створювати нові тренди або надавати менш зайві параметри редагування, щоб надати вашим відео перевагу.

CapCut Pro доступний порівняно з іншими преміум-інструментами для редагування відео. Ми порівняли CapCut з Adobe Premiere Pro і виявили, що CapCut є серйозним суперником, але з простим у освоєнні інтерфейсом і за набагато кращою ціною.

CapCut Pro доступний за різними цінами, включаючи місячну або річну підписку, а також одноразову ціну за місяць використання. Остання пропозиція ставить CapCut Pro вище багатьох програм для підписки, які часто пропонують дорогі річні або місячні контракти, від яких важко відмовитися.

Ви можете додати підписи, написані вручну, за допомогою безкоштовної версії CapCut, але для автоматичного створення субтитрів вам знадобиться CapCut Pro (або скористайтеся версією браузера, де вона пропонується безкоштовно). Додавання підписів або субтитрів до відео може бути трудомістким, якщо вони не автоматизовані, тому за цю функцію варто заплатити.

Хоча вихід відео є однаковим для безкоштовної та професійної версій CapCut, якщо ви хочете створити GIF, вам краще використовувати CapCut Pro, оскільки він має вищу якість виводу для GIF. Перегляньте наш посібник про те, як і коли використовувати GIF-файли, якщо вам цікаво.

Порівняння CapCut Free і CapCut Pro

Ми проаналізували різні функції, доступні в CapCut і CapCut Pro, щоб допомогти вам вирішити, чи варта підписка.

Особливості

CapCat безкоштовно

CapCut Pro

Ціна

безкоштовно.

7-денна безкоштовна пробна версія, потім 7,99 доларів США на місяць або 9,99 доларів США за один місяць. Річна підписка від $74,99.

Шаблони

Тисячі створених користувачами шаблонів.

Тисячі створених користувачами шаблонів. Немає спеціальних шаблонів для Pro.

Шрифти

Сотні шрифтів, включаючи комерційну ліцензію, усі попередні налаштування тексту, деякі текстові шаблони для попередньо розробленого чи анімованого тексту та деякі художні текстові ефекти.

Комерційні гарнітури (перемикач, щоб увімкнути), додаткові текстові шаблони та текстові ефекти.

Аудіо

Аудіо з комерційною ліцензією для використання в TikTok. Усі аудіозаписи доступні користувачам безкоштовно.

Аудіо з комерційною ліцензією для використання в TikTok. Весь аудіо доступний для всіх користувачів. Функція вокальної ізоляції.

Переходи

Обмежені переходи.

Усі переходи, включаючи модні та художні стилі переходу.

Особливості ШІ

Персонажі зі штучним інтелектом, моделі зі штучним інтелектом для продуктів, конвертер довгої форми в коротку та фотографії продуктів.

Сценарій у відео, кліпи у відео, текст у дизайн, URL продукту в оголошення та генератор сценаріїв оголошень.

Редагування зображень

Генератори перетворення тексту в зображення та зображення в зображення, усі понад 17 фільтрів зображень і засіб для видалення фону.

Пакетне редагування, реставрація старих фотографій, генератор портретів, покращення зображення, передача стилю зображення, розфарбовувач фотографій і покращення зображення за слабкого освітлення.

Градація кольорів

Корекція кольорів Basic, HSL, Curves і AI.

Корекція кольорів Basic, HSL, Curves і AI.

Планувальник

Планувальник безкоштовний для всіх користувачів.

Планувальник безкоштовний для всіх користувачів.

Фірмовий комплект

Фірмовий набір для фірмового дизайну в кількох відео.

Фірмовий набір для фірмового дизайну в кількох відео.

Підписи

Субтитри, виділення субтитрів, автоматичні субтитри* безкоштовні лише для версії браузера.

Автоматичні субтитри*, двомовні субтитри, ідентифікатор слова-заповнювача та деякі попередні налаштування дизайну субтитрів.

Зберігання

1 ГБ хмарного сховища. Пам’ять можна розширити за допомогою невеликих завдань, як-от запрошення друзів у CapCut.

Хмарне сховище 100 ГБ.

Підтримка платформи

Браузер, Windows, Mac, Android, iOS.

Браузер, Windows, Mac, Android, iOS.

Якість завантаження

Відео: 480p, 720p, 1080p, 2k/4k. GIF: 240p.

Відео: 480p, 720p, 1080p, 2k/4k. GIF: 240p, 320p, 640p.

  Як додати співведучого до зустрічі Zoom

Чи бета-функції CapCut безкоштовні?

Функції бета-версії здебільшого базуються на штучному інтелекті та в основному знаходяться в розділі редагування зображень CapCut, а не у відеоредакторі.

На момент написання бета-версії функції доступні для безкоштовних користувачів, але не входять до списку безкоштовних функцій. Це означає, що після завершення бета-версії ці функції будуть доступні лише як функції Pro, тому ми вказали їх як такі. Ви можете знайти деякі функції, доступні для безкоштовного використання у версії браузера CapCut, але не в його додатках на комп’ютері чи мобільному пристрої.

Слід також зазначити, що різні глобальні регіони можуть мати доступ до різних функцій, доступних безкоштовно, тоді як інші регіони можуть отримати до них доступ лише як Pro. Під час свого дослідження я виявив, що деякі функції доступні безкоштовно, але користувачі на форумах у різних регіонах припустили, що ці функції доступні лише в CapCut Pro.

  Як виправити Firestick не підключається до Wi-Fi

CapCut Pro того вартий?

Безкоштовний відеоредактор CapCut пропонує так багато, що навіть без підписки на Pro його можна порівняти з деякими професійними відеоредакторами. Головними перевагами підписки на CapCut Pro є широкий вибір анімації переходів і фільтрів, а також додавання інструментів AI.

Вартість підписки залежить від використання CapCut як відеоредактора. Є багато переходів і фільтрів, доступних безкоштовно без необхідності оновлення. Можливо, ви можете створювати чудові відео без додаткових інструментів Pro.

Як згадувалося, CapCut є одним із небагатьох відеоредакторів, які пропонують одноразовий щомісячний план Pro. Ми рекомендуємо придбати цю підписку, щоб використовувати функції та інструменти Pro, коли вони вам знадобляться, або випробувати їх, замість того, щоб платити за інструменти, які можуть стати марними.

Загалом, CapCut чудовий як безкоштовний інструмент, і підписка на CapCut Pro не варта того, але одноразовий щомісячний платіж є хорошим варіантом.