Чи бачать підказку водії DoorDash?

Доставка їжі стала невід’ємною частиною нашого життя. Особливо в цьому швидкоплинному світі люди не мають часу готувати їжу самостійно, тому компанії з доставки їжі, такі як DoorDash, відіграють значну роль у їхньому житті. Важливо усвідомлювати роль кур’єрського персоналу в процесі доставки; вони є паливом, яке запускає цей автомобіль. DoorDash має функцію, яка дозволяє клієнтам давати чайові партнерам по доставці. Ці поради є додатковою винагородою для кур’єрів. Чайові партнерам по доставці – це ідеальний спосіб подякувати їм за їх послуги. Якщо ви хочете дати чайові Dasher, вам може бути цікаво, чи бачать чайові водії DoorDash або скільки ви даєте чайових водіям DoorDash. Ми пропонуємо вам цю корисну та ефективну статтю, яка розвіє всі ваші сумніви, а також розповість, чи водії DoorDash бачать чайові перед доставкою чи чайові насправді надходять Dasher.

Чи бачать підказку водії DoorDash?

Далі в цій статті ви дізнаєтесь, чи бачать водії DoorDash підказку перед доставкою. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

  19 найкращих записувачів екрану для Mac

Чи може ваш Dasher бачити ваші чайові?

Dashers можуть побачити загальну суму, яку вони збираються заробити за певну поїздку, перш ніж прийняти поїздку. Він включає оплату доставки та чайові. Показана сума є загальною і не інформує Dasher про те, чи отримають вони чайові чи ні.

Хіба нечемно не дати чайку DoorDash?

Ні, давати чайові кур’єру не є обов’язковим і, отже, не можна вважати грубістю. Дати чайові Dasher – це ваш вибір. Чайові є винагородою за послугу та мотивують кур’єрів працювати ще більше.

Чи справді чайові йдуть до Dasher?

Одне з багатьох запитань щодо підказок DoorDash полягає в тому, чи справді підказка надходить Dasher? Так, будь-які надані вами підказки щотижня перераховуються на рахунок Dasher разом із комісією за доставку.

Чи приховує DoorDash підказки?

Так, DoorDash погодився, що вони приховують чайові від водіїв перед виконанням замовлення, щоб запобігти розрізненню водіями високооплачуваних і низькооплачуваних поїздок. Якщо ви бажаєте приєднатися до служби доставки DoorDash у майбутньому та хочете знати, чи бачать підказки водії DoorDash, продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися більше.

Чи бачать підказку водії DoorDash?

Ні. Партнери з доставки DoorDash отримують детальну інформацію про свої прибутки від поїздки після успішної доставки їжі. Вони бачать вартість доставки та чайові окремо. Перед прийняттям замовлення їм показується лише загальний прибуток, що зменшує ймовірність скасування замовлення.

Чи бачать водії DoorDash підказку перед доставкою?

Ні, водії DoorDash можуть бачити лише загальну суму, яку вони отримають за поїздку. Вони не знають, скільки чайових їм пропонують до завершення доставки.

  Як прискорити відео на iPhone та iPad

Як зрозуміти, що ви отримали чайові перед тим, як прийняти замовлення DoorDash?

Хоча водії DoorDash не можуть побачити чайові, які вони отримають, перш ніж завершити доставку, існує трюк, щоб вгадати, якою може бути сума чайових (якщо вони є), перш ніж прийняти поїздку. За кожну поїздку, яку здійснює водій, оплата доставки може становити від 2,50 до 3,50 доларів США. Тепер виконайте наведені нижче дії.

1. Перегляньте загальну суму поїздки, що відображається на екрані.

2. Відніміть $3,00 із суми, яка відображається на вашому телефоні.

Сума, що залишилася, потенційно є чайовими, які клієнт дав вам. Ви можете використовувати ці знання, щоб прийняти або відхилити поїздки на основі того, яка з них має вищу оплату.

Чому DoorDash дає вам чайові раніше?

Є кілька причин, чому DoorDash дає вам чайові під час замовлення:

  • DoorDash припускає, що клієнти все одно дадуть чайові. Це дозволяє їм підтримувати низьку плату за доставку та дозволяти чайовим компенсувати будь-які непередбачені витрати, які доведеться понести водієві.
  • Коли маршрути відображаються на телефоні водія, він може бачити загальну суму оплати (оплата за доставку + чайові), яку він збирається отримати. Отже, коли чайові вищі, шанси водіїв прийняти замовлення зростають.

Щоб дізнатися більше про те, як чайові працюють на DoorDash, відвідайте Сторінка підказок водія DoorDash.

Скільки ви даєте чайових водіям DoorDash?

Поради надзвичайно важливі для водіїв, щоб не відставати від зростаючих витрат на паливо та обслуговування. Водії цінують підказки та отримують мотивацію працювати більше, якщо пропонують підказки. У той час як програма просить чайові за умовчанням у розмірі 15% від суми замовлення, ви можете дати будь-яку суму чайових, навіть один долар на вагу золота для працьовитих Dashers. Дайте нам знати в коментарях, скільки ви даєте чайових водіям DoorDash.

  Повний посібник для сертифікованого спеціаліста з авторизації (CAP)

Чи платять водіям DoorDash?

Так, водії DoorDash отримують гроші за свої послуги. Оплата за доставку коливається від $2,50 до $3,50. Крім оплати за доставку, водії часто отримують чайові від клієнтів. Водіям повністю виплачуються чайові.

***

Сподіваємося, ця стаття була корисною і ви змогли зрозуміти, чи бачать підказку драйвери DoorDash. Не забудьте повідомити нам, скільки чайових ви даєте водіям DoorDash. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.