Чат-бот WhatsApp і автоматизація для залучення потенційних клієнтів за допомогою Landbot

WhatsApp має понад 1 мільярд користувачів, які щодня надсилають мільярд повідомлень, і це величезна можливість для бізнесу.

Підприємство чи звичайний кожен використовує WhatsApp для спілкування, обміну даними та підтримки зв’язку.

WhatsApp Business дозволяє вам зв’язуватися зі своєю аудиторією, спілкуватися та отримувати відгуки. Це робить ваш бізнес цілодобово доступним для ваших клієнтів і збільшує охоплення вашого бізнесу.

У цій статті ми розглянемо, як можна використовувати WhatsApp для збільшення продажів і автоматизації маркетингових зусиль.

Як використовувати WhatsApp для залучення потенційних клієнтів

Залучення потенційних клієнтів є, мабуть, основною причиною проведення будь-якої маркетингової кампанії. Провідні маркетологи та власники бізнесу знають, що їхнім бізнесом керують кваліфіковані потенційні клієнти.

Однак лише залучення потенційних клієнтів – це не кінець процесу. Генерація потенційних клієнтів відкриває абсолютно нову послідовність побудови відносин.

Раніше підтримка лідерів здійснювалася за допомогою дзвінків, а потім електронних листів і текстових повідомлень. З адаптацією нових середовищ модифікувався і процес побудови відносин з клієнтами. Однак завжди існує обмеження на обмін медіафайлами під час дзвінків і електронних листів.

Але з винаходом WhatsApp підтримка лідерів стала швидкою та легшою. Цю популярну програму для спілкування використовують майже всі на своїх телефонах, і вона має всі функції підтримки лідерства, тож ви можете ділитися зображеннями, відео, текстом, телефонувати тощо.

Використовуючи Business API WhatsApp, компанії можуть автоматизувати процеси створення потенційних клієнтів за допомогою чат-ботів на своїх веб-сайтах.

Що таке Landbot?

Landbot.io — це безкодовий конструктор чат-ботів, який допомагає розвивати ваш бізнес і залучати відвідувачів веб-сайту за допомогою розмов на основі штучного інтелекту.

За допомогою візуального конструктора Landbot ви можете створити автоматизований потік розмов і покращити взаємодію з клієнтами. Використовуючи його умовну логіку, мультимедіа та готові шаблони, ви можете запустити свій чат-бот за лічені хвилини.

Найкраще те, що ви можете інтегрувати Landbot у кілька програм за допомогою API та автоматизувати повторювані завдання, не витрачаючи більше на операційні витрати. Ось як ви можете використовувати Landbot для генерування потенційних клієнтів, автоматизації операцій і обробки запитів у підтримку.

Особливості Landbot

Landbot пропонує вам усі функції для створення та розгортання потужних чат-ботів без будь-яких знань програмування.

З огляду на це, давайте дослідимо деякі з ключових функцій Landbot.

Немає конструктора коду

Landbot пропонує простий для розуміння візуальний інтерфейс перетягування, щоб створити потік розмови. Їх конструктор чатботів надає різні типи блоків, які дозволяють вам відповідати у формі текстових повідомлень, зображень, відео, gif, файлів для завантаження тощо.

  Як змінити номер телефону в WhatsApp

Почавши з вітального повідомлення, ви можете легко створити послідовність відповідей, використовуючи деякі умовні логічні оператори. Потім ви можете легко з’єднати блоки за допомогою стрілок, які гарантують, що буде наступним запитанням, коли користувач відповість.

Додаючи цікаві запитання у формі чат-ботів WhatsApp, Landbot допомагає вам автоматично збирати потенційних клієнтів для вашого бізнесу.

Управління маркетинговими кампаніями

За допомогою маркетингових кампаній Landbot ви можете легко сегментувати своїх передплатників у різні списки та виховувати їх відповідно до їхніх бізнес-потреб. Ви можете використовувати тестування A/B, щоб визначити, що працює найкраще, і збільшити конверсію вашого бізнесу.

Бібліотека шаблонів чат-бота

Landbot пропонує готові до використання шаблони для створення чат-ботів WhatsApp, щоб ви не починали робочий процес з нуля. Ви можете легко редагувати та налаштовувати блоки запитань відповідно до потреб вашого бізнесу.

