Чи безпечний uTorrent?

uTorrent є одним із найпопулярніших у світі торрент-сайтів, але вам може бути цікаво, чи це цілком безпечно. Програмне забезпечення uTorrent вважається безпечним і не містить небезпечних шкідливих програм. Ризик, пов’язаний із використанням uTorrent, пов’язаний із завантаженням небезпечних торрентів із невідомих джерел, а не з фактичного програмного забезпечення.

Так безпечний uTorrent? У наступній статті буде розглянуто докладніше про безпеку використання uTorrent і про те, як ви можете максимізувати свій досвід під час використання програмного забезпечення.

Проблеми безпеки uTorrent

uTorrent потрапив у заголовки ще в 2015 році, коли в звітах йшлося про те, що програмне забезпечення для майнінгу біткойнів автоматично встановлювалося на пристрої нічого не підозрюючих користувачів. Виявилося, що ця проблема не була широко розповсюдженою, і її вирішили, коли uTorrent позбувся зловмисного програмного забезпечення в майбутніх випусках.

  Як користуватися Центром керування на Mac

Ще одне занепокоєння виникло в 2014 році, коли Google Chrome позначив uTorrent як зловмисне програмне забезпечення, незважаючи на те, що антивірусні сканери нічого не виявили. Пізніше це було виправлено, і, швидше за все, не мало відношення до самого програмного забезпечення. Рекламне програмне забезпечення та програмне забезпечення-вимагач іноді можуть бути в комплекті з іншими торрент-клієнтами і створюють ризик під час встановлення програмного забезпечення.

Безпека uTorrent

Проста відповідь полягає в тому, що uTorrent як програмне забезпечення насправді безпечний. Проблеми з безпекою виникають через завантаження небезпечних файлів, від яких жоден торрент-клієнт не може захистити вас. Щоб бути безпечнішим під час використання торрент-клієнта, варто зашифрувати свій трафік за допомогою VPN.

uTorrent випустив різноманітні версії, деякі вважаються більш стабільними, ніж інші. У новішій версії набагато більше можливостей, ніж у попередніх, тому ви повинні зважити те, що ви вважаєте найважливішим.

  Використовуйте SelfieTime, щоб робити селфі за допомогою задньої камери на вашому iPhone

Для багатьох найпопулярнішим є uTorrent версії 2.2.1, оскільки він не містить зайвого рекламного програмного забезпечення та позначає всі правильні прапорці. Посилання для завантаження старих версій uTorrent, як ця, все ще доступні.

Анонімне використання uTorrent

Рекомендується завантажувати торрент анонімно. Використання служби VPN або проксі-сервісу дозволить вам завантажувати торренти без моніторингу або відстеження. Ви можете знайти покрокові інструкції про те, як це зробити в Інтернеті. Послуги VPN — це чудовий спосіб підвищити вашу єдину безпеку за допомогою шифрування даних, і вони варті уваги.

Видалення реклами з uTorrent

Багато людей вважають оголошення в uTorrent дратівливими і хотіли б їх видалити. На щастя, цю рекламу можна видалити, налаштувавши деякі з розширених налаштувань, знайдених у програмному забезпеченні uTorrent. Перейдіть до меню налаштувань, де ви знайдете параметри, які допоможуть вам вимкнути рекламу, знайдену в програмному забезпеченні.

  Додайте правила для зміни URL-адрес і отримайте для них QR-коди з рядка URL-адрес

Це вбудована опція, тому вам не потрібно турбуватися про законність або безпеку виконання цієї дії. Його може бути важко знайти, оскільки він добре прихований, але як тільки ви його знайдете, вимкнення реклами покращить ваш досвід роботи з uTorrent.

Суть

uTorrent завантажили понад 100 мільйонів людей у ​​всьому світі. Це найпопулярніший торрент-клієнт на значній відстані і максимально безпечний. Він забезпечує високоякісний досвід без реклами, що обов’язково варто розглянути, якщо ви шукаєте подібну послугу.

Найбільший ризик, пов’язаний з uTorrent, — це завантаження небезпечних файлів. Це ризик, з яким стикаються всі торрент-клієнти, і він не є винятковим для uTorrent. Ви можете вжити заходів, щоб захистити себе від завантаження шкідливого програмного забезпечення на свій комп’ютер, які можуть обійти цей ризик. З точки зору торрент-клієнтів, вам буде важко знайти краще програмне забезпечення, ніж uTorrent, яке б відповідало вашим потребам у завантаженні, тому це абсолютно варто розглянути.