Читайте та зберігайте технічні новини, призначені спеціально для вас

| | 0 Comments| 4:36 AM
Categories:

Існують сотні способів бути в курсі новин; Twitter, Reddit, RSS, інформаційні бюлетені тощо. Зникнення Google Reader, безумовно, відкрило та збагатило цю конкретну нішу, і нові програми та послуги розробляються донині. Pilot Reader — це програма для iOS та Android, яка обслуговує людей, які цікавляться новинами технологій. Додаток безкоштовний і за своєю функціональністю дуже схожий на Tinder. Він не тільки збирає технологічні новини, але й навчається розпізнавати, що вам подобається, і зберігати, щоб давати вам більш релевантні новини. Як і Tinder, ви можете провести пальцем по елементу вправо, щоб зберегти його, і вліво, щоб закрити його.

  Як взяти участь у заході «Animal Crossing: New Horizons», присвяченому Дню природи

Pilot Reader представляє новини по черзі. Якщо стаття здається вам цікавою, просто проведіть пальцем праворуч, щоб зберегти її. Анімація на екрані вказує, що статтю було збережено. Якщо стаття вас не цікавить, і ви хочете прочитати щось інше, просто проведіть пальцем ліворуч, щоб закрити її. На його місце прийде нова стаття.

Щоб прочитати статтю, яка вам подобається, торкніться її, і вона відкриється у вбудованому браузері Pilot Reader. Статтю можна поділитися електронною поштою та Twitter, або надіслати в Pocket, якщо у вас встановлено програму. Щоб переглянути всі збережені статті, перейдіть на головний екран програми та торкніться кнопки закладки у верхньому правому куті.

Усі збережені елементи можна експортувати за допомогою електронної пошти або Pocket. Ви можете редагувати збережені елементи та видаляти прочитані. Кожен елемент відображається з мініатюрою, знятою з самої статті, і її заголовком. Немає жодних вказівок на те, прочитана стаття чи ні. Так само неможливо позначити елементи як прочитані чи непрочитані.

  Як налаштувати програму новин на Apple Watch

Недолік номер один у додатку насправді полягає в його версії Android, яку ми тестували на Nexus 5 під керуванням Android 4.4.4. Кожного разу він аварійно завершувався до такої міри, коли ми не розглядали цю програму взагалі. На щастя, додаток iOS працює дуже добре і жодного разу не аварійно завершив роботу. Він оптимізований, і у нас немає до нього претензій.

Pilot Reader не вимагає від вас реєстрації в будь-якій службі, але він також не дозволяє додавати або видаляти нові джерела, а це означає, що це не є гарною заміною читача RSS. Загалом, мені подобається, як додаток використовує жести свайпа Tinder, щоб спростити видалення та/або збереження статей.

  Як отримати зображення контакту з вашого iPhone

Встановіть Pilot Reader із App Store

Відвідайте Pilot Reader