Деякі з найпоширеніших і популярних шаблонів чат-ботів включають шаблони підтримки клієнтів, щоб пришвидшити першу миттєву відповідь вашим клієнтам. Ви можете додавати посилання на свої документи підтримки безпосередньо у відповідях чату, щоб клієнти миттєво отримували відповіді на свої запити.

Інші популярні шаблони включають шаблони відгуків для підприємств гостинності, шаблони створення потенційних клієнтів для збору контактної інформації, шаблони запитів на відшкодування для автоматизації процедур відшкодування та багато іншого.

Віджет WhatsApp для підключення

За допомогою віджета Landbot Opt-ins легко створювати та розширювати список передплатників WhatsApp. Якщо ваш потенційний клієнт або клієнт вирішив отримувати повідомлення та сповіщення через WhatsApp, це означає, що вони погодилися отримувати їх від вас.

Тепер ви можете надсилати рекламні ділові повідомлення своїм клієнтам і постійно інформувати їх про будь-які ваші пропозиції. Крім того, ви можете підтримувати розмову за допомогою попередньо визначених сповіщень і сповіщень, які надсилаються безпосередньо на телефони ваших клієнтів.

Saas Integrations

Landbot пропонує численні інтеграції з провідними інструментами автоматизації та зв’язку Saas, щоб оптимізувати ваш робочий процес і мінімізувати ручні дії.

Блок webhook від Landbot допоможе вам перенести всі зібрані WhatsApp дані в CRM і заощадити ваш час від копіювання даних вручну.

У вас також є можливість створювати автоматичні підключення до Zapier, електронних таблиць Google, Calendly і Stripe.

Аналітика та звітність

На інформаційній панелі Landbot ви отримуєте розділ показників, який дозволяє перевіряти всі дані та аналітику для взаємодії вашого чат-бота.

Аналітика даних Landbot дає вам повне уявлення про всі показники каналу, такі як кількість користувачів, які взаємодіяли, і загальна кількість отриманих і надісланих повідомлень. Як і будь-який інший інструмент аналізу даних, ви можете візуалізувати дані в межах вибраних діапазонів дат і часових рамок.

  Як зменшити обсяг пам’яті WhatsApp на iPhone та Android

Оскільки ви повинні розгорнути агенти користувача, щоб обігнати взаємодію WhatsApp, ви навіть можете переглядати та експортувати їхні звіти про продуктивність лише кількома клацаннями миші.

Як використовувати Landbot для стратегій WhatsApp

WhatsApp перебрав SMS, електронні листи та несвоєчасні телефонні дзвінки. Додавши бота WhatsApp на свій веб-сайт, ви зможете автоматизувати вітальні розмови для збору важливої ​​інформації перед передачею потенційних клієнтів вашій команді продажів.

Крім того, клієнти мають можливість відповісти у зручний для себе час через асинхронний характер спілкування програми.

За допомогою Landbot легко налаштувати бота WhatsApp на вашому веб-сайті, і ви також можете використовувати їхні готові шаблони повідомлень WhatsApp, щоб заощадити час.

Створюючи бота WhatsApp, спробуйте виконати ці прості прийоми, щоб отримати кращі результати.

 • Параметри кнопок: спробуйте додати блоки кнопок відповіді, щоб полегшити швидкий зв’язок. Наприклад, подумайте про надання двох кнопок вибору, щоб користувачі могли вибрати будь-який варіант із двох.
 • Заклик до дії: використовуйте заклик до дії у відповідях на повідомлення. Це змушує користувачів телефонувати вам і перенаправляти їх на ваші цільові сторінки.
 • Миттєва відповідь: спробуйте зв’язатися з користувачами протягом 24 годин після їх останньої розмови з чат-ботами. Згідно з політикою WhatsApp, якщо ви не зв’язалися з користувачами протягом 24 годин, необхідно заздалегідь отримати авторизацію користувача.
 • Будьте креативними: уникайте використання довгих текстових повідомлень. Зробіть ваші розмови креативними, щоб клієнти не відчували, що вони спілкуються з роботами.
 • Додайте мультимедійні файли: використовуйте анімовані gif-файли, зображення та наклейки, щоб додати почуття гумору, і намагайтеся якомога більше залучати клієнтів до чату.
 • Будьте короткими: уникайте використання медіафайлів, таких як зображення та текст, в одному блоці. Створіть два окремих блоки та обмежте надсилання не більше двох відповідей на запитання.
 • Ви можете аналізувати дані та відстежувати показники ефективності. Найкраще покращити те, що працює, і видалити будь-які потоки, через які клієнти відмовляються від розмови.

  Ціни Landbot

  Функція автоматизації WhatsApp Chatbot від Landbot складається з двох моделей ціноутворення.

  Про план

  Ви можете почати з автоматизації WhatApp, вибравши тарифний план Landbot Pro від 150 євро на місяць.

  З цим планом ви отримуєте 1000 чатів на місяць, а за додавання додаткових місць вам потрібно буде платити 20 євро на місяць.

  Окрім автоматизації чат-бота WhatApp, ви отримуєте безліч вбудованих інтеграцій із такими популярними програмами, як Zapier, Slack, Google Analytics, Calendly, Stripe тощо, щоб автоматизувати робочий процес і підтримувати синхронізацію розмов.

  Бізнес-план

  Бізнес-план Landbot розроблений відповідно до вимог автоматизації чат-бота WhatsApp для великих компаній і стартапів.

  Він постачається з налаштованою моделлю ціноутворення, де вам буде надано цінову пропозицію, яка відповідає потребам вашого бізнесу.

  Бізнес-план охоплює всі функції, включені в тарифний план Pro, на додаток до деяких інших функцій. Крім того, ви отримуєте відданого менеджера з питань успіху, який допоможе вам у вирішенні ваших проблем і надасть необхідне навчання вашим співробітникам.

    Як використовувати функції форматування тексту в Whatsapp

  Альтернативи Landbot

  Landbot.io є популярним вибором для залучення потенційних клієнтів у WhatsApp. Однак на ринку є подібні будівельники, які ви також можете перевірити.

  Давайте подивимося на деякі альтернативи Landbot.

  Чат-бот SendPulse

  SendPulse — це платформа постачальника послуг автоматизації маркетингу для надсилання електронних листів, SMS і запуску веб-повідомлень. Він постачається з редактором перетягування, який дозволяє створювати шаблони без жодного досвіду HTML. Крім того, ви можете вибрати відповідний шаблон електронної пошти з попередньо створеної бібліотеки зі 130 шаблонів електронної пошти та налаштувати її відповідно до потреб свого бренду.

  Крім того, SendPulse пропонує функції чат-бота WhatsApp для створення та надсилання повідомлень WhatsApp. Ви можете використовувати їхній віджет WhatsApp, щоб надсилати електронні листи та SMS існуючим клієнтам і просити їх підключитися до WhatsApp.

  Коротше кажучи, SendPulse допомагає вам автоматизувати ваші маркетингові дії, інтегруватись із системами електронної комерції та перевіряти звіти про ефективність маркетингу.

  Aivo Engage

  Aivo Engage є партнером WhatsApp для бізнес-рішень, який допомагає вам створювати кампанії WhatsApp для покращення спілкування з клієнтами. Їхній бот-агент зі штучним інтелектом розуміє повідомлення клієнта та миттєво відповідає йому текстовим або голосовим повідомленням, щоб підтримувати їхню зацікавленість.

  За допомогою Aivo Engage ви можете імпортувати свій список аудиторії одним простим клацанням миші та надсилати сотні повідомлень WhatsApp клієнтам, які погодилися, без жодних проблем. Ви можете використовувати платформу для надсилання сповіщень про продукт, нагадувань про розпродажі, сповіщень про наявність товару тощо.

  Резюме

  Безсумнівно, WhatsApp є однією з найпопулярніших платформ обміну повідомленнями у світі, і кожен користується нею щодня. Він простий у використанні, забезпечує безперебійне спілкування та недорогий.

  Інтуїтивно зрозуміла платформа Landbot може суттєво підвищити коефіцієнт конверсії потенційних клієнтів і допомогти вам розширити охоплення за допомогою конструктора чат-ботів WhatsApp.

  Сподіваємося, вам сподобалася наша стаття про автоматизацію ваших зусиль із залучення потенційних клієнтів за допомогою Landbot.io та покращення взаємодії з вашими клієнтами.

  Якщо ви хочете дізнатися більше про різні чат-боти, обов’язково перегляньте нашу статтю про бізнес-інструменти чат-ботів.